Přejít na obsah

Podlozky pruzin pro zvyseni


ohajek

Doporučené příspěvky

Hm... tak to je zajmavy, no. Ja to mam na Combajnovi vzadu 69.5 (respektive 70.0 na strane ridice), ale s prazdnou nadrzi. Zadek ale neresim...

Ve predu jsem ted na 67 (resp. 67.5 na strane ridice). Coz je uz oproti tobe docela rozdil, no. Jen jde o to, co zvednou novy tlumice a co ty podlozky.

Ty podložky ti to zvednou o tolik, kolik mají na výšku a to je tak zhruba 2,2cm (už nevím přesně, ale mám doma jedny co jsem si vyráběl o výšce 2,7cm a tuším, že byly o 5 mm vyšší než ty origo). A tlumiče bych odhadl na 1 cm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem to zvedl origo dílem 1J0 412 311 což je podle Etky vložka distanční pro vozidla s výbyvou pro špatné cesty. Stojí to cca 280,-Kč na jednu stranu.

Octavia 4x4 to tam má, proto je ten předek u ní vyšší.

Čau nemáš fotku nebo nevíš nějakou stránku kde se dá na distanční vložku podívat, Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Díky :palec2:

Zdar chlapi, tak jsem předek zvedl originál distančníma vložkama, je to asi těch 2-2,5 cm. Auto se zvedlo, výška obruby blatníku nad vrchem pneumatiky je asi stejně jako vzadu, ale....Auto jako by trochu začalo plavat, zřejmě tlumiče jsou v jiné pozici a tlumí jinak nebo spíš míň :aggressive: . Tak nevím, jestli by to vyřešily nové tlumiče nebo se to časem zlepší. Jaké máte zkušenosti vy, kteří jste to zvyšovali. Díky za názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm... tak to je zajmavy, no. Ja to mam na Combajnovi vzadu 69.5 (respektive 70.0 na strane ridice), ale s prazdnou nadrzi. Zadek ale neresim...

Ve predu jsem ted na 67 (resp. 67.5 na strane ridice). Coz je uz oproti tobe docela rozdil, no. Jen jde o to, co zvednou novy tlumice a co ty podlozky.

zalezi i na velikosti kola ja mam 16ky 205-55 a mam predek 69 a zadek 70 najeto 180tis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj prosím tě o kolik si zvedal předek a zadek? mám to taky v plánu...mám auto na lpg a zadek mi klesnul niž...předek bych zvíšil tak o..? nevim ani a zadek vic než předek...sem tam škrtám spodnim přednim spoilerem a zvíšit auto by mě nevadilo...dík za pomoc a typ na návod. lol:palec2:

Já jsem si vyrobil prototyp jen na vyrovnani auta ( 8mm. ), 1/2 nádrže benzinu a 1/2 nádrže LPG a míry jsou 69cm. v předu a v zadu. Ten origo díl mě zaujal, a jelikož se zadni podložky osvědčily výrobim si nové. ( pod průžiny v zadu stači menši, je to přez páku. ja mám 8mm. a zvedlo se to o 12-14mm.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte.

Ma niekto rozmer tychto podloziek na prednu napravu?, zajimal by ma hlavne rozmer tychto podloziek co sa montuju pre paket -spatne cesty.Aku maju presne hrubku tie distancne podlozky, vonkajsi priemer a vnutornu dieru.

Az to niekto mate moznost premerat a nakreslit , tak to sem dajte, alebo mi poslite na emaila.

Vdaka

Jaro

supsak@zoznam.sk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj,

zajímalo by mě, jestli už někdo vyřešil zvednutí předku i zadku Octavie Combi - na předek asi ty posložky, ale jak se liší zadek?

Jaký je rozdíl mezi normálním podvozkem a podvozkem pro špatné cety (orig. paketem) - mimo vejšky? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

zajímalo by mě, jestli už někdo vyřešil zvednutí předku i zadku Octavie Combi - na předek asi ty posložky, ale jak se liší zadek?

Jaký je rozdíl mezi normálním podvozkem a podvozkem pro špatné cety (orig. paketem) - mimo vejšky? :)

nikdo nevíte? :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravicko tak jsem to tady tak nejak procital a porad presne nevim kam ty podlozky fouknout. Sice jsem je jeste nekoupil ale zajimalo by me kam se umistujou a co a jak mam rozebrat. Dekuju za odpoved

P.S. : Oktu mam cca 14 dni a dneska na silnici cca pri 130km/h jsem na urcitych nerovnostech skrtal a to dosti neprijemne doufam ze toto mi pomuze tlumice mam ok byl jsem na testech minuly tyden

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jsi asi na blbém fóru,tady všichni snižují lol

Všichni nesnižují!!!! a Těch co zvyšují není zas tak málo. A kdo jezdí denně po Praze a nechce neustále řešit trefenou vanu,nebo utrhnutý výfuk, pokud si má vybrat mezi snížením a zvýšením, vždy se rozhodne pro druhé!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte.

Ma niekto rozmer tychto podloziek na prednu napravu?, zajimal by ma hlavne rozmer tychto podloziek co sa montuju pre paket -spatne cesty.Aku maju presne hrubku tie distancne podlozky, vonkajsi priemer a vnutornu dieru.

Az to niekto mate moznost premerat a nakreslit , tak to sem dajte, alebo mi poslite na emaila.

Vdaka

Jaro

supsak@zoznam.sk

pošlu ti do mailu výkres

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...