Přejít na obsah

Neuvěřitelná prezidentská volba


jirkaK

Doporučené příspěvky

No tak vidíš vydělal si, těch 30Kč nikoho nezabije a odpadne plno ulejváků, kteří chodí k doktorovi zbytečně, jen je potřeba to doladit aby neplatili děti a nepracující důchodci. Až se za čas návštěvnost u lékaře srovná s vyspělou evropou, tak se dají snižovat povinné odvody, které zavedly tak vysoké opět socani a používali je na něco jiného. Ti co mají vysoký příjem tvoří asi nějaké hodnoty a nevím proč by měli být zatíženi víc než ten co dělá málo, kurňa to mi připadá jako za komančů všichni mají vše. Můj tchán s tchyní nadávají jak mají málo a každej je obírá a jak na tom prodělávají, když mohla jít dělat tchýně vedoucí velké prodejny tak nechtěla, protože by měla odpovědnost, tak zůstala jen prodavačkou, tomu říkám blbost a né nespravedlivý systém, tchán schopný obchodník dělá řadového dispečera za pár korun, to už je neschopnost, ale nemůže za to systém. Kurňa nemůžu přece, když jsem línej chtít po někom bohatém aby mi doplácel abych měl stejně jako on.

Editováno: , autor: murder
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele ja si absolutne na svuj prijem nestezuju a myslim, ze makam vic nez dost, na danove reforme sem vydelal co se platu tyce docela slusne, ac to stejne utratim zas nekde jinde na zvysene DPH atp. Ale proste sou veci co se mi nelibi. Co je spravneho na tom abych platil u doktora 30Kc ? Podivej se kolik z platu odvadis na zdravotni a socialni ... to jsou tak neskutecny cisla, ze mi je z toho, ze platim pokazde kdyz pujdu k doktoru nabliti. Ze jsou potreba reformy, o tom zadna, to je jasny vec, ale jak sem rekl nesouhlasim s tim aby byla reforma takova, ze Ti co maj vysokej prijem si najednou polepsi oproti tem co maj malo.

Michale to je nejlepší způsob, jak se zbavit těch vysedavačů v čekárnách. Já jsem dosud k lékařům téměř nechodil, ale když už jsem musel, tak jsem to zase někdy vzdal díky těm plným čekárnám, kde sedělo spousta lidí určitě jen proto, aby se někde flákli nebo prostě jen nějak zabili čas. S platbou za malý děti nesouhlasím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak vidíš vydělal si, těch 30Kč nikoho nezabije a odpadne plno ulejváků, kteří chodí k doktorovi zbytečně, jen je potřeba to doladit aby neplatili děti a nepracující důchodci. Až se za čas návštěvnost u lékaře srovná s vyspělou evropou, tak se dají snižovat povinné odvody, které zavedly tak vysoké opět socani a používali je na něco jiného. Ti co mají vysoký příjem tvoří asi nějaké hodnoty a nevím proč by měli být zatíženi víc než ten co dělá málo, kurňa to mi připadá jako za komančů všichni mají vše. Můj tchán s tchyní nadávají jak mají málo a každej je obírá a jak na tom prodělávají, když mohla jít dělat tchýně vedoucí velké prodejny tak nechtěla, protože by měla odpovědnost, tak zůstala jen prodavačkou, tomu říkám blbost a né nespravedlivý systém, tchán schopný obchodník dělá řadového dispečera za pár korun, to už je neschopnost, ale nemůže za to systém. Kurňa nemůžu přece, když jsem línej chtít po někom bohatém aby mi doplácel abych měl stejně jako on.

presne tak :palec2: Kazdy si sveho stesti strujcem....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak vidíš vydělal si, těch 30Kč ................................................................................

.......

Samo 30Kč by nikoho nezabylo. Jenže nevím za co se platí v lékárnách. Sakra tak pokud doktoři předepisují zbytečně léky tak ať vrátí diplomy. Navíc aby platili děťi a důchodci to je zvrhlé.

K těm platům myslíš že nějaký fotbalista, který má plat 100tisíce vytváří větší hodnoty než třeba doktor, který má plat nahovno?

Jsou prostě práce, které jsou neméně důležité avšak tolik peněz v nich není, ale tyto práce potřebujeme. Já jsem pro odstupňované daně ale ne tak zásadně jak tomu bylo. Ale tahle "reforma" je pro mě chudým brát bohatým dát ;) .

A pak se chce dát skurvené církvi miliardy, banda dědkú co dělají hovno a věří že na obláčku se na ně dívá nějakej panďulák a berou za to plat a platíme to všichni. Miliardy círky na uplacení lidovců aby volili Klause. :aggressive: Ale dneska už je jiná doba toto korupce není 5českých na stole znamená sejít se s někým vysokým.

