Přejít na obsah

Nová doprovodná vozidla


George Couser

Doporučené příspěvky

Tak už i v Boleslavi začali používat nejnovější vozidla pro doprovod prototypů a mul na cestách. Vozy jsou vybaveny nejmodernější technikou zabraňující nepovolenému focení, ohrožování a otravování během testů. Holt vedení už došla trpělivost po posledních testech FII a SII, kdy se tyto prototypy staly na cestách doslova štvanou zvěří, která ohrožovala nejen tovární řidiče, ale i ostatní účastníky silničního provozu.

Pár fotek z interní dokumentace, aby jste měli přehled, s čím můžete mít tu čest:

http://img246.imageshack.us/img246/8370/90802120101ltw5.jpg

http://img514.imageshack.us/img514/6209/90...10mini5lox7.jpg

http://img169.imageshack.us/img169/5264/90...10mini4lkj4.jpg

http://img514.imageshack.us/img514/6807/90...10mini6lmo3.jpg

http://img246.imageshack.us/img246/3224/90...10mini1lbf1.jpg

http://img514.imageshack.us/img514/5204/90...10mini2lvj6.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim,ale podle mě by takovej Touareg tu pozornost upoutal tuplovaně.Dit ty jejich černý převleky apod.jsou učinné dost,používáj to i takový jako MB,BMW apod.tak proč by škodovka měla utrácet milióny za Tuaregy když to jde celkem dost učině vyřešit těma převlekama za pár tisícovek a strhne to pozornost daleko menší než Touareg s kulometem na střeše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim,ale podle mě by takovej Touareg tu pozornost upoutal tuplovaně.Dit ty jejich černý převleky apod.jsou učinné dost,používáj to i takový jako MB,BMW apod.tak proč by škodovka měla utrácet milióny za Tuaregy když to jde celkem dost učině vyřešit těma převlekama za pár tisícovek a strhne to pozornost daleko menší než Touareg s kulometem na střeše.

No to je sice pravda ale takovy tuareg s kulometem z ktereho na tebe vypadne par kulek si myslím že odradi i ty nejotrlejší fotografy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Tak už i v Boleslavi začali používat nejnovější vozidla pro doprovod prototypů a mul na cestách. Vozy jsou vybaveny nejmodernější technikou zabraňující nepovolenému focení, ohrožování a otravování během testů. Holt vedení už došla trpělivost po posledních testech FII a SII, kdy se tyto prototypy staly na cestách doslova štvanou zvěří, která ohrožovala nejen tovární řidiče, ale i ostatní účastníky silničního provozu.

Omlouvám se, ale to má být předčasný apríl? Co je to za kravinu???

Má to zabránit focení a otravování během testů, tedy i na běžné silnici a dálnici: to jako že dotyčného rovnou buď zastřelí nebo jej vytlačí z vozovky, nebo co s ním jako provedou???? Eventuálně vyšlou nějaký paprsek, že mi nezafunguje digitální foťák či co??? lol

A jaké pravomoce tyto osádky těhlech vozítek mají? Oni jsou jako "soukromí" policisté (Škody Auto cz) kteří mají ze zákona pravomoce Policie ČR: tedy zastavovat vozy, řídit dopravu, atp.??????

No schválně, co mi odpovíte..

Editováno: , autor: Petr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se, ale to má být předčasný apríl? Co je to za kravinu???

Má to zabránit focení a otravování během testů, tedy i na běžné silnici a dálnici: to jako že dotyčného rovnou buď zastřelí nebo jej vytlačí z vozovky, nebo co s ním jako provedou???? Eventuálně vyšlou nějaký paprsek, že mi nezafunguje digitální foťák či co??? lol

A jaké pravomoce tyto osádky těhlech vozítek mají? Oni jsou jako "soukromí" policisté (Škody Auto cz) kteří mají ze zákona pravomoce Policie ČR: tedy zastavovat vozy, řídit dopravu, atp.??????

No schválně, co mi odpovíte..

lol lol lol lol lol lol lol lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mne se na testujici jezdce meli vztahovat stejna pravidla jako pro oststni smrtelniky (i kdyz po tom co jsem nahanel supa s fotakem, tak se mne snazila ze silnice vystrcit OII RS, ktera ho mela hlidat a tedy neuhlidala), tak si to tedy uz nemyslim... fuck

Ale i tak jsem se nad timto tematem pobavil... :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mne se na testujici jezdce meli vztahovat stejna pravidla jako pro oststni smrtelniky (i kdyz po tom co jsem nahanel supa s fotakem, tak se mne snazila ze silnice vystrcit OII RS, ktera ho mela hlidat a tedy neuhlidala), tak si to tedy uz nemyslim... fuck

Ale i tak jsem se nad timto tematem pobavil... :smich:

Mají-li na značce písmeno "F" pak jde o testovací verzi a mohou např. překračovat rychlost.

Nicméně i takový řidič je povinnen dbát zvýšené pozornosti a nikoho nesrazit, neohrozit ani neomezit. Už mockrát jsu ale viděl, že tyhale aut s těmito číly většinou řídí lidé, jež to v hlavě nemají v pořádku (!) a jsou schopni ostatní řidiče i sobecky ohrozit, jen aby byli "pány" silnice a vlastně i situace. fuck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes jsem potkal hned tři za sebou - jeden dokonce s tažným, ale žádnej tuareg s nima nejel lollollol

nektěří čtenáři by si měli uvědomit co je vtip a co realita. ;)

lol Hezkýýýý :) Akorát nechápu smysl tohoto počínání, protože se jinak pěkné forum plevelí

příšerným bordelem.. Ale v tom se asi nehodneme. Jina nic ve zlém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mají-li na značce písmeno "F" pak jde o testovací verzi a mohou např. překračovat rychlost.

To už dávno neplatí, dnes jediný rozdíl mezi F a normální značkou je v tom, že auto s F značkou nemusí být homologováno pro provoz na pozemních komunikacích, tj za provozu na něm lze zkoušet díly které zatím nezískali homologaci. Ostatní pravidla silničního provozu platí pro jejich řidiče v plném rozsahu (včetně dodržování maximálních povolených rychlostí).

Editováno: , autor: Milda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...