Přejít na obsah

Předvánoční minisraz pevného jádra


Doporučené příspěvky

Jinak doufam, ze to tam nebude na dlouhy popojizdeni pri vjezdu a vyjezdu - precejenom je to predposledni vikend pred Vanocema a lidi jsou blazni... :(

Na tom něco je, bo už včera jsem měl nutkání křičet a kopat okolo sebe když jsme odjížděli od Tesca v Letňanech... Jenže jiná lokace mě momentálně nenapadá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nechtěl jsem tu psát plnej počet let, co jsem s Miu :plol (9)

Mluvil jsem s Karlem o tom problému s parkingem a případně se to nějak posune někam, na ČM je toho dost, kam se nacpat...předpokládám snad správně, že třeba u SIKA nebude nikdo pod stromek kupovat záchodový mísy apod...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ted v nedeli byl suprove prazdnej parkac v outletu na prumyslovy, vsichni parkujou nahroe a dole pod strechou byli asi jenom 4 auta

jinak treba tady globus v cako je vzadu taky skoro dycky prazdnej

mno uvidime, snad bude cernak aspon trochu v poh oa kdyz ne tak se nekam presunout

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom se ujistuju, ze to plati, protoze je tu moc ticho na to, ze to ma byt zitra. Tak abych se netahnul do Prahy jenom tak, nasrat se, ze mi to blbe sviti, az to tam s nekym xenonovym porovnam a pak zase zpet... 12:00 Cernej most - jeste mi nekdo prosim upresnete misto, at vim kam presne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...