A vyserte se na politiku tohle forum o politice není. Je to jedno co je to za stranu jsou úplně stejný akorát se nám smějou jak se hádáme která strana je lepší.

Chtěl bych raději Švejnara dokáže naši zemi reprezentovat lépe než namyšlenej Klaus, který způsobyl rozkradení naší země, a kterému se svět akorát směje.

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, sakra, tady nejde o nějakých 30 Kč, ale o ten vyšší princip.

Princip reforem, které jsou nutné a které mají KONEČNĚ řešit nejpalčivější problém důchodových a zdravotnických reforem komplexně,

nikoliv jen jednostranný planý výkřik 30 Kč od pacienta, který nikomu a ničemu nepomůže (!). Mám vedle sebe mnoho lékařů a jak to bývá, půlka je pro a půlka proti. A z obou stran zní logické a přesvědčivé argumenty. Myslet si ale, že i tady "trh" vše vyřeší je nesmysl (!)

Jak říkal Švejnar a to bylo to první, co mě od něj zaujalo:

- je třeba aby se VŠECHNY politické strany zleva i zprava sešly, a připravily společně normy a zákony, které vyřeší a zabezpečí stávající úrověň a systém důchodů a zdravotnictví. K čemu nám asi tak je, když pravice vyhraje volby, sama protlačí zákony, které jí za další 4 roky levice, vyhrající opět ony volby, smete ze stolu??? Je to nejdříve hot a za 4 roky pak čehý.

A tohle třeba Klaus prostě neumí, namísto toho troubí do světa blbiny o klimatu, atp. Nepamatuji si, že by kdy přitáhl ke společnému stolu levici i pravici a řekl: ekonomicky tohle do budoucna nelze unést, musíme dát dohromady dlouholetý program, který odsouhlasí všechny strany a které budou pro občany zavazující a důležité Z DLOUHODOBÉHO hlediska. Nikoliv to, co bude fungovat jakž-takž 4 roky a ČSSD to opět po volbách zruší.

Editováno: , autor: Petr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Michale to je nejlepší způsob, jak se zbavit těch vysedavačů v čekárnách. Já jsem dosud k lékařům téměř nechodil, ale když už jsem musel, tak jsem to zase někdy vzdal díky těm plným čekárnám, kde sedělo spousta lidí určitě jen proto, aby se někde flákli nebo prostě jen nějak zabili čas. S platbou za malý děti nesouhlasím.

No ja sem nemocnej tak na 14 dni jednou za dva roky a to proto ze me sef posle domu abych nenakazil celou firmu, ale vis kdo v ty cekarne vysedava ? Je to teda moje zkusennost a nevim jestli to tak je vsude, taky jednou budem stari, ale 90% lidi v cekarne sou duchodci. A to me pak sere kdyz se du enchat uschopnit a musim cekat 2 hod na 10 duchodcu predemnou. Ja bych tem co nejsou zamestnani vyhradil nejake hodiny kdy tam muzou, samo pokud to neni akutni pripad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, sakra, tady nejde o nějakých 30 Kč, ale o ten vyšší princip.

Princip reforem, které jsou nutné a které mají KONEČNĚ řešit nejpalčivější problém důchodových a zdravotnických reforem komplexně,

nikoliv jen jednostranný planý výkřik 30 Kč od pacienta, který nikomu a ničemu nepomůže (!). Mám vedle sebe mnoho lékařů a jak to bývá, půlka je pro a půlka proti. A z obou stran zní logické a přesvědčivé argumenty. Myslet si ale, že i tady "trh" vše vyřeší je nesmysl (!)

Jak říkal Švejnar a to bylo to první, co mě od něj zaujalo:

- je třeba aby se VŠECHNY politické strany zleva i zprava sešly, a připravily společně normy a zákony, které vyřeší a zabezpečí stávající úrověň a systém důchodů a zdravotnictví. K čemu nám asi tak je, když pravice vyhraje volby, sama protlačí zákony, které jí za další 4 roky levice, vyhrající opět ony volby, smete ze stolu??? Je to nejdříve hot a za 4 roky pak čehý.

A tohle třeba Klaus prostě neumí, namísto toho troubí do světa blbiny o klimatu, atp. Nepamatuji si, že by kdy přitáhl ke společnému stolu levici i pravici a řekl: ekonomicky tohle do budoucna nelze unést, musíme dát dohromady dlouholetý program, který odsouhlasí všechny strany a které budou pro občany zavazující a důležité Z DLOUHODOBÉHO hlediska. Nikoliv to, co bude fungovat jakž-takž 4 roky a ČSSD to opět po volbách zruší.

