Přejít na obsah

Lampička SuperB


Alesh001

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Ted o tom rozmyslim, budu delat novou verzi meho kameroidniho zrcatka, mozna to tam zabuduji. Jen si ted z hlavy nevybavuji, v zrcatku myslim drat od podsvetleni nebude,  takze jedine nechat na spinanych 12V, takze to bude svitit porad, nehlede na podsvit palubky ... a nebo ho tam dotahnu, to je pravda ... Dan

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 8 měsíců později...

Tak už taky svítím lampičkou ze Supa, měl jsem ji doma rok a půl, ale nějak se k tomu natážení jednoho kabelu na diody ne a né dokopat :kol-142: Jen bych teda potřeboval poradit, jak jste si změnili podsvícení tlačítek? Koukal jsem na to, a jediná kloudná varianta, která mě napadla, že bych nějak odpájel tu desku plošných spojů ... protože když oddělám tlačítka, tak se tam těma škvírama asi nedostanu ... nebo jo?

post-43111-0-58966300-1467298823_thumb.jpost-43111-0-36876100-1467298833_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...