Přejít na obsah

Osvětlení kufru


Aldano

Doporučené příspěvky

Ahoj, nevíte někdo kde by mohl být problém? Světla v kufru u Octavie I, 1.9 TDI 4x4 mi přestala svítit úplně. Asi 14 dní tak lehce začala problikávat a teď jsou mrtvá. Ani k zámku a ani u žárovek jsem nenaměřil šťávu. Auto bouraný není(chci tím říct, že se nikde do elektriky nezasahovalo)

Dík za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, nevíte někdo kde by mohl být problém? Světla v kufru u Octavie I, 1.9 TDI 4x4 mi přestala svítit úplně. Asi 14 dní tak lehce začala problikávat a teď jsou mrtvá. Ani k zámku a ani u žárovek jsem nenaměřil šťávu. Auto bouraný není(chci tím říct, že se nikde do elektriky nezasahovalo)

Dík za radu

Tak to musíš hledat dál... může být přelámaná el v 5 dveřích.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viděl bych to na mikrospínač v pátých dveřích.Je na něm takový malý plíšek,který musí svirat pravý úhel,aby sepnul ten mikrospínač.Je tam nacvaknutej,takže vyndat a překontrolavat.Je to jinak pěkná babračka,ale vyplatí se!

píše že mu tam nejde proudy ... tak nevím zda spínač... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tuto zajímavost jsem řešil na své oktě.......a za boha jsem na to nemohl přijít!!!!!!

spínač ok

pojistky ok

kabeláž ok

ale uplně náhodou jsem našel na rele boxu někde uprostřed číslo najdu a dopíšu....vedle rele na palivo je jako relé ale je to diodovej oddělovač a tam od výroby nezaletovaná dioda......výměna a lampička ok.....MRS.

foto přidáno omluvte kolem zmatek v kabelech někdo takto prasil při montáži.....hrůza!!!!!!

post-208-1203018796_thumb.jpg

Editováno: , autor: MartinRS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tuto zajímavost jsem řešil na své oktě.......a za boha jsem na to nemohl přijít!!!!!!

spínač ok

pojistky ok

kabeláž ok

ale uplně náhodou jsem našel na rele boxu někde uprostřed číslo najdu a dopíšu....vedle rele na palivo je jako relé ale je to diodovej oddělovač a tam od výroby nezaletovaná dioda......výměna a lampička ok.....MRS.

foto přidáno omluvte kolem zmatek v kabelech někdo takto prasil při montáži.....hrůza!!!!!!

Ahoj Martas, mam sice podobny problem, ze mi po otevreni kufru nesviti vnitrek, ale zajima mne vice jakym fotakem a pri jake expozici jsi delal tu fotku kabelaze, je profesionalne uplne spickova, prisvetloval jsi to?

moc diky, ahoj Jirik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • o 6 měsíců později...
tuto zajímavost jsem řešil na své oktě.......a za boha jsem na to nemohl přijít!!!!!!

spínač ok

pojistky ok

kabeláž ok

ale uplně náhodou jsem našel na rele boxu někde uprostřed číslo najdu a dopíšu....vedle rele na palivo je jako relé ale je to diodovej oddělovač a tam od výroby nezaletovaná dioda......výměna a lampička ok.....MRS.

foto přidáno omluvte kolem zmatek v kabelech někdo takto prasil při montáži.....hrůza!!!!!!

Tak, najprv diky moc za radu. Presne toto som riesil uz dlhsie. Mam OCT I Combi 1,9 TDI 66kW. Vsetko mozne som skusal, aby som to odstranil. Nakoniec som narazil na toto a cuduj sa svetu, problem bol v tom rele. Prepaleny spoj. Ja som tam naletoval tri tenucke medenne drotiky (doporucujem menej ako viac, radsej nech odpali opat nieco v rele ako niekde kabel). Zatial funguje. Este zhanam novy zamok, lebo mi v zamku chyba pacicka na zopnutie mikrospinaca, takze momentalne mi to svieti stale :) samozrejme ze to mam vzadu odpojene. Inac pre kontrolu na tom konektore pri osvetleni je c.9 a pri rele je tiez 9. S pozdravom a este raz diky to MartinRS :palec2:

prikladam foto, ako to asi vyzeralo po zletovani

post-30170-1239205718_thumb.jpg

post-30170-1239205740_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Tak mám stejný problém na OKT 1 combi 2004.Nejde mi proud na mikrospínač v zámku.Dostal jsem se k tomu že hnědo černý káblík vede k růžové svorce v levém blatníku a jde na horní pin,kde taky nejde proud.To relé jsem kontroloval a je v pořádku.Může te mi někdo poradit jestli je to ten hnědo černy káblík na horním pinu a jestli tam má být v něm proud pokud zapnu světla?Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...