Přejít na obsah

Xenony


TomV

Doporučené příspěvky

Diky Blacky...

to hej...s tymi listami sa ti to trosku skomplikovalo...ale mozno sa daju prelepit nizsie...alebo nieco vymyslis...alebo mozno su ti tie falosne ostrekovace nanic. :) Mne sa to tam paci...a este to stale tam drzi. Ani jedna neodpadla. kol11

lol mno pokud to budu delat, tak to prilepim mamutem, takze to nespadne urco. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 roky / stastny clovek ...

jo inak ja som radsej vzdy pouzil obojstrannu lepiacu pasku ... ak to zacinalo nahodou vplyvom pocasia odpadat .. prelepil som ... nastastie ten lep . nerozleptal nikdy lak ...

|bud 3M paska pouzivana v polygrafii alebo taka klaiscka priehladna kobercova obojstranna|

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja tiez radsej lepiacu pasku. :) Aj ked uvidim ako to bude pri umyvani...budem musiet umyvat opatrne. Mozno by sa oplatilo kupit suchy zips s lepkou na robovej strane a len prichytavat suchym zipsom. :) Co vy na to? a ked umyvam, tak mozem dat dole a potom znova zazipsovat...

Jo jo Blacky...stastny clovek co meni auta ako frajerky. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky crake za podporu. Snad to nebude az tak do zlta. :) Ved pofotime a uvidime. ;) Inak chuapi hlavne na slovensku...nezabudnite si na roomikoch pomaly prepnut denne svietenie (vypinac pri poistkach)! 15. oktober sa blizi a neprajem nikomu pokutu! Ja uz som si to dnes zapol...aj ked vacsinou zapinam aj tak cez den, nemal som denne svietenie zapnute... :kol-85:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mnoo., auto mam rok, za 3 roky doplatim leasing, tka sup snim do sveta, pokud teda bude adekvatni nahrada. Ty doby, kdy se doma susilo auto 15 let jsou davno fuc. Dokud je v zaruce tak ok, tak pekne do sveta.

Koukal sem na ty listy co tam ma ja, a ty falesny krytky ostrikovacu by tam nesedli tak je tam holt davat nebudu. fnuk..,.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Romanko: Krytky vypadají pěkně.

To Blacky: koukám že jsi jak já. poslední auta jsem taky neměl déle jak 3 roky.

pro ukázku:

Škoda Felicia - 2,5 roku

Seat Cordoba Vario 1,4 - combi - 3 roky

Fiat Stilo 1,4 16V 6 speed - 1,5 roku.

plánuju Romču taky tak. Doplatim leasing, auto pošlu do světa a jdu si pro nové. Ale plánování je jedna věc, skutečnost druhá. Uvidím, jak to dopadne tentokrát. :):)

No a pokud se do mě někdo trefí, jde auto do světa hned po opravě. Jsem v tomhle ohledu pověrčivej. ;)

Editováno: , autor: foromen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kto hovori ze auti susit 15 roku ..

hold len casovy interval je podmineny splacanim a splacanim a splacanim .. potom musi ist bezpodmienecne do sveta a uvolnit miesto pre nieco nove .. ..

tak ako vsecky predchadzajce .. |len skoda ze to nebude trvat len 3 roky .. aj ked najradsej by som auta menil jak cosby ... pol rok na auto ...|

Editováno: , autor: LUKY-007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...