Přejít na obsah

Neuvěřitelná prezidentská volba


jirkaK

Doporučené příspěvky

1) Obstrukce předváděli socani, dle mého jediná demokratická volba je tajná.

2) Ano přiznávám se i když jsem z těch chudších a vykořisťovaných jdu po modré.

ad 1) Nepochybně ano a myslím, že tu nikdo netvrdil opak.

ad 2) Budiž ti to přičteno ke cti !

Editováno: , autor: jirkaK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechápu, jak můžou o Švejnarovi prohlásit, že je to rozumnej člověk, rozumnej člověk by nikdy nekandidoval na prezidenta v zemi, kde skoro nežije, jeho manželka neumí kváknou česky, nejhorší leta této republiky si proválel v Americe a ten by jako chtěl reprezentovat náš stát, tak to ať jde do řiť* fuck

Osobně bych tam rád viděl zase Klause bez ohledu na to, co se dělo na začátku 90. let ;)

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šlo mi o obhajobu Švejnara, překvapilo mě tolik podpory tady. Ani mi tolik nevadí to, že žil v Americe, ale neskutečně mi vadí jeho alibizmus, nejdřív že dokud nebude mít širokou podporu tak do toho vůbec nepůjde, pak us občanství se vzdá až po zvolení, na výšce si vzal jen dovolenou. Pokud by to myslel s touhle zemí upřimně tak se vrátí a naplno se do toho vrhne třeba jako nezávislí a třeba pokud by neuspěl teď tak uspěje za pět let. Ten člověk to jen zkouší o nic jiného mu nejde, jen že by mu stoupla cena za pět let v Americe na výšce. On to bere jen jako levnou reklamu a proto ať táhne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

velice poučný bylo, poslouchat v mezičasech ze studia Moravce s těma politologama. Ty byli zatraceně dobrý. A hodně dobrej je i Železný. Uniklo mi, co o něm Topolánek říkal, ale jeho vystupování bylo naprosto korektní a profesionální. Možná bych dokonce naopak řekl, že malinko víc natíral opozici. Topolánek je prostě křupan. Už aby se ho zbavili. Ten bere ODS takový body, jako v minulosti snad nikdo jinej.

Ano, ti politologové byli hodně dobří. Celkově to vysílání ČT se povedlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šlo mi o obhajobu Švejnara, překvapilo mě tolik podpory tady. Ani mi tolik nevadí to, že žil v Americe, ale neskutečně mi vadí jeho alibizmus, nejdřív že dokud nebude mít širokou podporu tak do toho vůbec nepůjde, pak us občanství se vzdá až po zvolení, na výšce si vzal jen dovolenou. Pokud by to myslel s touhle zemí upřimně tak se vrátí a naplno se do toho vrhne třeba jako nezávislí a třeba pokud by neuspěl teď tak uspěje za pět let. Ten člověk to jen zkouší o nic jiného mu nejde, jen že by mu stoupla cena za pět let v Americe na výšce. On to bere jen jako levnou reklamu a proto ať táhne.

Švejnar ať de do pr...!!! buzerant "jůesáckej" tady vládnout nebude!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dlouho jsem to tady jen procházel a nechtěl reagovat. Nicméně asi takto:

Klaus - jediná rozumná a smysluplná varianta.

Švejnar - nepřijatelný

Paroubek - zn. hledám nájemného vraha, kterej tu svini zařízne

ODS je jediná možnost v tuto chvíli, i když mám velké výhrady, ČSSD - nepřijatelné a v čele s tou sviní nebezpečná strana, Lidovci - hej, Čuňas má moje sympatie a doufám, že se do vlády vrátí. Jestli někomu věřím, tak Čuňasovi. A je mi celkem jedno, jestli si něco nasyslil či "přisvojil", protože to beztak každej a daleko více. Zelní - blbeček a ekoterorista Brus a ta šílená slepice, která by zasloužila ošukat bandou špinavejch bezdomovců, pak by snad trošku tu svou blbou tlamu zavřela. KSČM - chovaj se celkem slušně a moc se neprojevujou, ale pozor na ně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A že Klaus nesouhlasí se spoustou věcí z unie, je to jeho názor, za kterým si tvrdě stojí a dovede ho obhajovat. To se má podělat z nějaký unie, zahodit vlastní svrchovanost vždyť to tady bylo 40 let. Oteplování, já si taky myslím, že ekoteroristi zbytečně přehánějí, jo je potřeba se chovat ekologicky, ale nepanikařit když teprve vyhrožují bez řádných důkazů, ano jsou povodně, hurikány...., ale jak tvrdí příznivci i odpůrci globálního oteplování, ještě se to nemohlo projevit v přírodě, ty jsou jen normálním koloběhem přírody a spíš za to může vykácení remízků, větrolamů... takže zemědělství a ne oteplování, prostě nepanikařit.

