Přejít na obsah

Svět motorů: Jak otevřít moderní škodovky elegantně a rychle?


ivanl

Doporučené příspěvky

Já si jen myslím, že detailně krok za krokem popsat, jak se do takového auta bez problémů dostat

je na hraně zákona.. Jde o to, že mohu v jedné větě naznačit, že taková možnost existuje a předvést

to výrobci (aby zjednal nápravu), nicméně popsat krok za krokem v inkriminovaném čísle SVĚTA MOTORŮ

jak doslova auto bezproblémů vyloupit a uvést pak odkaz, že v dalším čísle SM se dozvíte

"jak se tomu dá zabránit" (pravděpodobně budete muset něco dokupovat za drahé peníze) to mi přijde

jako PRASÁRNA NEJHRUBŠÍHO ZRNA, sledující dva cíle:

Zvýšit upadající prodejnost a zájem o časopis Svět motorů a nechat vydělat firmu,

jež Vám auto oproti tomuto zásahu zabezpečí.

Překvapilo mě to a šokovalo zároveň. Nevím nyní, na které straně vydavatel a šéfredaktor stojí?

Na straně zlodějů a vykrádačů aut nebo na straně majitelů vozů, pro něž je auto doslova členem rodiny?

Co si o tom myslíte vy ostatní? Přátelé?

Editováno: , autor: Petr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zase kravina - VAGem zjistíš kolik je přizpůsobenejch klíčů. Tak jsi v klidu a víš kolik jsi si jich nechal nakódovat. Auto nepůjčuju a po tomhle zveřejnění si auto při přebírání v servisu zkontroluju i VAGem. Ale myslím si, že tyto věci by se do étheru neměly pouštět. Je jich samozřejmě víc, ale nikdo není tak debilní, aby to někam psal :kol-143:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem dnes četl Svět motorů a civěl jsem . Já bych je za tyto rádoby návody nakopal. Myslím, že by je někdo mohl žalovat za návod.

My co se v tom trochu vyznáme o této možnosti dávno víme . Myslím, že to zrovna není vhodné téma pro diskusi na veřejnosti.

Je to tam popsáno v tom článku. Pokud někdo nakoduje nový klíč a nemá v ruce váš záložní tak tento záložní vymaže z paměti komfort.

Pokud by ho ovšem přidal ne VAGem , ale pomocí zapnutého klíče a ovladače tak se to asi nepozná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem dnes četl Svět motorů a civěl jsem . Já bych je za tyto rádoby návody nakopal. Myslím, že by je někdo mohl žalovat za návod.

My co se v tom trochu vyznáme o této možnosti dávno víme . Myslím, že to zrovna není vhodné téma pro diskusi na veřejnosti.

Je to tam popsáno v tom článku. Pokud někdo nakoduje nový klíč a nemá v ruce váš záložní tak tento záložní vymaže z paměti komfort.

Pokud by ho ovšem přidal ne VAGem , ale pomocí zapnutého klíče a ovladače tak se to asi nepozná.

přesně tak a proto doporučuji vymazat přes VAG nastavení DO, uložit 0 DO a pak znovu nakodovat a máš "jistotu"

nechápu, koho co vedlo k uveřejnění toho to kravského skoro návodu, to by rovnou mohli otisknout další super "návody"

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co si budeme povídat, podle mě je SM "podporovanej", aby preferoval škodovky, to samý platío rubrice BAZAR, kterou dle mého názoru podporuje BBB buto :help:

Sice ho táta ještě odbírá, ale jak vidím na obálce jakoukoliv škodovku vs. něco, tak znám výsledek, čím to asi bude lol

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono je úplně jedno jestli poskytli návod nebo ne, ti co do aut trochu dělají, což jsou i návštěvníci našich stránek tady, ví jak na to, tenhle postup není žádný veřejný tajemství - jen to ukazuje na stupicitu redaktorů SM, všechny dálkáče se takto kódují, ať už jiných značek aut nebo alarmů apod.

