Přejít na obsah

Nové AUTO???


century

Doporučené příspěvky

Mě slečna v Pardubicích udělala nabídku na Fabii combi, kde dala slevu 40 tis., radio symphony, sun set, parkovací asistent, koberečky, povinná výbava a první servisní prohlídka zdrama. Sumasumarum cca 65 - 70 tis. Na Roomstera už to ale tolik nebylo.

A u koho jsi to v Pardubkách kupoval??

Autocentrum Pardubice na Dubině. Auto jsem ale nakonec nekoupil, šel jsem do ojetého. Ale cenu tam umí udělat fakt pěknou i tě nechají pěkně povozit (zařídit) v novým autí. Dala mě klíčky, sedla vedle mě a prý frčte kam chcete. Tak jsem dal okruh asi 30km.

To jsi měl zkusit Autoprodej Dukla :palec2: Jak se to slečně líbilo?? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já když jsem kupoval auto tak jsem se dostal ze 449000 na 387900 + zimni kola "gratis", ale jak mi prodejce rikal, je to i tim ze jsem kupoval OI Tour, na tyhle auta stejne jako na fabie jsou slevy slusny bo uz se nejakou dobu delaji, ale treba ta OII je fakt hodne zadana a tam tak velky slevy nemusej dat, protoze se to proste proda i za vetsi cenu. Ja jsem sel do OI kvuli penezum a navic - je to novy auto se zarukou a doufam ze mi vydrzi co nejdyl, auta mam rad, ale je fakt ze investice do auta byva opravdu jednou z nejmene vyhodnych. Takze bych doporucil juknout treba po skladovejch kusech nebo po modelech co nejsou uz tolik "in". Ale pokud chce nekdo novou OII, tak holt asi ta sleva nebude takova, i kdyz ukecavat se da, to jo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já když jsem kupoval auto tak jsem se dostal ze 449000 na 387900 + zimni kola "gratis", ale jak mi prodejce rikal, je to i tim ze jsem kupoval OI Tour, na tyhle auta stejne jako na fabie jsou slevy slusny bo uz se nejakou dobu delaji, ale treba ta OII je fakt hodne zadana a tam tak velky slevy nemusej dat, protoze se to proste proda i za vetsi cenu. Ja jsem sel do OI kvuli penezum a navic - je to novy auto se zarukou a doufam ze mi vydrzi co nejdyl, auta mam rad, ale je fakt ze investice do auta byva opravdu jednou z nejmene vyhodnych. Takze bych doporucil juknout treba po skladovejch kusech nebo po modelech co nejsou uz tolik "in". Ale pokud chce nekdo novou OII, tak holt asi ta sleva nebude takova, i kdyz ukecavat se da, to jo...

Ano ano, na OII není skoro žádná cenová podpora škodovky, neboť jdou na dračku ... Bohužel pro nás :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vloni v září jsme dostali na OII Combi 73tis + přepážka zdarma(19tis) + sleva 30% práce a díly na servis ;)

Takže všechno jde, když se chce :)

No na servis jsem taky dostal slevu 25% a na ND 5%, ale to snad???? ted 2 roky (nebo 30000 km) nebudu moc potřebovat. Doufám lollol

Ale i tak to stojí za to, je super.

Editováno: , autor: zdemar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vloni v září jsme dostali na OII Combi 73tis + přepážka zdarma(19tis) + sleva 30% práce a díly na servis ;)

Takže všechno jde, když se chce :)

No na servis jsem taky dostal slevu 25% a na ND 5%, ale to snad???? ted 2 roky (nebo 30000 km) nebudu moc potřebovat. Doufám lollol

Ale i tak to stojí za to, je super.

Tak i u oleje a servisních prohlídek to potěší, ne? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vloni v září jsme dostali na OII Combi 73tis + přepážka zdarma(19tis) + sleva 30% práce a díly na servis ;)

Takže všechno jde, když se chce :)

No na servis jsem taky dostal slevu 25% a na ND 5%, ale to snad???? ted 2 roky (nebo 30000 km) nebudu moc potřebovat. Doufám lollol

Ale i tak to stojí za to, je super.

Tak i u oleje a servisních prohlídek to potěší, ne? :)

Mě moc nee, dělá mi to kamarád za kol5:smich:

Nee, stojí mě to jen 1200,- (5 litru oleje 5W-40 včetně filtru) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někde jsem tu četl, že tu někdo koupil Scouta a dostal docela řádnou slevu.... Takže je to o lidech a o to se nebát, každopádně to potěší, když dají něco dolů. Jo kluci a co takhle třeba prodloužení záruky třeba o rok či dva? Dávaj taky a nebo to ani náhodou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...