No a to je prave peknej nesmysl co tu pises. On si svuj nazor muze takhle prezentovat nekde v hospode u piva, ale jakozto prezident Ceske republiky by mel reprezentovat nazor Ceske republiky a ne nazor arogantniho "nadstranickeho" profesurka, kterej ma narozdil od vsech odborniku na ekologii a globalni oteplovani samozrejme vzdycky pravdu. Takze v tomhle s Tebou absolutne nesouhlasim.

Jinak upozornuju, ze sociky sem nevolil ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a to je prave peknej nesmysl co tu pises. On si svuj nazor muze takhle prezentovat nekde v hospode u piva, ale jakozto prezident Ceske republiky by mel reprezentovat nazor Ceske republiky a ne nazor arogantniho "nadstranickeho" profesurka, kterej ma narozdil od vsech odborniku na ekologii a globalni oteplovani samozrejme vzdycky pravdu. Takze v tomhle s Tebou absolutne nesouhlasim.

Jinak upozornuju, ze sociky sem nevolil ;)

a to zase nesouhlasím já.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a to zase nesouhlasím já.

Takze podle Tebe je OK, ze prezident, kterej je na statni navsteve nekde, reprezentuje tam Ceskou republiku a tvrdi tam a prezentuje uplne neco jineho nez si mysli 99% naroda ? Jestli jo tak si vazne padlej na hlavu.

Editováno: , autor: MichalF
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dlouho jsem to tady jen procházel a nechtěl reagovat. Nicméně asi takto:

Klaus - jediná rozumná a smysluplná varianta.

Švejnar - nepřijatelný

Paroubek - zn. hledám nájemného vraha, kterej tu svini zařízne

ODS je jediná možnost v tuto chvíli, i když mám velké výhrady, ČSSD - nepřijatelné a v čele s tou sviní nebezpečná strana, Lidovci - hej, Čuňas má moje sympatie a doufám, že se do vlády vrátí. Jestli někomu věřím, tak Čuňasovi. A je mi celkem jedno, jestli si něco nasyslil či "přisvojil", protože to beztak každej a daleko více. Zelní - blbeček a ekoterorista Brus a ta šílená slepice, která by zasloužila ošukat bandou špinavejch bezdomovců, pak by snad trošku tu svou blbou tlamu zavřela. KSČM - chovaj se celkem slušně a moc se neprojevujou, ale pozor na ně.

tak pod toto se podepíšu :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jeho názor byl známý už před tím než ho zvolili prezidentem. Takže je podle mě v pořádku, že jej prezentuje i nadále. Jinak v diskuzi u Moravce řekl, jeden z diskutujících, že právě k názoru Klause na oteplování se začínají připojovat politici v Německu a teď nevím jestli říkali Francii nebo Británii. Ono není složité z čehokoliv co člověk řekne, vytáhnout jen kousíček bez souvislostí a ono to vyzní absolutně obráceně. v čechách to novináři dělají velice rádi. Moje první slova byla po tom vystoupení v US no to je kretén, ale zajímal jsem se o to i dál a ono se ukázalo, že to byl opět jen dementní lov senzací českých novinářů. Najdi si na netu doslovný přepis toho projevu a pořádně to přečti, myslím že pozměníš názor, nebo alespoň nebudeš v tomto případě až tak odsuzující.

A k EU ano je to asi dobrá věc, ale musí být pro nás výhodnější a ne aby jsme na ni dopláceli. Euro? dnes si nejsem jistý, jestli by to bylo nejšťastnější řešení, po tom co se děje na světových burzách. Ono zatím pád dolaru euro ustálo, ale pokud né tak by jsme těžce zaplakali. Kdežto pokud máme tu naší korunu která je zatím stabilní tak je šance, že by mohla vykrýt případné velké pohyby globálních měn. Počkejme co udělá s eurem a unií vstup tolika chudých států, já myslím, že za pár let se uvidí jestli to unie ustála nebo ne, tak ho potom "vychcaně" můžeme přijmout. Proč myslíš, že zatím po euru netouží třeba británie, protože má stabilní měnu. A proč do Unie nevstoupilo švýcarsko, že by byly tak blbý?

