Přejít na obsah

Oprava laku + lakovani cernych spodku


tomina

Doporučené příspěvky

Jeden znamy se rano probudil a mel dokonale poskrabanej lak na aute. Kazdy lakovany dil ma šlice hluboky 1mm a siroky 2mm. Nikdo nechape inteligenci cloveka, co to udelal.... Auto pujde do lakovny, s nejvetsi pravdepodobnosti pujde celej novej lak. Myslite ze by sel opravit? Spis ne... Ale ted premyslime o tom, ze by se nechali nalakovat i cerne spodky narazniku. Ma to tak nekdo? Rad bych to videl na fotkach a poradne si prohlidnul jak to vypada na stribrny barve, videl jsem to jen na jinych. Myslim ze by to nemusel byt spatny, jakej na to mate nazor? Nebude se to loupat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se to udělá dobře loupat se to nebude. Párkrát jsem to viděl a nevypadá to špatně. Lidi jsou tu strašný svině, už mě to sere.

Taky mě to pěkně sere dneska jsem umyl auto a co nevidím na novým nárazníku škrábance jak do toho nikdo kopal čů...i :aggressive::aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem opravené auto po bouračce a měl ho postavené v řadě aut za sebou, no a přijdu k autu, a na zadním nárazníku obtisk rámečku SPZ (RZ) a prasklý lak, to mě mohl trefit šlak! No tak 14 dní na to už jsem ho postavil jinam, pro změnu do řady vedle sebe stojících aut, po zkušenostech! No a přijdu zase k autu a zadní nárazník vystrčený do ulice opět poškrábaný a nárazník jakoby vražený do auta.....protože na jedné straně není světlo souosé se dveřmi asi tak 2 - 3 mm. Je tohle normální??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden znamy se rano probudil a mel dokonale poskrabanej lak na aute. Kazdy lakovany dil ma šlice hluboky 1mm a siroky 2mm. Nikdo nechape inteligenci cloveka, co to udelal.... Auto pujde do lakovny, s nejvetsi pravdepodobnosti pujde celej novej lak. Myslite ze by sel opravit? Spis ne... Ale ted premyslime o tom, ze by se nechali nalakovat i cerne spodky narazniku. Ma to tak nekdo? Rad bych to videl na fotkach a poradne si prohlidnul jak to vypada na stribrny barve, videl jsem to jen na jinych. Myslim ze by to nemusel byt spatny, jakej na to mate nazor? Nebude se to loupat?

jjj viděl jsem to u nějakého kolegy v práci, zkusím vyfotit, na stříbrné Octavii! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mně taky někdo podřel dveře a blatník klíčem,na jaře to lehce přebrousím a stříknu sprejem přeci nebudu dávat lakovně takový prachy,když se pak najde zase nějaký debil a ....,ted mi někdo nacouval do zadního blatníku,nějakým off-roadem,osobákem by se tam nad nárazník nedostal,to nechám vytáhnout a zaleštím,co jiného.

pokud chceš lakovat celou octu a nevíš barvu,tak mně by se líbila ta co se dávala na favority - zelená karibská 5280,měl jsem jí na fávu,a viděl jsem jí i přelakovanou bezbarvým lakem a bylo to suprový,pokud chcete metalízu tak bych volil subaru modrou,ta je taky moooc hezká,vem ale v potaz že lakovat jinou barvou něž původní znamená nižší cenu při prodeji :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tou nizsi cenou je mi to jasny. Ale beru to tak, ze auto je r.v. 1997, ma najeto 190tis, za par let bude jeho prodejni cena miziva takze to lakem nezkazim. Vzhledem k tomu, ze pojistovna uznala, ze je potreba novy lak, nebude me to krome spoluucasti nic stat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se za OT ale nevím kde to zařadit ale potřebuji si ulevit. Hyml hergot runcajs dolemetr element....... dva měsíce je tomu co jsme dal nově nalakované velké pravé zp. zrcátko a co včera nevidím... :076 škrábanec jako prase až na bílý základ - zase nějaký magor neumí u tesca v ostravě hrabové otevírat dveře - a jestli to náhodou čteš ty co jsi to udělal tak ti přeji rakovinu - nejvíc mně to kaká protože celé auto mám více méně poškrábané a jinak esteticky poškozené a zrovna jediný nově nalakovaný díl mi nějaký idiot poškrábe - jak říkám rakovinu na něj fuck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se za OT ale nevím kde to zařadit ale potřebuji si ulevit. Hyml hergot runcajs dolemetr element....... dva měsíce je tomu co jsme dal nově nalakované velké pravé zp. zrcátko a co včera nevidím... :076 škrábanec jako prase až na bílý základ - zase nějaký magor neumí u tesca v ostravě hrabové otevírat dveře - a jestli to náhodou čteš ty co jsi to udělal tak ti přeji rakovinu - nejvíc mně to kaká protože celé auto mám více méně poškrábané a jinak esteticky poškozené a zrovna jediný nově nalakovaný díl mi nějaký idiot poškrábe - jak říkám rakovinu na něj fuck

kura to se ti povedlo! :palec2:

jinak moje řeč,jenže vždycky kolem našich miláčků parkují samí tupouni co je jim to fu©k a to je největší problém,včera jsemto umylpo dlouhé době a o5 jsem zaplakal nad škrábanci,mně jebne,ani bejvalej můj favorit nebyl tak poškrábanej jak tohle,mi to dělají schválně :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...