Přejít na obsah

Reklamace


DUsoft

Doporučené příspěvky

Diamant: U Fabie jsem se s tim setkal, vzdy na zadnich dverich, jakmile hodne prselo, nebo jsem auto myl tak na postrovani byly mokre mapy. U Octavie vsechno v poradku, i kdyz pres to prvni tesneni se vzdy voda dostane, ale dovnitr ne. Ale kdyz uz se tu pise o zatekani, nedavno jsem si vsiml stekajici kapky na zadnim okne, jake pro me bylo prekvapeni, kdyz to nesetrel sterac.. :angry: Bylo to zevnitr! Pri dalsim myti a otevreni patych dveri opet, jedna kapka.. Bud je to spatne prilepene, nebo tam zateka pres zadni sterac, cemuz by odpovidalo misto. Setkal jste se s tim nekdo? A jeste malickost, uz 3 krat jsem si na kufru prilepoval to tesneni na horni hrane skla, vzdy se na krajich odloupne. :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem včera u svého prodejce reklamoval několik závad, a toto je výsledek :

- za jízdy sykot z prostoru zad.lev. dveří - snad odstraněno, tmelení pevného okénka (prý je to aktuálka)

- vrzání př. nápravy (např. přejezd bumperu), údajně se jim to neprojevilo, ale něco mazali, prý vyschlé (mám najeto cca 19kkm)

- po asi 1/4 roční reklamaci nějakého drnčení z prostoru levého sloupku vyměnili těsnění LP a LZ dveří (rovněž prý aktuálka)

A třešnička nakonec - měli mě měnit ty "loupající" se přední reflektory (viz můj příspěvek + foto výše), při předání auta se omluvili, že z MB dostali starší provedení xenonů (mám MR2006), přesto, že to objednávali přes VIN. Mimochodem je to prý dost hromadný průser, proto nyní vůbec nemají novější reflektory (xenon) k dispozici (!)..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sorry, modrá není dobrá pro 2. skin tohoto fóra:

omicron wrote:

Tak jsem včera u svého prodejce reklamoval několik závad, a toto je výsledek :

- za jízdy sykot z prostoru zad.lev. dveří - snad odstraněno, tmelení pevného okénka (prý je to aktuálka)

- vrzání př. nápravy (např. přejezd bumperu), údajně se jim to neprojevilo, ale něco mazali, prý vyschlé (mám najeto cca 19kkm)

- po asi 1/4 roční reklamaci nějakého drnčení z prostoru levého sloupku vyměnili těsnění LP a LZ dveří (rovněž prý aktuálka)

A třešnička nakonec - měli mě měnit ty "loupající" se přední reflektory (viz můj příspěvek + foto výše), při předání auta se omluvili, že z MB dostali starší provedení xenonů (mám MR2006), přesto, že to objednávali přes VIN. Mimochodem je to prý dost hromadný průser, proto nyní vůbec nemají novější reflektory (xenon) k dispozici (!)..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem byl na výměně xenonu, výše popisovaný problem s loupáním, vše proběhlo bez problému, na nová světla jsem čekal týden a výsledná cena byla 16 966 Kč, ještě že to je v záruce. Jinak můžu se zeptat OMICRONa, z jekého sloupku se projevovalo to drnčení a zdali tam má hlavové airbagy? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem byl na výměně xenonu, výše popisovaný problem s loupáním, vše proběhlo bez problému, na nová světla jsem čekal týden a výsledná cena byla 16 966 Kč, ještě že to je v záruce. Jinak můžu se zeptat OMICRONa, z jekého sloupku se projevovalo to drnčení a zdali tam má hlavové airbagy? Díky

Levý B sloupek, hlava bagy nemám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sorry, modrá není dobrá pro 2. skin tohoto fóra:

omicron wrote:

Tak jsem včera u svého prodejce reklamoval několik závad, a toto je výsledek :

- za jízdy sykot z prostoru zad.lev. dveří - snad odstraněno, tmelení pevného okénka (prý je to aktuálka)

- vrzání př. nápravy (např. přejezd bumperu), údajně se jim to neprojevilo, ale něco mazali, prý vyschlé (mám najeto cca 19kkm)

- po asi 1/4 roční reklamaci nějakého drnčení z prostoru levého sloupku vyměnili těsnění LP a LZ dveří (rovněž prý aktuálka)

A třešnička nakonec - měli mě měnit ty "loupající" se přední reflektory (viz můj příspěvek + foto výše), při předání auta se omluvili, že z MB dostali starší provedení xenonů (mám MR2006), přesto, že to objednávali přes VIN. Mimochodem je to prý dost hromadný průser, proto nyní vůbec nemají novější reflektory (xenon) k dispozici (!)..