Editováno: , autor: murder
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano přiznávám se i když jsem z těch chudších a vykořisťovaných jdu po modré.

a já jdu po své a po svých, a politici mám - ...až tam, do jednoho, páč to co předvádí je :ble , a je jedno jestli je modrej, růžovej nebo zelenej :ble tohle kdybych předváděl v práci, tak jsem deset let pod drnem - na smrt hlady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze podle Tebe je OK, ze prezident, kterej je na statni navsteve nekde, reprezentuje tam Ceskou republiku a tvrdi tam a prezentuje uplne neco jineho nez si mysli 99% naroda ? Jestli jo tak si vazne padlej na hlavu.

jistěže lidská činnost má nějaký vliv na oteplování, ale podle mně nikterak dramatický. V tomto mi mluví z duše. Spíše si na tomto strašení chtějí někteří napakovat kapsy. V drtivé většině jde každému o vlastní kapsu. Tohle beru s rezervou. Střídání period tady bylo a bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jestli budou děti vydělávat nebo splácet doufám nezáleží na tom jestli bude Klaus na hradě nebo ne.

Má osobní zkušenost s jednou hodně velkou Americkou stojírenskou společností podnikající i v Evropě je že mnění

manažery na vrcholných postech z jasných důvodů.Myslím že to dělá i WV

Proto si myslím že je čas na změnu.

co by mě fakt zajímalo je jak by teď dopadla přímá volba.

Jinak souhlasím s tím co napsal JaKr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jistěže lidská činnost má nějaký vliv na oteplování, ale podle mně nikterak dramatický. V tomto mi mluví z duše. Spíše si na tomto strašení chtějí někteří napakovat kapsy. V drtivé většině jde každému o vlastní kapsu. Tohle beru s rezervou. Střídání period tady bylo a bude.

Souhlasím, ono totiž nějakých 100-200 let kdy se počasí sleduje je nic, o proti 4mld let stáří země. Nikdo přesně neví jak to bylo před miliardou let.

A někdy mám pocit, že některé rádoby ekologické snahy spíše škodí, jako např. větrné elektrárny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jestli budou děti vydělávat nebo splácet doufám nezáleží na tom jestli bude Klaus na hradě nebo ne.

Já to myslel celkově, aby se udržela spíše pravice a ne rozdavační socani, kteří nás neúměrně zadluží. A obávám se, že nezvolení Klause by mohlo vést k pádu vlády.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to myslel celkově, aby se udržela spíše pravice a ne rozdavační socani, kteří nás neúměrně zadluží. A obávám se, že nezvolení Klause by mohlo vést k pádu vlády.

Jo takze je lepsi ty co maj hodne at maj jeste vic a ti co maj malo, at to doplacej ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo takze je lepsi ty co maj hodne at maj jeste vic a ti co maj malo, at to doplacej ?

Michale co takhle pochopit, že pečení holuby do huby nelítaj. Kurňa neříkej, že jseš na tom až tak blbě. Nechci flame, ale daňové reformy jsou potřeba a to co teď běží je ještě slabý. Poplatky u lékaře jsou dobrý nápad jen bohužel ulítly na platbách za děti a důchodce a to že je na Slovensku zrušili je bohužel pravda a může za to populistický levičák který se dostal ke korytu, nezrušili je proto, že byli špatné, byl to bohužel jen populismus. Vyse* se na to jestli má ten tolik a ty tolik pokud se ti nelíbí tvůj příjem začni makat víc a budeš mít víc. Věřím tomu, že jseš na tom určitě líp než já. Kua, ale fakt nechci aby ti socanský dementi rozdávali půjčené peníze, aby byli populární a moje děcka na to dopláceli.

Ale to jsme už úplně jinde. Prezidentská volba byla fakt fraška a jsem zvědavý na pátek.

Editováno: , autor: murder
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze podle Tebe je OK, ze prezident, kterej je na statni navsteve nekde, reprezentuje tam Ceskou republiku a tvrdi tam a prezentuje uplne neco jineho nez si mysli 99% naroda ? Jestli jo tak si vazne padlej na hlavu.

