Přejít na obsah

Osram Night breaker


tttt

Doporučené příspěvky

Ale keď je mokro tak obyčajné nesvietia skoro vôbec. ;) Ja som práve objednal H3 do dialkových,tak som zvedavý.Tých +90% by bolo treba upresniť oproti čomu.Zatiaľ som sa to nikde nedočítal.V stretávacích mám zatiaľ SILVERSTAR a je to poznať.Treba si to však uvážiť.Cena vyššia,životnosť nižšia. :(

Jak Ti svítí NB H3 v dálkách?? Je to poznat??

Editováno: , autor: aleshh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Možná blbá úvaha, ale pokaždý, když jsem si kupoval spořivku od Osramu(v osram prodejne), tak jsem na to měl 2 roky záruky, když jsem neztratil paragon a myslim, že by to samé mělo platit i u autožárovek. Takže já osobně raději zajdu do Osram prodejny (mám to i blíž než Brno a celková cena bude už asi stejná)a pak jim to tam kdyžtak budu po prasknutí házet na hlavu lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...
¨mám je na jedničce kokte.h4,ale tak 30procent navíc,jinak nic moc,uvidíme,kolik vydrží.jak je mokro,tak svítí jak obyč

tak včera praskla jedna,dnes aby to te druhé nebylo líto tak i ta,trošku drahá sranda na 3 měsíce,sice kazdodenní provoz,ale i tak.Podotykam,že mám už před žárovkama i ty odpory proti praskání

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
Ahoj pánové, chtěl bych si na fábču pořídit lepší žárovky. Zjistil jsem, že Osram prodává žárovky Night breaker, které mají nabízet až o 90% světla navíc.

Přeci jen stojí sada cca 600,- Kč a zbytečně ty peníze vyhodit nechci.

Máte je někdo popř. někoho kdo je má. Pokud ano prosím napište Vaše hodnocení,díky :)

Ahoj tak tyhle žárovky jsou absolutně fakt dobrý. Když jedu v noci tak je to pohoda je krásně videť oproti řidičům co mě jedou naproti opravdu oslepují :palec2: .mají vysokou svítivost a doufám že maj i dobrou životnost :) oproti řidičům co mě jedou naproti docela osilňujou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Ahoj tak tyhle žárovky jsou absolutně fakt dobrý. Když jedu v noci tak je to pohoda je krásně videť oproti řidičům co mě jedou naproti opravdu oslepují :palec2: .mají vysokou svítivost a doufám že maj i dobrou životnost :) oproti řidičům co mě jedou naproti docela osilňujou.

na tu životnost bych fakt nesázel myslím že je dokonce na krabičce uvedeno že mají životnost o 50% nižší než standartní H7, navíc když se musí svítit pořád......pak bych čekal že vydrží pár měsíců.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na tu životnost bych fakt nesázel myslím že je dokonce na krabičce uvedeno že mají životnost o 50% nižší než standartní H7, navíc když se musí svítit pořád......pak bych čekal že vydrží pár měsíců.....

presne tak, oplati sa ich dat jedine do dialkovych...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne tak, oplati sa ich dat jedine do dialkovych...

nebo varianta číslo 2 je koupit a zabudovat světla pro denní svícení a pak bych klidně koupil super žárovky H7 protože byhc věděl že by vydržely sakra dlouho. Ono je to celodenní svícení pro žárovky docela zátěz a hlavně jízda v parném letě po městě.....žárovka se dost přehřívá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Nightbreaker mám asi 5 měsíců a musím říct, že v poslední době se mi zdá, že vůbec nesvítí, jako když byly nové (asi 5 měsíců). Musím si teď častěji přisvítit dálkami. Myslel jsem, že je to špinavými světlomety, ale ty jsem několikrát umyl a stále nic. Prostě se asi po této době snížilo svícení. Ať jedu večer v centru, kde svítí pouliční osvětlení, tak i tam, kde není života - v lese...

Má někdo taky tuto zkušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tu je zopár.

Tá banka je tmavšia, akoby zadymená. Podla mňa je to spôsobené odparovaním sa nejakého kovu t tých vedení vnútri (je to vidieť pekne pri tej časti kde neni vidieť nič - tam je tyčinka)

Tí čo chvália sa na tú žiarovku po tom ako ju tam dali ani nekukli...

Ja ich nekúpim už nikdy. Radšej Silverstary.

post-3171-1226609284_thumb.jpg

post-3171-1226609290_thumb.jpg

post-3171-1226609316_thumb.jpg

post-3171-1226609321_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...