Přejít na obsah

Demontaz palubky a prahu


mr.pecoun

Doporučené příspěvky

Když jsme tady u těch demontáží: Nezkoušel už někdo vyjmout přední sedačku spolujezdce? Jestli ano, je to složitý? Časem asi budu muset odvézt větší delší a hlavně těžký balík, takže se mi to nechce pokládat na položenou sedačku. A navíc by se to tam možná ani nevešlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsme tady u těch demontáží: Nezkoušel už někdo vyjmout přední sedačku spolujezdce? Jestli ano, je to složitý? Časem asi budu muset odvézt větší delší a hlavně těžký balík, takže se mi to nechce pokládat na položenou sedačku. A navíc by se to tam možná ani nevešlo.

velice jednoduche. vysroubudes 4x hvezdickovy srouby v lyzinach pojezdu a odpojis konektor airbagu ( pri vypnutem zapalovani.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsme tady u těch demontáží: Nezkoušel už někdo vyjmout přední sedačku spolujezdce? Jestli ano, je to složitý? Časem asi budu muset odvézt větší delší a hlavně těžký balík, takže se mi to nechce pokládat na položenou sedačku. A navíc by se to tam možná ani nevešlo.

velice jednoduche. vysroubudes 4x hvezdickovy srouby v lyzinach pojezdu a odpojis konektor airbagu ( pri vypnutem zapalovani.)

Tak díky, uvidím až se do toho pustím. Jinak nejsem zrovna moc šikovnej na úpravy v autě jako třeba ty, ale tohle snad zvládnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak díky, uvidím až se do toho pustím. Jinak nejsem zrovna moc šikovnej na úpravy v autě jako třeba ty, ale tohle snad zvládnu.

niceho se neboj. Posun sedacku az dopredu, tim se ti krasne odhali ty zadni srouby a pak opacne. jeto velka hvezdicka, cislo nevim, sezen si nekde takovou tu malou (asi 8ks) sadu. V rumiku jsou snad vsude, takze se ti bude urcite jeste hodit. Az tu sedacku vyndas, tak uz ty listy neposouvej, at se ti nerozjedou kol5

nandani je stejny. Kdyz uz ji budes mit venku, tka si do ni muzes dodelat schranky, pokud chces, jinak to jde deesne blbe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady mas navod :palec2:

Mám k tobě prosbu: jak demontovat černý ABS díl vzadu v kufru - je to ten, který tvoří vnitřní práh zadního čela, má na sobě podélně směrované výstupky. Do něj shora zapadá mechanizmus zavírání pátých dveří.

Zjistil jsem, že nahoře je díl ukončen pod lemovací gumou, dole nevím.

Koupil jsem si textilní vanu pro převoz psa. Její zadní část je k zadnímu čelu upevněna přes suchý zip, ale ten nevydržel tlak, nalepili mi to tam blbě a podlaha vany byla ve vzduchu. Jak to pes sešlápl, molitanová lepící oboustranná páska se separovala. Chci tam dát kovové druky a přišroubovat je k tomu plastu. Protějšek nanýtuji na tu vanu. Už jsem zjistil, že lepit cokoliv na ABS nelze-nic nedrží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Olympic: Je to nejak takto....

Dík za radu. Při demontáži se ukázalo, že asi došlo k malé konstrukční změně. Dolní patky už tam nejsou a díl je k zadnímu čelu přišroubován v místech, kde je prolis pro výstražný trojúhelník. POZOR! Šrouby mají "hvězdičku", což mělo za následek přerušení práce a odjezd pro tento nástavec do Baumaxu :doh .

1) vyšroubovat 2 šrouby

2) rozpojit 2 příchytky dole

3) opatrně vypáčit plast nahoru = demontováno

Dal jsem to sem proto, kdyby to někdo potřeboval, jako já kvůli přišroubování dolních částí druků, abych správně připevnil textilní vanu. Samolepící vrstva na suchém zipu nedrží dobře.

post-10868-1194773502_thumb.jpg

Editováno: , autor: olympic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...