Jak ty víš co si myslí 99% národa ?

Se současnou politickou situací je na začátku letošního roku – rok a půl po volbách do PSP ČR – spokojeno jen 22 % našich občanů, což představuje mírné zlepšení proti prosinci 2007. S prací vlády je spokojena necelá třetina (29 %) a s prací parlamentu čtvrtina občanů (25 %). Hodnocení hlavy státu je tradičně výrazně pozitivnější. S jeho prací jsou spokojeny dvě třetiny občanů ČR (66 %).

Průzkum konaný ve dnech 2.-8.1.2008

Zdroj: STEM

Pod příspěvky Murdera se podepíšu, neřekl bych to líp.

Editováno: , autor: Dave33
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja teda absolutne nesouhlasim s MichalemF, ty si teda myslis ze prezident bude rikat jen to co si mysli alespon nadpolovicni vetsina lidi zijicich v tehle zemi? To snad nemyslis vazne ! Stejne tak ja se budu ohrazovat ze nebude sirit moje nazory na vec, kdyz sem taky obcan CR a tudiz mam vetsinove mysleni? Absolutni nesmysl....Prezident snad nebude delat referendum nez nekde neco rekne,nebo snad cvicenou opici ktera se bude vyjadrovat jak lide chteji nebo nechteji...s takovymhle nazorem ...... no nechcu byt sprosty. Pokud se jedna o politickou navstevu v zahranici, tak at rika jakym smerem se nase zeme chce ubirat, ale tohle je neco jineho. Co se tyce Klause, tak ten mi nikdy nevadil a budu jen rad jestli bude opet nasim prezidentem, skoda ze je to jen figurka ktera nemuze parkticky nic a ani sebeschopnejsi clovek ktery je opravdovy vlastenec na pozici prezidenta s touhle zemi nic nezmuze...

A to ze nekdo v nasi zemi udelal nejaky podvod je uz skoro normalni...chudak cunek to odnes jako jeden z mala :feve: Takovy c*rak Zelezny starsi nas pripravil o hromadu penez a nasledky? Ticho po pesine a duchodci jeste tvrdi jak byl Zelezny skvely...no s timhle dvojim pristupem to tu vazne nikdy lepsi nebude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já chci mit levnejší chleba..pak mi to je jedno kdo tam je..ne popravde..nečetl sem celý toto tema ale klaus je mi sympatičtější co by politk..švejnar odnekud přijel jen kůli volbám co vím takže s tím at jde nekam..jinak se oto ani nezajimam..ale toto můj názor na vec.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Michale co takhle pochopit, že pečení holuby do huby nelítaj. Kurňa neříkej, že jseš na tom až tak blbě. Nechci flame, ale daňové reformy jsou potřeba a to co teď běží je ještě slabý. Poplatky u lékaře jsou dobrý nápad jen bohužel ulítly na platbách za děti a důchodce a to že je na Slovensku zrušili je bohužel pravda a může za to populistický levičák který se dostal ke korytu, nezrušili je proto, že byli špatné, byl to bohužel jen populismus. Vyse* se na to jestli má ten tolik a ty tolik pokud se ti nelíbí tvůj příjem začni makat víc a budeš mít víc. Věřím tomu, že jseš na tom určitě líp než já. Kua, ale fakt nechci aby ti socanský dementi rozdávali půjčené peníze, aby byli populární a moje děcka na to dopláceli.

Ale to jsme už úplně jinde. Prezidentská volba byla fakt fraška a jsem zvědavý na pátek.

Hele ja si absolutne na svuj prijem nestezuju a myslim, ze makam vic nez dost, na danove reforme sem vydelal co se platu tyce docela slusne, ac to stejne utratim zas nekde jinde na zvysene DPH atp. Ale proste sou veci co se mi nelibi. Co je spravneho na tom abych platil u doktora 30Kc ? Podivej se kolik z platu odvadis na zdravotni a socialni ... to jsou tak neskutecny cisla, ze mi je z toho, ze platim pokazde kdyz pujdu k doktoru nabliti. Ze jsou potreba reformy, o tom zadna, to je jasny vec, ale jak sem rekl nesouhlasim s tim aby byla reforma takova, ze Ti co maj vysokej prijem si najednou polepsi oproti tem co maj malo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...