Může někdo prosím potvrdit aktuální sdělení na výměnu těch tesnění zadních levých dveří při drnčení z prostoru těchto dveří ?

Popř. poslat info o čísle nebo datumu vydání sdělení ?

Když těsnění natřu něčím na gumu zvuk to nedělá, když to vyschne zase to dělá. Tak hádám že to tím těsněním bude.

Díkas chlapi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ehm, sorry za OT, přemýšlel jsem, že bych v horizontu 1-2 let prodal O I a pořídil novou O II, protože mě tam dejme tomu vytáčejí určité neduhy, ale koukám, že bych si s O II, ač novým vozem, moc nepomohl, protože je to jedno a to samé... :doh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja jsem byl reklamovat spatne provedenou geometrii na aute. Vinou jejich spatneho nastaveni geometrie pri prezouvani na letni pneu se mi cele zadni pneu znicili. 18.4.2206 jsem byl prezout a objednali me az na 17.5.2006.Na kazde strane byl rozdil 1 cm!!! Volant pri rovnych kolach byl nasikmeny na pravou stranu, coz si myslim bylo celkem nebezpecne. Reklamace probehla celkem v pohode, jeste jsem jim rekl, ze chci nejake pneumatiky, ponevadz ty zniceny pneu meli najeto cca 12 tisic km tak jsem jim rekl, ze doufam ze mi aspon sezenou nejake s 70-80% vzorku.Prijimaci technik mi da vedet pristi tyden, pry se jeste musi pobavit se sefem, tak jsem zvedav.Kdyz se ty pneu prezouvali tak delali geometrii na laserovce, coz mi nejde do hlavy jak to mohli spatne nastavit. Auto od te dobe nevjelo do zadne diry a s pneumatikami jsem nic nedelal. No pri teto reklamaci zajeli s oktou na svou laserovku, potom na laserovku ke konkurenci skoda-auto a potom do pneuservisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.

No ja jsem byl reklamovat spatne provedenou geometrii na aute. Vinou jejich spatneho nastaveni geometrie pri prezouvani na letni pneu se mi cele zadni pneu znicili. 18.4.2006 jsem byl prezout a objednali me az na 17.5.2006.Na kazde strane byl rozdil 1 cm!!! Volant pri rovnych kolach byl nasikmeny na pravou stranu, coz si myslim bylo celkem nebezpecne. Reklamace probehla celkem v pohode, jeste jsem jim rekl, ze chci nejake pneumatiky, ponevadz ty zniceny pneu meli najeto cca 12 tisic km tak jsem jim rekl, ze doufam ze mi aspon sezenou nejake s 70-80% vzorku.Prijimaci technik mi da vedet pristi tyden, pry se jeste musi pobavit se sefem, tak jsem zvedav.Kdyz se ty pneu prezouvali tak delali geometrii na laserovce, coz mi nejde do hlavy jak to mohli spatne nastavit. Auto od te dobe nevjelo do zadne diry a s pneumatikami jsem nic nedelal. No pri teto reklamaci zajeli s oktou na svou laserovku, potom na laserovku ke konkurenci skoda-auto a potom do pneuservisu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ehm, sorry za OT, přemýšlel jsem, že bych v horizontu 1-2 let prodal O I a pořídil novou O II, protože mě tam dejme tomu vytáčejí určité neduhy, ale koukám, že bych si s O II, ač novým vozem, moc nepomohl, protože je to jedno a to samé... :doh

ja bych to tak nedramatizoval. tady je to akorat naakumulovany do jednoho prispevku, tak to muze vypadat, ze OII je nejakej shit. neni to tak...dneska jsem se projel v RS, docela pekny svezeni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...