Přejít na obsah

navigace do auta


lancer

Doporučené příspěvky

Můj názor je NE jednofunkční navigaci. A už vůbec ne Garmina, aktualizace map jsou za těžký prachy a je jich relativně málo. Já hlasuju pro PDA (mám Fujitsu LOOX C550) a k tomu soft (iGo nebo TOmTom). Soft se dá sehnat zadara, aktualizace mnohem častější (mám Igo). A PDA je mnohem univerzálnější. Když navigaci, tak Mio, soft i mapy jsou stejný s Igo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhodne bych to takhle nepausalizoval. Je to dost kratkozrake. kazdy ma vlastni rozum a rozhodne se sam. Take mam rad pristroje all-in-one, ale po zkusenostech jsem rad za Garmina a i za to, ze to je "jednoucelovy" pristroj. Dela totiz tu svoji "jednu" funkci kvalitne a poradne.

Zasadni NE pro Garmin muze rict jedine clovek, ktery pouziva Tom Tom a to je podle me dost chaboduche. Nepreferuji ani jedno ani druhe, ale to je stejne jednoduche jako rikat "Nokii bych si nikdy nekoupil".

Lancerovi bych doporucil, az si navigaci pujde vybirat, aby u toho pouzival vlastni rozum a vlastni mozek a myslim, ze si nevybere spatne at uz si vybere cokoli. Vyborne testy navigaci jsou na odkazu, ktery jsem daval vyse...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám Mio C720 a spokojenost. Mám k tomu i RDS TMC, to sice hlásí zácpy a podobné události, ale s kvalitou informací které toto zpravodajství poskytuje je, jak jsem zjistil, mizerná. V ČR možná lepší to snad ani nepoužívat. Třeba to hlásí zácpu, ale ona už tam třeba dávno není, je noc, provoz minimální, přesto je tam v hlášení ještě nějaká zácpa z odpoledne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam PDA k tomu bluetooth gps modul. Použivam Igo a naprosta spokojenost.

Proč PDA na navigaci (podle mě):

- mohu si vybrat jaky navigační soft budu použivat

- lze jednodušeji upravit navigační soft svým potřebám (např vzhled, barevné pojetí atd)

- lze využit i pro turistickou či cyklo navigaci ve spojení s turistickými mapami

- lze využit pouze pro zaznam prošlé trasy

- a ..... určitě by se dalo najit spoustu dalšich věci

- a samozdřejmě pda lze využit i k dalším ne navigačním účelům

- navic pokud je gps modul oddělen od pda lze si vybrat z různých čipu gps modulu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...