Přejít na obsah

CD měnič


Doporučené příspěvky

Díky za snahu, ale ten můj Changer je jiný typ. Tenhle http://ws.skoda-auto.com/download/CZE/audio/CD_menic_A5.pdf je ten co mám já. Asi to bude Bosch nebo Blaupunkt, ale stále jsem to nenašel. Protože v menu to zkouší data rozpoznat, takže možná mám jen zle vypálené mptrojky.

Editováno: , autor: Blacky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

CD měnič original škoda neumí přehrávat mp3. Jinak origo zástavba do roomsteru či nové fabie je nemožná bez vyměny celé přístrojové desky. Asi bych nepoužíval jen nějaké volné uložení měniče po voze, pač by mohlo dojít k jeho poškození.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 2 měsíce později...

Tak muj přispěvek byl uzamčen tak to davam sem (BTW jinak hezky uvitani)

Ahoj

S blížícím se příchodem a očekáváním svého vozu jsem již začal uvažovat alternativy použití svého CD changeru SONY z předchozího auta do mého nastávajícího roomstra. Samozřejmě mám pár nejasností a to

1) musí se diagnostikou aktivovat CD Changer nebo po připojeni bude detekovan?

2) další nejasnost trochu mimo toto téma - budou nataženy zadni kabely k reprum když je nemam připlaceny? (jedná se mi aspoň po dveřní konektor?

¨3) kde se dá v roomstru dobře umístit changer aby nezavazel ? Pod sedačku spolujezdce? případně tam kam se dává origo?

Je mi jasné že musím použít redukci tu už jsem předběžně sondoval na stualarm.cz

V autě budu mít radio Dance

Tak to asi pro začátek vše :)

Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si odpovím :)

1) Cd changer se musí diagnostikou aktivovat

2) počítam že aspoň po dvěře by to mohlo být nebo se opravdu vyplatí pokaždé tahat po vozidle jiný svazek dle výbavy?

3) to se zřejmě uvidí až ho budu mít jestli se vleze tam kam se dává origo :)

Editováno: , autor: KoNG
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím svazkem kabelů to bude asi tak, že se musí vést kabely, protože když jsem se na to ptal v servisu, tak mi řekli, že tam

žádná příprava neni. Takže bych jim věřil. Z výroby mám Dance a 4 x repro. Tak uvidíš.

Editováno: , autor: mambo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...