Přejít na obsah

čidlo teploty nafty - G81


sotek

Doporučené příspěvky

Zdravím, bráchova OI (rv 2002, 1.9TDi 66kW), přestala jet, resp. začala čudit a moc netáhla. Napíchli sme to na PC a z něj vypadlo zkrat na kostru u čidla teploty palliva G81. Tak jsem po tom začal pátrat kde ho vlastně najít a jak opravit. Na internetu jsem našel že by mělo být v čerpadle. Někdo tvrdí že je ve víčku čerpadla a že stačí vyměnit víčko, jiní tvrdí že se naopak víčko sundat nesmí.

Nesetkal jste se někdo s tím? Dokážete mi někdo poradit? Předem díky, Šotek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, bráchova OI (rv 2002, 1.9TDi 66kW), přestala jet, resp. začala čudit a moc netáhla. Napíchli sme to na PC a z něj vypadlo zkrat na kostru u čidla teploty palliva G81. Tak jsem po tom začal pátrat kde ho vlastně najít a jak opravit. Na internetu jsem našel že by mělo být v čerpadle. Někdo tvrdí že je ve víčku čerpadla a že stačí vyměnit víčko, jiní tvrdí že se naopak víčko sundat nesmí.

Nesetkal jste se někdo s tím? Dokážete mi někdo poradit? Předem díky, Šotek

už vím,že tohle čidlo je v čerpadle a je nutná výměna v servisu kde je repasují

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cidlo je ve vicku cerpadla spolu s veskerou elektronikou, ponoreno do nafty.Pozor vrchni casti cerpadla se serizuje davka cerpadla, lze si to rozladit tak ze nenastartujes.K serizeni je pak zapotrebi gumova palicka a pocitac.Doporucuji navstivit Bosch servis kde to snad dokazou vymenit. Motor nedostava info o teplote nafta,tim padem o hustote a nejede to jak ma. Podle teploty se ridi pocatek vstriku a doba.

Editováno: , autor: TDIfun
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...