Přejít na obsah

2.0 FSI (110 kW)


DIAGNOSTIK

Doporučené příspěvky

Jestli můžu doporučit, tak se koukni do servisní knížky, jestli a kde to bylo pravidelně servisovaný (předpokládám, že celou dobu autorizák) a zavolej tam, pokud tam nebude sedět nějakej vůl, tak ti řekne, co se s autem za celou dobu dělalo a jestli byl někdy nějaký problém atd. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli můžu doporučit, tak se koukni do servisní knížky, jestli a kde to bylo pravidelně servisovaný (předpokládám, že celou dobu autorizák) a zavolej tam, pokud tam nebude sedět nějakej vůl, tak ti řekne, co se s autem za celou dobu dělalo a jestli byl někdy nějaký problém atd. ;)

jo zkusím to, díky, to je dobrá rada, servnisní knihu to má, prý tam byl dělaný servis jen jednou a to při 30 tis km. jinak přímo u autorizáku, kde to auto i koupil. ale nevím, jestli mi tam dají informace, dokud to auto ještě není moje... no uvidíme, možná se s nimi bude dát domlujvit a doufám, že tam budou mít informace o tom autě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ojeté, má naběháno 54 tis km je z roku 2005, tak proto se ptám, a co ty cívky zapalování? prý je to hodně náchylné na vodu, jsem slyšela

Pokud tam jsou cívky ještě origo, tak je raději nech vyměnit, protože ty původní opravdu moc netěsnily a při kontaktu z vodou docházelo k výpadku válce. Novější typy cívek již jsou těsnější a OK. Osobně jsem si je nechal vyměnit (zadara :p )

Jinak motor je to myslím dobrej. Jen tam opravdu není takovej ten turbo efekt jako u dieslu. Někdy mám pocit, že těch 150k pořád někde spí, ale to je způsobeno jen pocitem, že ten motor táhne stále v kuse a není tam ten cukanec jak TDI. Jinak 100km/h tam je docela rychle. Hlavní výhoda je , že je to dvoulitr a na dálnici dáš 6-ku + tempomat a jede to kopec nekopec i se zapnutou klimou.

Mám najeto cca 25000 km a vše ok, až na jedno spadnutí motoru do nouzáku. Vypnuto a znovu nastartováno a vše OK (již jsem to tady na foru někde psal).

A na konec to AAA, bych raději oželel než za nějakou dobu zjistit, že tam je nějaká závada a oni přestanou reagovat!!!

Přeji hodně šťastných kilometrů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud tam jsou cívky ještě origo, tak je raději nech vyměnit, protože ty původní opravdu moc netěsnily a při kontaktu z vodou docházelo k výpadku válce. Novější typy cívek již jsou těsnější a OK. Osobně jsem si je nechal vyměnit (zadara :p )

Jinak motor je to myslím dobrej. Jen tam opravdu není takovej ten turbo efekt jako u dieslu. Někdy mám pocit, že těch 150k pořád někde spí, ale to je způsobeno jen pocitem, že ten motor táhne stále v kuse a není tam ten cukanec jak TDI. Jinak 100km/h tam je docela rychle. Hlavní výhoda je , že je to dvoulitr a na dálnici dáš 6-ku + tempomat a jede to kopec nekopec i se zapnutou klimou.

Mám najeto cca 25000 km a vše ok, až na jedno spadnutí motoru do nouzáku. Vypnuto a znovu nastartováno a vše OK (již jsem to tady na foru někde psal).

A na konec to AAA, bych raději oželel než za nějakou dobu zjistit, že tam je nějaká závada a oni přestanou reagovat!!!

