Přejít na obsah

Maxidot - dodělání


kenny1

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Trosku ozivim tohle tema, stejne jako kolega prede mnou si chci dat maxidot do octy r.v.2000/11-facelift s 2,5g komfortu a 2.g immo, je to 1,9TDi. Nechci predelavat na 3.gen. V tomhle tematu pisete, ze je potreba vymenit cip immo za 3.gen, upravit konektor na civce a prepinovat konektor/y. Ale podle honzy72 a cosbyho neni potreba menit cip immo, pry staci immo 2.gen. A jestli sem to pochopil spravne, neni potreba zadny prepinovani jen prizpusobeni. Rad bych si v tom udelal poradek, nez se do montaze pustim... Poradi nekdo?

Jinak se omlouvam, ze resim tenhle problem ve druhym tematu, ale sem se to hodi vic nez do predelani na 3.gen komfortu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, prosím o radu. Mám OI (viz podpis) dovezenou z německa. Na PP psala všechny hlášky v němčině. Při poslední návštěvě značkového servisu jsem si nechal změnit jazyk na CZ a od té doby se mi hlášky které byly německy pro jistotu nezobrazují vůbec (např. zlobí mi čidlo množství chladicí kapaliny a vždy ráno tam byla hláška "Kühl mittel prüfen" nebo tak nějak a blikalo STOP a červená kontrolka - od změny jazyka pouze bliká kontrolka bez STOP a bez textu). Taktéž mi od změny jazyka stouply hodnoty průměrné spotřeby o cca 1-2 litry na denním i dlouhodobém počítadle (zatím jsem ujel cca 600km od té změny). Udělali to špatně nebo kde by mohla být chyba? Také mi to při převzetí ze servisu při zapnutí klíčku začalo psát "SERVICE 1500" což chápu jako počet km do dosažení servisního intervalu (zřejmě náhoda že jsem zrovna dosáhl určitého počtu km) - ale myslím že česky by to mělo psát "SERVIS" a ne "SERVICE", ne?

Díky za rady.

Editováno: , autor: LuckyLuke
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Trosku ozivim tohle tema, stejne jako kolega prede mnou si chci dat maxidot do octy r.v.2000/11-facelift s 2,5g komfortu a 2.g immo, je to 1,9TDi. Nechci predelavat na 3.gen. V tomhle tematu pisete, ze je potreba vymenit cip immo za 3.gen, upravit konektor na civce a prepinovat konektor/y. Ale podle honzy72 a cosbyho neni potreba menit cip immo, pry staci immo 2.gen. A jestli sem to pochopil spravne, neni potreba zadny prepinovani jen prizpusobeni. Rad bych si v tom udelal poradek, nez se do montaze pustim... Poradi nekdo?

Jinak se omlouvam, ze resim tenhle problem ve druhym tematu, ale sem se to hodi vic nez do predelani na 3.gen komfortu...

Dej na Honzu72 mám stejné auto jako Ty a maxik chodí jak má bez jakékoliv úpravy jen nesignalizuje otevřené dveře . Dělal mi to sám mistr Honza72 stačilo mu asi 30 minut, pak jsem si na něj ještě vymyslel jeden špek a to radio Rhapsody ze Superba taky to zvládl vše maká jak má jeho ruce mohu všem doporučit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...