Přejít na obsah

Sterace


Kutil_Tim

Doporučené příspěvky

Aha takze nedoporucujes? No asi zkusim ty Valea co psal Kibi se Standou, nebo jeste s optam ve skodovce

To ne, právě naopak, myslel jsem to tak že ty Bosche byly to první co jsem na auti kupoval. Stírají krásně a jsou tichý v každý rychlosti (0-130)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

nevím jaký jsi si koupil stěrače, měl jsem Valea Aerotwin Xtream, teď nějaký noname a instalace vždy stejná 1. zvedneš plastovou krytku na uchycení stěračů 2. ramínko stěrače vsuneš do plastovýho lůžka stěrače 3. zacvakneš krytku - The End :) tady foto z balení (sorry za kvalitu)

post-25532-1259262948_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 1 rok později...

Ahoj lidi, mám dotaz. Koupil jsem stěrače Aero v AutoKelly jeden cca 130 kč. Stírají dobře, ale jen chvíli, pak se začne voda nebo náplň z ostřikovače rozmazávat, konkrétně u řidiče dole vlevo je to jedno místo a další věc, že mi poskakujou..ale nevím proč, už jsem okno čistil jak na vapce tak ručně a nic...gumičky jsem na nich otíral jestli nejsou zasraný od něčeho...ale pořád stejný. Tak co mi doporučíte? Něčím vyčistit okno? Koupit úplně jiný stěrače? Jiný auto? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam taky aero sterace z shellky myslim byly .. jsou za 300 myslim a jsou na obou fabkach a maximalni spokojenost .. jsou tak dobre ze me uz jeden ukradli :aggressive: jsou to obycejne Filsony a jsem spokojenej :) kdyz spatne setrou staci navlhcit sklo ale nedrou ani na suchem skle ..

Editováno: , autor: Petrkiller
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já koupil Aera také nějaké levné do dvou stovek a začaly skákat a rozmazávat tak do dvou měsíců.

Pomohlo mi vždy prsknout trochu ostřikovačem, zkrátka jedině namokro. Vydržely pak asi další 2-3 měsíce. Pak už jen rozmazávaly. Teď zkouším jinou levnou "značku".

Editováno: , autor: amissus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já koupil Aera také nějaké levné do dvou stovek a začaly skákat a rozmazávat tak do dvou měsíců.

Pomohlo mi vždy prsknout trochu ostřikovačem, zkrátka jedině namokro. Vydržely pak asi další 2-3 měsíce. Pak už jen rozmazávaly. Teď zkouším jinou levnou "značku".

Ostřikovač pomáhá i u mě. Jinak je to hrůza. Jediný plusy, že stírají skvěle v dešti a jsou hezký.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 9 měsíců později...

Mám stejný problém, mám tam bezramínkové Bosche a stírají perfektně, ale vržou po okně uplně otřesně, dal sem nový gumičky a vydržely být potichu tak týden. Nevím co s tím, nechci vyhazovat Bosche za 800,-Kč. Poraďte jaké bezramínkové stěrače si případně pořídit, aby dobře stíraly a nedělaly kravál, díky ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja vyzkousel snad uz vsechny sterace,,.... vydrzely bejt v klidu tak cca dva tejdny a pak zacly vrzdat,.... vsechny,... tedka mam klasicky BOSH nejaky ECO stiraji pekne ale vrzou,.... myslim ze jenom sterac ridice,.... je to silenost,... kdyz sem mel AERO tak sice stiraly,.. teda snazily se stirat, vrzaly a nechavaly mapy,.... takze nevim kde je problem,.... at mam jaky koliv auto,.... vzdycky mam zasadni problem se steracema,... nechapu to fakt !!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...