poslední dobou čtu SM jako dikobraz, včera jsem se upřímně zasmál při tomto článku, před tím to bylo při testu x-trail a scoutu, kdy scout vyhrál .... :D , ale líbilo se mi vyjádření škodovky, lehce se dá zkontrolovat manipulace s klíčem v servisu druhým náhradním klíčem, který má člověk doma, ten totiž při překódování auta v servise pak neumí auto odemknout, jednoduché

osobně čtu AutoTip, mimochodem předposlední číslo je zajímavé, testovaly údaje o velikosti zavazadlového prostoru a nelhalo jediné auto ford s-max, jinak celkem drastické rozdíly směrem do mínusu, to jsem čuměl :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zase na druhou stranu a tím nijak nehodnotím postup SM,třeba otec některeho z nás něco takového neví a když si přečte co vše se dá dnes s autem udělat,tak si mě zavola řekne vem ty Tvoje krámy a koukej mi to nakodovat správně a má klidnější spaní.Takže bych to zase nehodnotil 5tkou,ale spíše 3mínus,protože lumpu je na světě dost a kdo mi zaruči,že tu skodovku koupenou v bazaru kamarad bazarníka takhle nevybere.A ne každej kdo tyto auta vlastní má o nich přehled jako my,a zloději tohle už ví po generace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zase na druhou stranu a tím nijak nehodnotím postup SM,třeba otec některeho z nás něco takového neví a když si přečte co vše se dá dnes s autem udělat,tak si mě zavola řekne vem ty Tvoje krámy a koukej mi to nakodovat správně a má klidnější spaní.Takže bych to zase nehodnotil 5tkou,ale spíše 3mínus,protože lumpu je na světě dost a kdo mi zaruči,že tu skodovku koupenou v bazaru kamarad bazarníka takhle nevybere.A ne každej kdo tyto auta vlastní má o nich přehled jako my,a zloději tohle už ví po generace.

Tak u aut z bazaru je snad vhodný dodržet pár zásad - oleje, řemeny, brzdy a klíče vyměnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to víme my,ale takovej padesátník,šedesátník z menšího města vo tomhle nemá ani páru protože u nich se vykrádá dlažební kostkou.Vymění,oleje řemeny,brzdy ale klíče nevěřim.Nerad bych se ze někoho ze starších pánu dotknul,ale mám dost známych a po přechodu ze 120/favorita,do fabky nebo octavky je vyměna klíču ani nenapadne.A oni jsou jedni z těch kdo SM čte,takže proč to v SM nenapsat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem byl zvědavej z minulýho čísla, kde byla na tohle upoutávka, s čím přijdou. A docela jsem čučel. Tam to probíraj, jako když objevili ameriku. 

Je jasný, že klíč nikomu nepůjčuji, klíče od bytu přeci taky nikomu nestrkám, 

aby si je skopčil. To samý můžou i u klíčů bez dálky, vyříznou si novej. Nevim j

akej je to rozdíl. 

No jen je to rychlejší. 

A taky mně dostala cena nakódování dálkyv ve škodovce. Práce na 5 minut i se spuštěním a vypnutím počítače. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

peníze hýbou světem. A debilové mají většinou kliku. Nicméně, pookud někdo to auto bude chtít vybrat, nebo odcizit, je spoustu jiných způsobu.

tak nějak, pročpak si nevybrali jinou značku? ostatní to mají taky obdobně, ale škodovek je nejvíc a tak všichni hurá překódovat klíče za 500,- do servisu, anebo v servisu už nemají co kopírovat :) a došlo zboží ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono je úplně jedno jestli poskytli návod nebo ne, ti co do aut trochu dělají, což jsou i návštěvníci našich stránek tady, ví jak na to, tenhle postup není žádný veřejný tajemství - jen to ukazuje na stupicitu redaktorů SM, všechny dálkáče se takto kódují, ať už jiných značek aut nebo alarmů apod.

poslední dobou čtu SM jako dikobraz, včera jsem se upřímně zasmál při tomto článku, před tím to bylo při testu x-trail a scoutu, kdy scout vyhrál .... :D , ale líbilo se mi vyjádření škodovky, lehce se dá zkontrolovat manipulace s klíčem v servisu druhým náhradním klíčem, který má člověk doma, ten totiž při překódování auta v servise pak neumí auto odemknout, jednoduché

osobně čtu AutoTip, mimochodem předposlední číslo je zajímavé, testovaly údaje o velikosti zavazadlového prostoru a nelhalo jediné auto ford s-max, jinak celkem drastické rozdíly směrem do mínusu, to jsem čuměl :help:

No a je to s tím náhradním kličem pravda nebo ne?

Editováno: , autor: prtko5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škokující odhalení!!!

Právě jsem zjistil strašnou věc. Že když nekomu pučíte klíče od bytu nebo mu pučíte byt stačí aby pak dotyčný

si udělal kopii klíče a bez problémů se vám dostane do bytu!!!!!!!!!!!!!!!

Zítra toto strašlivé zjištění posílám do TV NOVA. A kontaktuji výrobce klíču jak se k tomu postaví lol

Je to prostě krávovina je naprosto jasné že kopie klíčů jde a musí jít udělat. Je to ta nejsložitější možnost jak vykráct auto lol

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...