Přejít na obsah

OII - nové motory


George Couser

Doporučené příspěvky

Jen doufám že ty 1.9TDi ještě chvílku dělat budou....zkušenosti s nimi od roku 1994 mám víc než výborné tak u mě to že místo něj nastupuje nějaká 1.6TDi je :kol-26: a těm dvoulitrům po mojich hořkých zkušenostech už prostě nevěřim.....i když ty CR už snad budou o něčem jinym...teda aspoň doufám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak ještě info, že základním motorem pro OII se stane 1.2TSI 77kW a RS verze bude možné kombinovat s DSG jak u TFSI, tak i u TDI. O Tour dostane nový základní motor s 51kW (nevím ale kdy, a jestli to nesouvisí s připravovaným "faceliftem", tudíž, jestli to bude vůbec pro CZ trh...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak ještě info, že základním motorem pro OII se stane 1.2TSI 77kW a RS verze bude možné kombinovat s DSG jak u TFSI, tak i u TDI. O Tour dostane nový základní motor s 51kW (nevím ale kdy, a jestli to nesouvisí s připravovaným "faceliftem", tudíž, jestli to bude vůbec pro CZ trh...)

Vím, že budu vypadat jako diletant, je mě zajímá jestli ta 1.2 je s dvojtým přeplňováním nebo jen s jedním?

Stejně to je mazec do velké oktávky dát 1.2-ku lol

Editováno: , autor: pentadius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...