Přejít na obsah

Díra v opěradle sedačky


xmartasx

Doporučené příspěvky

Byl jsem se podívat na Fabku 1.4 r.v.2002, ale měla velkou díru na vnějším boku opěradla u řidiče . Je to možný, najeto cca 115000km?

Je to možny pokud tam opravdu je. :)

Jestli to není bag.

Normalně by tam byt neměla ani po víc Km

zapomněl jsem si to vyfotit,ale na netu jsem našel něco podobného,jinak servisku to má,ale nezdá se mi aby se to takhle rychle prodrbalo

post-7159-1193774467_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem se podívat na Fabku 1.4 r.v.2002, ale měla velkou díru na vnějším boku opěradla u řidiče . Je to možný, najeto cca 115000km?

Je to možny pokud tam opravdu je. :)

Jestli to není bag.

Normalně by tam byt neměla ani po víc Km

zapomněl jsem si to vyfotit,ale na netu jsem našel něco podobného,jinak servisku to má,ale nezdá se mi aby se to takhle rychle prodrbalo

Na služebních vozidlech se nám takhle přesně trhají sedačky i po najetí míň kilometrů a dělá to pouzdro na pistoli a pistole... Může to být něco podobného co má dotyčný často na sobě... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozne to je, ale nemusi. Ono zalezi od sposobu sadania sofera do auta. Kopa ludi sa pri sadani smyka po sedadle. Starsi ludia maju problem so sadanim vseobecne. A ked niekto vazi viac, alebo nosi nieco za pasom (napr. zbran, ako pise Laky.M alebo puzdro s mobilom) prederie sa to jedna radost.

Takze je tazko posudit, ci ide o auto s 250t km alebo o prave km, ked niekto mal svojsky sposob sadania. Musis popozerat opotrebenie celej sedacky, nie len toho rohu. Ale tak ci tak, da sa to precalunit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
Návštěvník

Kluci to neni tim ze nasedate a vysedate a ani to ne ze tam o to stouchate :) dre tam o to samonav. bezp. pas - furt zajizdi a vyjizdi a nejhorsi je jeho stale treni, diky postave ktera se za jizdy hybe - mrknete nato - pas je ze strany ostrej, takze to neni jak zachranit, jedna mensi moznost je dat sedacku nize - zacne se to otirat o kus nize, ale neda se tomu vyhnout, vsechny Octavky a Fabie se k tomu casem dostanou, zrejme bych volil lepsi matros potahu sedacky ci mensi jiny odklon pasu od sloupku rizeni, zrejme tam je ta chyba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...