Přejít na obsah

Málo mi to svítí


r.jonak

Doporučené příspěvky

Svítí to bíle, pač se to světlo odráží od sněhu ;) Kdyby to bylo focené na suché silnici, tak je vidět, že jdou do žluta. Mám Osram nigtbreaker a ty svítí celkem bíle ;)

V tom máš asi pravdu, že to může na sněhu svítit bíle. Ještě jsem to neměl možnost v noci na sněhu vyzkoušet, ale na suché silnici to opravdu svítí trochu do žluta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

octavka ja neverim ze to su tie osramky ja som ich mal v uplne novom aute a to sa s tymi tvojimi neda porovnavat,tak svietia len xenony ,tak neoblbuj ludi...

Nejsem tu proto abych tu kamaradum a vsem co me tu znaji kecal. A nejsem tady abych si z lidi strilel a vubec ne proto abych tu psal hovadiny a nikomu nepomohl

To jsem tu fakt za BLBCE? :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem tu proto abych tu kamaradum a vsem co me tu znaji kecal. A nejsem tady abych si z lidi strilel a vubec ne proto abych tu psal hovadiny a nikomu nepomohl

To jsem tu fakt za BLBCE? :feve:

Jasně, že tu nejseš za blbce a myslím, že píšu za všechny, že jsme rádi že nám tady pomáháš řešit různé problémy a dělíš s námi o různé rady a zkušenosti. :palec2: Jen se divíme, že ti to tak svítí bíle, ale jak už jsme se o několik příspěvků víše dohodli budeme věřit v zázrak ;)

Editováno: , autor: Konny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, že tu nejseš za blbce a myslím, že píšu za všechny, že jsme rádi že nám tady pomáháš řešit různé problémy a dělíš s námi o různé rady a zkušenosti. :palec2: Jen se divíme, že ti to tak svítí bíle, ale jak už jsme se o několik příspěvků víše dohodli budeme věřit v zázrak ;)

Uf DIKY - ja myslel ze jsem tu uz odepsan.

Je to jenom fotka no, takze to muze klidne sidit. On ten fotak si vyhledava tvare, furt to hlida vodovahu, vse manual, stab. obrazu, fotky dela opravdu skvele, takze nejake to opravovani fotek ma taky - co se leskne me to hodi info na obrazovku takze uz tenhle digital co vyfoti asi nemusi odpovidat skutecnosti - to muze potvrdit jen odbornik :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz jsem rozbalil to baleni tak odesilatel byl tak hodny a dobry znalec - ze ty zarovky aby v te krabicce neskak. pri ruzne manipulaci postou , tak je u vnitr usadil nozickama do takoveho mekeho materialu a zarovky vlastne se vubec niceho nedotyk. ani stran orig. krabicky , bylo opravdu videt ze se vyzna. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem tu proto abych tu kamaradum a vsem co me tu znaji kecal. A nejsem tady abych si z lidi strilel a vubec ne proto abych tu psal hovadiny a nikomu nepomohl

To jsem tu fakt za BLBCE? :feve:

:D :D :D:palec2: :palec2: :palec2:

to jako neni ANO :) At si kazdy rika, co chce, ty a jen ty vis pravdu. Je pravda, ze je to vypilovane fotakem a snehem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jsou to Silverstar - - tady od jednoho chlapika co to kupoval v kantyne - kde se tyto zarovky snad u nich ve fabrice vyrabeji a u nich v kantyne se prod. za krasnou cenu. Tak jsem si u neho taky objednal a poprosil a byla to super cena. Ted uz si nevzpominam ale myslim do 300kc to bylo.

To jsem byl já ten chlapík...

Mám je furt, za pár 300,- včetně pošty, platba na účet. Možno poslat i po kuse - ND

Octávka má doopravdy Osram Silverstar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz jsem rozbalil to baleni tak odesilatel byl tak hodny a dobry znalec - ze ty zarovky aby v te krabicce neskak. pri ruzne manipulaci postou , tak je u vnitr usadil nozickama do takoveho mekeho materialu a zarovky vlastne se vubec niceho nedotyk. ani stran orig. krabicky , bylo opravdu videt ze se vyzna. :palec2:

Se červenám, to je chvály..., musím to dát přečíst mamině, nebo raději ne, aby pak po mně něco nechtěla.... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se červenám, to je chvály..., musím to dát přečíst mamině, nebo raději ne, aby pak po mně něco nechtěla.... ;)

Diky bohu - jo musim ti je pochavlit - sviti fakt dobre - doma mame fabii a tam jsou mam dojem H1 - a ty moje Sylverstar sviti opravdu lepe a vice bile nez ta fabie - jeste skoda ze ta moje Octa nema cirou optiku, preci ten rozptyl svetla neni tak jako ma Fabka, ale tam treba pri dalk´. sviti i potkavacky to bude asi tim lol

Foto Octavia a Fabia

post-3876-1197953362_thumb.jpg

post-3876-1197953366_thumb.jpg

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fabia me pripada ze sviti rozmazane - proste nevidim tvar lomeni svetla - videno na tom plote ci betonovem sloupu v pravo - u octy je ostre lomeni

post-3876-1197953822_thumb.jpg

post-3876-1197953828_thumb.jpg

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes som si chcel v obchode kupit Osram Silverstar (+50%) a predavacka mi odporucila Osram Nightbreaker (+90% svietivost), vraj su velmi dobre...a asi mala pravdu...svietia neskutocne silno, fakt vazna brutalita, uvidim kolko mi vydrzia. Len som nepochopil hodiny na obale, ale asi to znamena ze maju kratsiu zivotnost o polovicu ako normalne. Je to tak alebo sa mylim?

post-10391-1198271928_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes som si chcel v obchode kupit Osram Silverstar (+50%) a predavacka mi odporucila Osram Nightbreaker (+90% svietivost), vraj su velmi dobre...a asi mala pravdu...svietia neskutocne silno, fakt vazna brutalita, uvidim kolko mi vydrzia. Len som nepochopil hodiny na obale, ale asi to znamena ze maju kratsiu zivotnost o polovicu ako normalne. Je to tak alebo sa mylim?

bohužel se nemýlíš ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Více světla – více bezpečnosti

OSRAM Night Breaker nepřináší zlepšení pouze v rámci svítivosti. Samotné světlo je totiž o 10 procent bělejší, což znamená snížení zátěže pro oči a také únavy řidičů, zejména na hůře osvětlených vozovkách. A přitom žárovka neoslňuje řidiče v protisměru – a tím přispívá ke zvýšení bezpečnosti na cestách.

Díky speciální stříbrné vrstvě na vrchní části žárovky a modrým páskům na její spodní části se světlo nerozptyluje mimo kužel a umožňuje optimální čelní osvětlení i za špatného počasí. Night Breaker nejen že rozjasní i tu nejtemnější noc, ale poradí si i s deštěm, sněhem a mlhou.

Podle me bude trosku do modra - tim padem skoro denní svetlo a 10% navic belosti -to vsechno asi dela tech 90% svetla na vic :)

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...