Přejít na obsah

Podlozky pruzin pro zvyseni


ohajek

Doporučené příspěvky

Mate nekdo zkusenost s temahle podlozkama (predni naprava)??? Vyrobce Weitec, cena cca 2tis za oba kusy. Chci to trochu zvednout, ale nehodlam menit pruziny, kdyz jsou "OK"... Je to jen o +15mm

Ma to nejaky nevyhody? Zhorseny jizdni vlastnosti, ovladatelnost...? Kdokoliv s tim ma (u PREDNI napravy) zkusenosti, pls pisnete. Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mate nekdo zkusenost s temahle podlozkama (predni naprava)??? Vyrobce Weitec, cena cca 2tis za oba kusy. Chci to trochu zvednout, ale nehodlam menit pruziny, kdyz jsou "OK"... Je to jen o +15mm

Ma to nejaky nevyhody? Zhorseny jizdni vlastnosti, ovladatelnost...? Kdokoliv s tim ma (u PREDNI napravy) zkusenosti, pls pisnete. Dik

Tak dva litry bych za to nedal ani náhodou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau,ted jsem to zvedal o 25 až 30 mm a uplna bomba,nikde neškrtam a jizdni vlastnosti jsou taky ok,nevim teda jak by se chovala na okruhu v zatačkách ale na provoz je to v pohodě,vubec žádný rozdíl.Ještě necham zvednout zadek a budu uplně spokojenej.

Jak jsi to zvedal? Nemáš foto? Kolik to stálo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau,ted jsem to zvedal o 25 až 30 mm a uplna bomba,nikde neškrtam a jizdni vlastnosti jsou taky ok,nevim teda jak by se chovala na okruhu v zatačkách ale na provoz je to v pohodě,vubec žádný rozdíl.Ještě necham zvednout zadek a budu uplně spokojenej.

Tak zadek už jsem trochu zvedl,ale jak zvednout předek to by mě taky zajímalo? :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a nedala by sa stabilita vyriesit tym ze by sa dali dali este 2cm rozisrovacie podlozky?

To zvednutí o 2cm není pro jízdní vlastnosti nijak hrozné-nemusíš dávat podložky pod disky.OII je s paketem pro špatné cesty zvednutá o 2,5cm a je to zcela OK.U OI ti to zvedne vanu od silnice, což je zvlášť u 2.0MPI dobrá věc protože je motor hodně nízko nad slnicí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemáš někde foto, jak to vypadá? Docela by mě to zajímalo :palec2: Ne že bych to chtěl, ale jsem zvědavej lol

Mám dost nízko podvozek,je to stářím pružin,taky chci zvednout auto ale i víc než 40mm na obě nápravy.

Chci to levně a dobře.Dejte radu ale ne komentáře.Oct 1U 1,8-lim.bez turba 180k!

Potřebuji jen opravdu praktickou poradu.Nepište mladí a rychlí.JEDEN STAREJ a POMALEJ Doktor.Díky

rotkod@seznam.cz

Editováno: , autor: 1774
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vložil jsem mezi zavity pružiny gumove vložky co použiva škodovka pro přepravu vozu RS akorat jsem je zkratil o 1/3 nebot to bzlo zvedle o cca3.5cm po seřiznuti 2cm což mi vyhovuje keci ze je to jak autobus mam tam tlumice Kayaba ultra sr a je to tuhe porad stejne

Zajímavé řešení ;) , kde jsi je sehnal? Fotečka by nebyla ať vím jak to vypadá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...