:palec2: Pod todle se tu asi podepisem vsichni !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnesni zpravy:

Vláda v pondělí schválila návrh zákona o změně důchodového systému. Podle předlohy by se měl například penzijní věk posunovat na 65 let a povinná doba pojištění prodloužit z 25 na 35 let. Jednání s opozicí na podobě navrhovaného zákona zkrachovala, koalice se proto dohodla na tom, že vláda předloží Sněmovně normu i bez širší politické dohody. <---- presne co psal Petr o par prispevku vys

Parada, uz budou lidi pracovat jen 45let nez se dockaj duchodu ;) Tipuju nez se ho dockam ja tak to bude uz na 70ti ;) U doktora budu platit i kdyz odvadim dane a socialni vysoky jak krava, kdyz uz na tu nemocenskou pujdu, tak za prvni 3 dny stejne nic nedostanu, a pak dalsich 14 dni z te nemocenske nebude platit stat, kterej ty dane bere, ale zamestnavatel .... proste krasne vyhlidky do budoucna !

Editováno: , autor: MichalF
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:palec2: Pod todle se tu asi podepisem vsichni !

tak pod tohle se urcite vsichni nepodepiseme, to jste tak naivni ze si myslite, ze kdyz prijde Svejnar a vsecky svola k tomu jednomu stolu, jak se tu psalo, tak oni laskave prijdou poslechnou si ho a reknou ano mate pravdu a my se chovame jak banda pitomcu....chvili se zastydi a pak zacnou konat dobro v podobe skvelych zakonu, ktere budou vyhovovat vsem? Prezident muze schvalit zakon, nebo ho vratit zpet k prepracovani ale nemuze to delat tak dlouho nez prijdou vsichni politici, budou se drzet za rucicku a spolecne mu to predaji...je to bohuzel o lidech a ani Svejnar ani Klaus nezmeni jejich nezlomne EGA :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak pod tohle se urcite vsichni nepodepiseme, to jste tak naivni ze si myslite, ze kdyz prijde Svejnar a vsecky svola k tomu jednomu stolu, jak se tu psalo, tak oni laskave prijdou poslechnou si ho a reknou ano mate pravdu a my se chovame jak banda pitomcu....chvili se zastydi a pak zacnou konat dobro v podobe skvelych zakonu, ktere budou vyhovovat vsem? Prezident muze schvalit zakon, nebo ho vratit zpet k prepracovani ale nemuze to delat tak dlouho nez prijdou vsichni politici, budou se drzet za rucicku a spolecne mu to predaji...je to bohuzel o lidech a ani Svejnar ani Klaus nezmeni jejich nezlomne EGA :feve:

Tak tohle podepíšu -_- že to Petrovi nepodepíšu i když to Michal podepsal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja sem nemocnej tak na 14 dni jednou za dva roky a to proto ze me sef posle domu abych nenakazil celou firmu, ale vis kdo v ty cekarne vysedava ? Je to teda moje zkusennost a nevim jestli to tak je vsude, taky jednou budem stari, ale 90% lidi v cekarne sou duchodci. A to me pak sere kdyz se du enchat uschopnit a musim cekat 2 hod na 10 duchodcu predemnou. Ja bych tem co nejsou zamestnani vyhradil nejake hodiny kdy tam muzou, samo pokud to neni akutni pripad.

no, to je přesně ono. Já neříkám, že všichni starý lidi tam choděj pro zábavu, ale právě proto, že to bylo zadara, tak tam chodili třeba zbytečně často. Nemají co dělat, tak jedna s činností, jak zabít čas, je sedět u doktora v čekárně. A druhá skupina jsou leplové, který nechtěj dělat. Jednoznačně se dneska ty čekárny vyprázdnily.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, sakra, tady nejde o nějakých 30 Kč, ale o ten vyšší princip.

Princip reforem, které jsou nutné a které mají KONEČNĚ řešit nejpalčivější problém důchodových a zdravotnických reforem komplexně,

nikoliv jen jednostranný planý výkřik 30 Kč od pacienta, který nikomu a ničemu nepomůže (!). Mám vedle sebe mnoho lékařů a jak to bývá, půlka je pro a půlka proti. A z obou stran zní logické a přesvědčivé argumenty. Myslet si ale, že i tady "trh" vše vyřeší je nesmysl (!)

Jak říkal Švejnar a to bylo to první, co mě od něj zaujalo:

- je třeba aby se VŠECHNY politické strany zleva i zprava sešly, a připravily společně normy a zákony, které vyřeší a zabezpečí stávající úrověň a systém důchodů a zdravotnictví. K čemu nám asi tak je, když pravice vyhraje volby, sama protlačí zákony, které jí za další 4 roky levice, vyhrající opět ony volby, smete ze stolu??? Je to nejdříve hot a za 4 roky pak čehý.

