Přejít na obsah

Sraz OSTRAVSKA a okolí - 16.3.2008


Doporučené příspěvky

diki moc. som rad že sa o mna staraš.. ja to tam poznam o ulicu dalej byva moj stryko u ktore budem .. ulica dr.m. Tyrše.. heheh.. čiže ked si z fridku tak to tam uvidiš moju fabinku už o den skor..

inak dik zs pochvalu :p

já bydlím u kruhového obězdu které je tam kousíček :) čiže jak přijedeš tak můžeš vidět moju o den dříve :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska kousek od mošnova sněžilo ... mě prdne pokud bude sněžit .. ale dneska jsem koukal na počasíčko a hlásili 10°C a déšť (zamračeno)

tak ufidíme... každopádně by bylo dobré se dohodnout i na pozdější datum se stejným místem .. někdy tak za 2-3 měšsíce kdy už bude určo pěkně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska kousek od mošnova sněžilo ... mě prdne pokud bude sněžit .. ale dneska jsem koukal na počasíčko a hlásili 10°C a déšť (zamračeno)

tak ufidíme... každopádně by bylo dobré se dohodnout i na pozdější datum se stejným místem .. někdy tak za 2-3 měšsíce kdy už bude určo pěkně

URČO PĚKNĚ nebude nikdy - pokud planuješ něco s takovým předstihem tak je to vždycky 50/50

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v neděli odpoledne už bude hezky, to se ví ;) a nejsme z cukru ;) sraz samozdřejme časem zase uděláme, ale času dooooost, ještě nemáme za sebou ani tento

pokud bude škaredě tak se přesunem do Motelu Zafír

zítra vystavím finální info (sběr všech potřebných dat) a foun na sebe, budu od pátku už mimo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v neděli odpoledne už bude hezky, to se ví ;) a nejsme z cukru ;) sraz samozdřejme časem zase uděláme, ale času dooooost, ještě nemáme za sebou ani tento

pokud bude škaredě tak se přesunem do Motelu Zafír

zítra vystavím finální info (sběr všech potřebných dat) a foun na sebe, budu od pátku už mimo ;)

Tak to vypadá, že budeš mimo proto, abys stihl vše potřebné nachystat. Červenej koberec pro příjezd na letiště. V.I.P. místečka pro naše kočárky atd. Tak tohle je vzorný organizátor!!! :palec2::palec2::palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zravim vsechny co dorazi!!!!!! Nejede nahodou nekdo z okoli Hlucina??

Dale kolega prodava navigaci, jedna se o Mio C250 s prislusenstvim (karta 1Gb, pouzdro, mapy cele Evrovy, RDS/TMC box) pouzivana cca rok, pevna cena 4000,- (duvod prodeje koupe sirokouhle) pokud by mel nekdo zajem piste SZ ;)

jinak zdarec v nedeli :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...