Přejít na obsah

Jaká barva FRS je ta nej?


P2M

Doporučené příspěvky

Vytlacil> to je dost, ze se taky na foru ukazes -_- dlouho jsem te tu nevidel. Modra je bezesporu aspon pro me nejhezci barva Fabie RS. Mel bych o ni porad strach, prave dnes jsem cetl v sekci odcizena vozidla, ze ji nekomu v UH. Brode slohli. Ode me sousedni mesto. A to jsem si myslel, ze v nasich koncinach auto vydrzi majiteli dele nez treba v Praze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vytlacil> to je dost, ze se taky na foru ukazes -_- dlouho jsem te tu nevidel. Modra je bezesporu aspon pro me nejhezci barva Fabie RS. Mel bych o ni porad strach, prave dnes jsem cetl v sekci odcizena vozidla, ze ji nekomu v UH. Brode slohli. Ode me sousedni mesto. A to jsem si myslel, ze v nasich koncinach auto vydrzi majiteli dele nez treba v Praze.

ahoj, doted jsem byl porad ve vzduchu, takze nebylo moc casu, ale ted je to uz konecne lepsi :) . Krade se tady uplne strasne, je to fakt hrozny, ja uz jen cekam, az nam nekdo ukradne cast letadla...mozna je to take tim, ze od vas je to kousek na hranice, ted zadna kontrola, u trencina na dalnici a pak....kdo vi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Modra RS je unikat, zvlast, kdyz uvolnili do CR jen tam malo kusu. Takove auto je fakt nejlepsi do sbirky a ne nanormalni jezdeni. Nebo nenechavat vubec bez dozoru. Jak rikas, schengen , slohnou tu, udeliji z auta nefunkci Transformers a na Ukrajinu uz jede jako stavebnice pro bohate synacky podnikatelu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Modra RS je unikat, zvlast, kdyz uvolnili do CR jen tam malo kusu. Takove auto je fakt nejlepsi do sbirky a ne nanormalni jezdeni. Nebo nenechavat vubec bez dozoru. Jak rikas, schengen , slohnou tu, udeliji z auta nefunkci Transformers a na Ukrajinu uz jede jako stavebnice pro bohate synacky podnikatelu.

unikat to urcite je, ale zase mi prijde docela skoda ji nechat v garazi, svezeni je opravdu paradni :) , kdyz je to auto hodne spinavy, tak si lidi mysli, ze je to normalni modra nebo pokus o tuning ala RS, takze je zas tak moc nedrazdi ;) , jezdi se v tom opravdu prijemne (navic ja extremni rychlost nepotrebuji, tu mam v praci)

a co ty mas noveho?

Editováno: , autor: Vytlacil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vytlacil> Nejlepsi ochrana proti kradezi je nebudit pozornost, ale kdyz ta modra se jim fakt povedla. V cem vlastne letas? Dopravni nebo vojensky stroj nebo dokonce helikoptera?

Jinak ja moc novinek nemam, spise drobnosti, ted zvazuju HID sadu s D2R vybojkama, vyjde to levneji nez xenony a mne se libi reseni klasicke paraboly (svitici ctverec pro pohledu zepredu zjednodusene receno). Rano pri ceste do prace potkavam tak 30 kusu srnci a vysoke ruzne se popasajici kolem cesty a ty origo halogeny neosvetluji dostatecne prostor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeff: Ted momentalne litam s B737-700 NG; zmenil jsem zamestnavatele, protoze u toho naseho to uz nebylo k vydrzeni, u toho stavajiciho je to celkem v pohode, i kdyz prace je taky hodne hodne hodne :)

Ja muzu srovnavat xenony na S a FRS a musim rict, ze i tu existuje propastny rozdil ve prospech S, ty na S proste sviti uplne neuveritelne, viditelnost je opravdu paradni. No jo, tam u vas je to divocejsi, ted jsem tudy naposledy projizdel zacatkem ledna pri navratu z SK ;) . Ja jinak moc toho neplanuji, protoze na to neni moc casu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vytlacil: Tyyyyyy brdo, svezes me? :D;)-_-

Jeff: Jen to proboha ne... Vidam spoustu odvazlivcu s vybojkama v parabolach k tomu neurcenych a odebiral bych za to technicke prukazy, ve 100% pripadu to oslnuje tak hnusne, ze to poznas uz z velke dalky. Zvaz prosim jeste sve rozhodnuti, protoze instalace vybojek do halogenovych lamp je podle me prasarna nejtezsiho kalibru - estetickou stranku radsi vubec nepocitam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeff: za tu HID sadu v klasické parabole bych tě vykleštil :aggressive:

Nebuďte na ně ošklivý! Ne každej má na originál xenony za 13 tisíc plus 10 tisíc za ostřikovače a čidlo naklápění :p Ikdyž někdy si fakt rvu vlasy, protože prostě nic nevidim! Abych jezdil se slunečníma brejlema. Jinak včera jedu po Teplicích a za mnou jel novej ford s max, mimochodem super kára a xenony mu svítli totál do fialova, ale divný bylo, že mu svítily pořád asi 3 víc než mě. Nevim jak je to možný. :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MELLO> To ze jsem napsal, ze zvazuju HID sadu jeste neznamena, ze ji budu realizovat. Kdyz neco zvazuju, tak je o me znamo, ze pekne dlouho a sleduju zkusenosti ostatnich. Mel jsem tu na foru moznost videt foto jak s vybojkou D2S bez stinitka (o te jsem nikdy neuvazoval ani omylem) a vybojku D2R se stinitkem, ktera podle zkusenosti ostatnich neoslnuje.

Me osobne jsou neprijemne i origo xenony, kdyz s tim jede nekdo proti.

Jestli chces klestit, neni problem, ale ja jsem rychlejsi lol

Vytlacil> Pekny stroj a hlavne velka zodpovednost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mello je mi to jasný děda má boru a má tam taky xenony a ty svítěj úplně jinak sou krásně ostrý a prostě úplně o něčem jinym. Nevim jak je to možný, když by měli bejt ty výbojky v koncernu stejný, ale je fakt že na rsu svítěj fakt hrozně! Jak za mnou jel ten maník s tim s maxem tak jel asi 40m za mnou a přede mnou byla zeď. Na tý zdi sem viděl jak je jeho světlo krásně ostrý i z takový dálky. :feve::feve:

S tim asi nic neuděláme vid? lollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...