Přejít na obsah

karoserie 2002 octa


Lukáš85

Doporučené příspěvky

Zdravim všechny ,

chci se zeptat, je možné že by (pozinková ) karoserie -dveře chytaly rez , kvetou mi dveře ,oboje zadní , o pátých ani nemluvim ,tam je to skoro samozřejmostí ,ale vrtá mi hlavou jak můžou reazvět dveře , že by to bylo po bouračce, anebo je to možné , že to okolo oken na sloupcích (oboje zadní dveře trošek chytá rez??) To mě trefí . 5let staré auto a hnije?? :)

Posuďte , napište.. jestli se někomu taky ukazuje stáří (5let :-) ) tak napište.to mě zajímá...

díky :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No na 90% to u těch oken není něco vpořádku. Typoval bych fušerská oprava bouračky. Ty 5 dveře kvetou u osvětlení spz už to tady kdosi psal a jiní to potrdily. Mám 2002 a nic auto jak nový. Jen jednou jsem se lekl, že to rezavý, ale byly to takový rezatý tečky. Nakonec se stoho vyklubal asfalt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta rez je vážně zajímavá! Viděl jsem v bazaru i stříbrnou RS r.v. 02 za 259 tkč a ty měla rezavý rohy př. dveří. Nechápal jsem...

Rychle jsem tedy naskočil do mé červené předělávky a upaloval jsem domů...

Mám octu r.v. 06/97 144tkm. Obrátil jsem jí vzhůru "kolama" a žádná rez na ní není (kdyby ano, zbláznil bych se)!!!!! Jediný co bylo rezavý, byl věšák zad. dílu výfuku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2002 a taky nic ...teda zatím :)

já to vyfotím a pošlu foto ...protože to mě sere .... ale spáry mezi dveřma nejsou že by bylykaždá jiná..tak nevim... no asi ho pujdu zmlátit!!! majitele bývalého.. :aggressive:;)

Tak tady přikládám foto, (by mobil) takže nic moc kvalita,ale řekněte .

díky

Tak to je docela hnusný a je mi divný, že i ten černej "sloupek" mezi malým okýnkem a velkým oknem...Je ta rez jenom na těch dveřích nebo i jinde na káře?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2002 a taky nic ...teda zatím :)

já to vyfotím a pošlu foto ...protože to mě sere .... ale spáry mezi dveřma nejsou že by bylykaždá jiná..tak nevim... no asi ho pujdu zmlátit!!! majitele bývalého.. :aggressive:;)

Tak tady přikládám foto, (by mobil) takže nic moc kvalita,ale řekněte .

díky

pokud je u toho serviska a nebylo to bourano,tak vyreklamovat,na fabii jsem mel na patych dv.rez a dali mi ve skod druhe plus nastrikani

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2002 a taky nic ...teda zatím :)

já to vyfotím a pošlu foto ...protože to mě sere .... ale spáry mezi dveřma nejsou že by bylykaždá jiná..tak nevim... no asi ho pujdu zmlátit!!! majitele bývalého.. :aggressive:;)

Tak tady přikládám foto, (by mobil) takže nic moc kvalita,ale řekněte .

díky

pokud je u toho serviska a nebylo to bourano,tak vyreklamovat,na fabii jsem mel na patych dv.rez a dali mi ve skod druhe plus nastrikani

jo a na kokte nikde nic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2002 a taky nic ...teda zatím :)

já to vyfotím a pošlu foto ...protože to mě sere .... ale spáry mezi dveřma nejsou že by bylykaždá jiná..tak nevim... no asi ho pujdu zmlátit!!! majitele bývalého.. :aggressive:;)

Tak tady přikládám foto, (by mobil) takže nic moc kvalita,ale řekněte .

díky

Tak to je docela hnusný a je mi divný, že i ten černej "sloupek" mezi malým okýnkem a velkým oknem...Je ta rez jenom na těch dveřích nebo i jinde na káře?

Nene ,právě jen ty oboje zadní dveře ... tak nevim co to je ..ale začíná mi to vadit víc než to ,že jezdím bez plastu pod motorem.:) Sloupky ,ani prahy nejsou dělané , to jsem rozebral dnes celé auto ,nevypadá že by to byla bouračka, a jestli ,tak třeba dveře ,ale že by oboje zadní.. to je hnus.. to nevim..

Každopádně díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2002 a taky nic ...teda zatím :)

já to vyfotím a pošlu foto ...protože to mě sere .... ale spáry mezi dveřma nejsou že by bylykaždá jiná..tak nevim... no asi ho pujdu zmlátit!!! majitele bývalého.. :aggressive:;)

Tak tady přikládám foto, (by mobil) takže nic moc kvalita,ale řekněte .

díky

Tak to je docela hnusný a je mi divný, že i ten černej "sloupek" mezi malým okýnkem a velkým oknem...Je ta rez jenom na těch dveřích nebo i jinde na káře?

Nene ,právě jen ty oboje zadní dveře ... tak nevim co to je ..ale začíná mi to vadit víc než to ,že jezdím bez plastu pod motorem.:) Sloupky ,ani prahy nejsou dělané , to jsem rozebral dnes celé auto ,nevypadá že by to byla bouračka, a jestli ,tak třeba dveře ,ale že by oboje zadní.. to je hnus.. to nevim..

Každopádně díky

tak tu lištu na zad. dveřích jsem už párkrát takto viděl ;) , ale to ostatní je hnus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2002 a taky nic ...teda zatím :)

já to vyfotím a pošlu foto ...protože to mě sere .... ale spáry mezi dveřma nejsou že by bylykaždá jiná..tak nevim... no asi ho pujdu zmlátit!!! majitele bývalého.. :aggressive:;)

Tak tady přikládám foto, (by mobil) takže nic moc kvalita,ale řekněte .

díky

Tak to je docela hnusný a je mi divný, že i ten černej "sloupek" mezi malým okýnkem a velkým oknem...Je ta rez jenom na těch dveřích nebo i jinde na káře?

Nene ,právě jen ty oboje zadní dveře ... tak nevim co to je ..ale začíná mi to vadit víc než to ,že jezdím bez plastu pod motorem.:) Sloupky ,ani prahy nejsou dělané , to jsem rozebral dnes celé auto ,nevypadá že by to byla bouračka, a jestli ,tak třeba dveře ,ale že by oboje zadní.. to je hnus.. to nevim..

Každopádně díky

Jestli máš servisku, tak bych šel na škodovku, to musej vzít na reklamaci, jestli jsou ty dveře původní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..Zdravim ,

to se tam bud stavim anebo to musím udělat já... protože už jsem koupil pul litru barvy,laku,tužidla... a tak nevim jestli to nechat udělat někde v lakovně ,anebo zajet do škoda.SErvisku to má.

Určitě zkus tu reklamaci. Tu barvu třeba někomu udáš.

korizi v těchto místech bych viděl na obyčerný šlendrián, nebo nedoržení technologických postupů při výrobě. Po bouračce by to asi rezlo i jinde, též kdyby se to pohybovalo v nějakém agresivní prostředí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten černej sloupek mezi oknama v zadních dveřích mám taky trochu orezlej, ale to je vše. Jinak bez problémů. Asi je budu muset vyndat a přeláknout.

Ten zadní sloupek se mi tam nějak podezřele vyklá v těch dveřích.. asi už s tím někdo pracoval. ;) , no jo , nedá se nic dělat.. 5let staré auto..no fuj. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...