Přejít na obsah

Kontakt na zámku pátých dveří


holy

Doporučené příspěvky

Čaute lidi, potřebuju :help: . Namontoval jsem do auta Maxidot. Při zavření všech dveří mi signalizuje otevřené páté dveře. Myslel jsem, že bude špatnej kontakt v zámku, ale zjistil jsem, že když zámek zacvaknu ručně pomocí šroubováku (dveře jsou otevřené), signalizace zmizí a kontakt sepne. Dalším bádáním, proč při zavření dveří kontakt nespíná jsem zjistil, že zámek má dvě polohy. První, kdy zobáček zámku zacvakne napůl, ale kontakt není sepnutej a druhou, kdy se zobáček zacvakne úplně a sepne kontakt. Pak zhasne i signalizace na displeji. Bohužel, ať dělám co dělám, nemůžu při zavření dveří docílit toho, aby zámek zacvak na druhou polohu. Zkusil jsem i vyndat gumové dorazy, ale nic. Jediné co mě napadá, je posunout spodní část zámku, oko, směrem nahoru, ale nevím jestli to lze. Poradíte? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po povolení dvou šroubů jde s oken hýbat. Tak to můžeš skusit.

To je fajn...koukal jsem, že je tam nějakej tisícihran...jestli je stejnej jako na volantu, tak zkusím toho vořecha najít a povolit. Jinak budu muset zajet do servízu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po montáži maxidotu, přesně to samé. Posunul jsem zámek, je nadoraz a přesto je potřeba trochu více se dveřmi bouchnout. Ale myslím, že se to lepší. Asi se přizpůsobily dorazy a těsnění.

A čím jsi povolil ty šrouby? To je velkej Torx, nebo něco spešl?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten ordch nestoji tisice, naco srob nicit? kup orech za stovku dve od tony a mas.

No, když jsem sháněl ořech na povolení volantu, tak jsem sjezdil celý Vary...všude mi cpali imbus, pomalu nevěděli co je Torx...nakonec jsem ho sehnal ve specielce za nějakejch 360,- ....na povolení jednoho šroubu dost velký náklady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Minulý týždeň som ho kupoval nie je to torx je to hviezdička číslo ti poviem zajtra a stál ma 90sk od Tony

Na sedačke je väčší!

Keď to budeš povolovať naklep tam ten orech kladivom pekne hlboko je to utiahnuté jak s---a! Jeden na dverách som povolil až jamkarom a to boli rany!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Minulý týždeň som ho kupoval nie je to torx je to hviezdička číslo ti poviem zajtra a stál ma 90sk od Tony

Na sedačke je väčší!

Keď to budeš povolovať naklep tam ten orech kladivom pekne hlboko je to utiahnuté jak s---a! Jeden na dverách som povolil až jamkarom a to boli rany!

Tak mi sem zítra hoď to číslo, ať to nemusím zjišťovat systémem pokus-omyl. Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak z tohto obrázka už bude rozdiel torx-hviezdička dúfam jasný! Ten väčší je na sedačku a má označenie M10 ten na pravo , menší je na zámky a označenie M8.Torxy sú značené písmenom T ;)

Díky, zkusím tu M8 koupit dneska v Baumaxu, ale pochybuju...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám ořech na golu speciálně na toto koupený od Tony. Kolik je to číslo nevím, ale jedno vím jistě, že není stejný jako na sedadla. U nás máme specializovanou prodejnu s nářadím, kde jsem přijel autem, zkusil a koupil. Škoda bydlet někde poblíž, půjčím ti ho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak torx je 6tihran a tohle je 12tihran. :palec2:

jj...je to tak...A v OBI nic takovýho nemaj, takže zejtra pofrčím do specielky...uvidím co mi nabídnou. Dám vědět jak jsem pořídil.

Díky za nabídku zápůjčky....ale asi jsem fakt moc zastrčenej v tom západním cípu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj...je to tak...A v OBI nic takovýho nemaj, takže zejtra pofrčím do specielky...uvidím co mi nabídnou. Dám vědět jak jsem pořídil.

Díky za nabídku zápůjčky....ale asi jsem fakt moc zastrčenej v tom západním cípu...

Nevém odkud jsi. Dá se koupit třeba tady .

http://www.fabory.com/smartsite.dws?ch=CZE...CZE&id=6519

Je to hvězdička M8 Nástavec na Golu - Ořech stojí asi koluém 100,-

jinak i v každém lepší speciákce kde vedou třeba nářadí Tona

Editováno: , autor: Pepa007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaute lidi, potřebuju :help: . Namontoval jsem do auta Maxidot. Při zavření všech dveří mi signalizuje otevřené páté dveře. Myslel jsem, že bude špatnej kontakt v zámku, ale zjistil jsem, že když zámek zacvaknu ručně pomocí šroubováku (dveře jsou otevřené), signalizace zmizí a kontakt sepne. Dalším bádáním, proč při zavření dveří kontakt nespíná jsem zjistil, že zámek má dvě polohy. První, kdy zobáček zámku zacvakne napůl, ale kontakt není sepnutej a druhou, kdy se zobáček zacvakne úplně a sepne kontakt. Pak zhasne i signalizace na displeji. Bohužel, ať dělám co dělám, nemůžu při zavření dveří docílit toho, aby zámek zacvak na druhou polohu. Zkusil jsem i vyndat gumové dorazy, ale nic. Jediné co mě napadá, je posunout spodní část zámku, oko, směrem nahoru, ale nevím jestli to lze. Poradíte? Díky

CAU. Je to M8

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CAU. Je to M8

Tak je to hotový...Vořecha jsem sehnal...jak jinak jen ve speciálce, za vražedných 284 korun, takže bude, li zájem pronajmu....

Zámek jsem seřídil během pěti minut včetně gumových dorazů a všechno šlape jak má.

Díky všem za pomoc. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je to hotový...Vořecha jsem sehnal...jak jinak jen ve speciálce, za vražedných 284 korun, takže bude, li zájem pronajmu....

Zámek jsem seřídil během pěti minut včetně gumových dorazů a všechno šlape jak má.

Díky všem za pomoc. :palec2:

Tak to je docela pálka, já ho mám od Tony za nějakých 70,-Kč. No nic, máš ho, v garáži se neztratí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...