A tohle třeba Klaus prostě neumí, namísto toho troubí do světa blbiny o klimatu, atp. Nepamatuji si, že by kdy přitáhl ke společnému stolu levici i pravici a řekl: ekonomicky tohle do budoucna nelze unést, musíme dát dohromady dlouholetý program, který odsouhlasí všechny strany a které budou pro občany zavazující a důležité Z DLOUHODOBÉHO hlediska. Nikoliv to, co bude fungovat jakž-takž 4 roky a ČSSD to opět po volbách zruší.

Petře, já myslím, že se prostě už z principu neshodnou, i kdyby s tím jednotlivě všechny strany souhlasili. Prostě to navrhuje opozice, tak je to apriory špatně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, to je přesně ono. Já neříkám, že všichni starý lidi tam choděj pro zábavu, ale právě proto, že to bylo zadara, tak tam chodili třeba zbytečně často. Nemají co dělat, tak jedna s činností, jak zabít čas, je sedět u doktora v čekárně. A druhá skupina jsou leplové, který nechtěj dělat. Jednoznačně se dneska ty čekárny vyprázdnily.

No sem druhej tyden v praci po nemoci ... co bylo v cekarne bych nikomu nepral :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednoznačně se dneska ty čekárny vyprázdnily.

Ani bych neřekl.Dnes rano jsem vezl tatu na odběr krve k doktorce, čekarna narvaná a sestra říkala že je to stale stejné.

Díky teplé zimě tam je prý méně zedníků :)

Nešla by tady udělat anketa kdo pro koho je?Taková malá presidentská volba ale bez chlebíčků.

Samozřejmě že tajně aby to tady někdo nekontroloval :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale tadz prece nejde o to. jestli to navrhne Svejnar nebo kdokoliv jinej OMG ... jde o to, ze u dulezitejch zakonu a reforem je potreba siroka politicka shoda, jinak to dopadne presne jak psal Petr.

taky sem napsal jeho jmeno jen proto, ze se tu o nem psalo, aby to udelal prave on....On to nedokaze, vsak si to precti dokonce co pisu..je tam napsano ze ani Klaus ani Svejnar jejich EGA nezlomi, proste porad budou valcit at prijde kdokoliv :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedá mi to, ještě jednou musím zareagovat trochu obecněji:

nejde o to, jestli se pod to mé podepíší všichni, jen někdo nebo vůbec nikdo. Jak správně poznamenáno jest: pro reformy a důležité zákony je potřeba shoda všech a tu dokáže posvětit nebo zamítnout jen ten prezident a dolní komora jej poté musí opět přehlasovat. Nicméně jde mi nyní o to nejdůležitější:

pokuď stále budou v české politice na výsluní jména Klaus, Topolánek, Langer, Paroubek, Rath, Macek, Kalousek, a další (...) bude to tu stále vypadat tak, jak to vypadá: žádné držení slova, ale hulvátství, sprostota (stačí chvilku poslouchat Topolánka :aggressive: ) a osočování, pak těžko tato země může vzkvétat. Je obecně známo, že vývoj ekonomiky má většinou proůběh amplitudy (směr nahoru/dolů) a jsme-li nyní v hospodářském rozkvětu, čeká nás v budoucnu opět ona recese. A právě v době recese se pozná kvalita přijímaných zákonů a norem. Jsou-li špatné, jediní, kdo to pocítí nejvíce jsme právě my- střední třída. Chudáci totiž nic nemají a tak je netrápí ani vzrůst, ani pád, a ti nejbohatší mají i pro doby hospodářské recese pro strach uděláno. Střední třída (tedy my, protože pochybuju, že se na tomto foru nachází jakýsi zaregistrovaný miliardář) pak "vyžere" všechny tyto hádky ČSSD/ODS dosyta v podobě: vysoké inflace, vysoké míry úrokových sazeb, vysokých daní, ale i sociálních a zdravotních odvodů, byrokratické zátěže pro naše podnikání..

Já nevím jak vy, ale já si přeji změnu. A tou je právě Jan Švejnar, protože Václav Klaus není jen pro tuto zemi symbolem jakéhosi "divokého" rozebrání miliardových majetků do rukou spekulantů, ale stále stejným setrváváváním na stejném místě po dobu dalších 4 letjeho volebního období. Změna jen a jen prospěje, nikdo není neodvolatelný a nenahraditelný, a bude-li platit, že "nové koště dobře mete", věřím v lepší a kvalitnější podnikání té naší střední třídy - tady nás.

Chápu a rozumím, že to leckdo z nás může vidět jinak, proto nbikoho k ničemu nenabádám, snad jen pár důvodů, proč obhajuji Švejnara a proč se mi nelíbila ona prezidentská volba. Jasně uázala, jak na tom představitelé české politiky jsou lidsky a morálně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...