Přejít na obsah

Centrál OI 2001


hony

Doporučené příspěvky

Čau chlapi,řeším pikačovinu,ale nevíte někdo jestli je nějaká možnost z venku zamknout nastartovaný auto dálkou.Mě to druhým klíčem jako u felicii nejde.Polezu 50xdenně z auta na 20vteřin(to auto vidím,slyším,cítim...jen jsem občas zády) a nevím co na ty starty řeknou xenony?Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau chlapi,řeším pikačovinu,ale nevíte někdo jestli je nějaká možnost z venku zamknout nastartovaný auto dálkou.Mě to druhým klíčem jako u felicii nejde.Polezu 50xdenně z auta na 20vteřin(to auto vidím,slyším,cítim...jen jsem občas zády) a nevím co na ty starty řeknou xenony?Díky

U 1G komfortu se dá zamknout natočený auto, to vím stopro, ale jinak nevím, ale mělo by to jít taky, zkus to a uvidíš hned.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau chlapi,řeším pikačovinu,ale nevíte někdo jestli je nějaká možnost z venku zamknout nastartovaný auto dálkou.Mě to druhým klíčem jako u felicii nejde.Polezu 50xdenně z auta na 20vteřin(to auto vidím,slyším,cítim...jen jsem občas zády) a nevím co na ty starty řeknou xenony?Díky

Ahoj taky mě to štve já 100x denně vyskakuju na 10 vteřin,zamykám to druhým klíčem přes zámek.Už mám u zámku kufru vydřený lak.Tak až na to někdo přijde poradte prosím(a toho ušetřeného času kdyby to šlo na dálku) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...