Přeji hodně šťastných kilometrů.

aha díky za odpověď, tím, že ty nové cívky už těsní lépe, jsi mě uklidnil, nerada bych, aby to skratlo pokaždé, když se tam cákne trocha vody, jinak určitě se to vyměnit nechá, no s tím AAA bohužel tohle auto se moc neprodává a je ho těžké sehnat, takže proto ho beru z AAA, být to jakékoliv jiné auto, třeba Ford Mondeo, kterého je všude plno, tak ho jdu koupit někam jinam. navíc je to 3 roky staré, je po prvním majiteli a má to servisní knihu, takže si myslím, že by tam nemělo být nic tak závažného.

Editováno: , autor: sweet22
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sweet22: Já bych ti doporučil se těm AAA zlodějům taky vyhnout a skusit auto jinde sehnat. A abych jen neremcal, tak TADY se skus mrknout po OII 2.0 FSI a třeba si vybereš

to je sice pěkné, ale je to až někde v Plzni, to je ode mě daleko, tak kdyby něco, mám právníky na to, aby se handrkovali s připadnými problémy s AAA za mě. jinak díky za odkazy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je sice pěkné, ale je to až někde v Plzni, to je ode mě daleko, tak kdyby něco, mám právníky na to, aby se handrkovali s připadnými problémy s AAA za mě. jinak díky za odkazy :)

No tak radší si zajedu do Plzně nebo klidně to tramtárie pro auto, hlavně když bude v pořádku, než se pak handrkovat se zloději z AAA (a je jedno, že na to máš právníky, za ty potíže to nestojí si myslím)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak snad v áčkách neprodávaj jenom špatný auta ?

Ne kromě špatných aut tam mají ještě upné zgerby. Podle mě, pokud mám auto v dobrém stavu, tak ho radší prodám soukromě a lidi mi budou ještě rvát ruce, tak proč ho dávat do aček aby ti ho odkoupili o 1/3 nižší cenu, než za kterou ho potom prodají... V áčkách jsou auta, které normalním způsobem nejdou prodat... Ale vlastní zkušenost nemám, takže je to jen můj názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výkupčí jsou tam bestie, o tom žádná. Spousta lidí se dostane do finančních problémů a potřebují peníze teď hned a nemůžou čekat až se jim někdo ozve na inzerát. Pak odcházejí s pláčem, toho jsem byl svědkem. Na dobrý auto se tam dá určitě narazit, ale sraček je tam taky hafo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výkupčí jsou tam bestie, o tom žádná. Spousta lidí se dostane do finančních problémů a potřebují peníze teď hned a nemůžou čekat až se jim někdo ozve na inzerát. Pak odcházejí s pláčem, toho jsem byl svědkem. Na dobrý auto se tam dá určitě narazit, ale sraček je tam taky hafo.

ty seš jak můj mluvčí, si napsal jinýmy slovy to sámé jako já o příspěvek výš! :ph34r:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne kromě špatných aut tam mají ještě upné zgerby. Podle mě, pokud mám auto v dobrém stavu, tak ho radší prodám soukromě a lidi mi budou ještě rvát ruce, tak proč ho dávat do aček aby ti ho odkoupili o 1/3 nižší cenu, než za kterou ho potom prodají... V áčkách jsou auta, které normalním způsobem nejdou prodat... Ale vlastní zkušenost nemám, takže je to jen můj názor.

ne ne, to nebylo přímo auto od aček, on tam byl jen v komisi, tzn. že majitel ho tam postavil jenom a čekal, až ho někdo koupí. takže tohle je takové malé plus, no jinak už ho mám doma, tak jsem zvědavá. myslím, že tam na tom nic takového nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výkupčí jsou tam bestie, o tom žádná. Spousta lidí se dostane do finančních problémů a potřebují peníze teď hned a nemůžou čekat až se jim někdo ozve na inzerát. Pak odcházejí s pláčem, toho jsem byl svědkem. Na dobrý auto se tam dá určitě narazit, ale sraček je tam taky hafo.

tak k tomuhle, výkupčí tam svině jsou, za naše auto, Ford Mondeo nám chtěli dát 10 tis, to auto se jinak prodává všude za 30 tis. takže v tomhle souhlasím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...