Přejít na obsah

Sraz RS / TDi / atd.


Doporučené příspěvky

No pokud se o tom nebude mluvit ve velkym, tak by asi problem byt nemel. Ale vim ze kdyz tu byli anglani a jeli s nasima na letiste tak tam meli problemy s nejakym mistnim clovekem kterej prej zavolal VB. Je to tak MichaleF? ;)

No podle toho čí je to pozemek. Jestli ještě vojska, tak tam asi nějakej správce bude. Snad by se to nějak dalo dohodnout. Já se zkusím poptat, nějaký známosti na MO a gen.štábu ještě mám. :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kousek před Chomutovem je asfaaltová runway pro malý letadla, cca 500 m dlouhá, kde se podobný menší srazy odehrávají. Je to naprosto volně přístupnej prostor. Od Prahy je to cca 90 km. Ta Mimoň je určitě pod dozorem a volnej vstup tam není.

500m je naprosto nedostatecna draha ;) Jinak co se Mimone tyce, tak stalo se nam to jen jednou, ze nas vyhodili, ale byli sme tam uz MOCKRAT. Jinak prijezdovejch cest tam je nekolik a na nekterych neni zakaz vjezdu, takze jedine co ti muzou je rict, abys tam nejezdil. Ale nepredpokladam, ze by nas tam bylo jak s anglanama 40 aut a navic, ze by bylo takove teplo aby tam chodili duchodci ktery budou buzerovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

500m je naprosto nedostatecna draha ;) Jinak co se Mimone tyce, tak stalo se nam to jen jednou, ze nas vyhodili, ale byli sme tam uz MOCKRAT. Jinak prijezdovejch cest tam je nekolik a na nekterych neni zakaz vjezdu, takze jedine co ti muzou je rict, abys tam nejezdil. Ale nepredpokladam, ze by nas tam bylo jak s anglanama 40 aut a navic, ze by bylo takove teplo aby tam chodili duchodci ktery budou buzerovat.

to sem nějak nepochopil, proč bych tam jako neměl jezdit. Snad jsem jen nabídnul nějakou alternativu, ne. To že je ta dráha nesrovnatelně kratší, než v Mimoni je jasný, ale jak jsem řekl, podobných srazů už tu bylo dost a pokud vím, tak s padákem tu ještě nikdo brzdit nemusel. A možná to je víc, než 500m, neměřil jsem to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mimoňský války se taky nějakým způsobem organizujou, takže něčí to letiště asi bude. jako jet tam jen tak, že nás kdyžtak někdo vyhodí, to je pro nás z jihu trošku bojovka

tak MichalF to má cca 50 km, tak je mu to asi jedno. Já to mám jen o kousek dál, tak to klidně taky risknu, ale z Budějic nebo Krumlova bych už váhal. No aspoň se třeba kouknete do světa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

500m je naprosto nedostatecna draha ;) Jinak co se Mimone tyce, tak stalo se nam to jen jednou, ze nas vyhodili, ale byli sme tam uz MOCKRAT. Jinak prijezdovejch cest tam je nekolik a na nekterych neni zakaz vjezdu, takze jedine co ti muzou je rict, abys tam nejezdil. Ale nepredpokladam, ze by nas tam bylo jak s anglanama 40 aut a navic, ze by bylo takove teplo aby tam chodili duchodci ktery budou buzerovat.

Kdyby jste nebyli takoví lemplové a podívali se do katastrálních map, tak by jste zjistili, že celý areál patří Libereckému kraji a taky by Vás někoho mohlo napadnout, zeptat se toho týpka, co MV pořádá.. že jo..

a pak by se tu nemuselo dlouhosáhle rozebírat jestli tam bude přítomné někdo buzerovat... lol resp. pokud by se získalo povolení, tak si s každým remcajícím důchodcem můžeš vytřít prd.. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby jste nebyli takoví lemplové a podívali se do katastrálních map, tak by jste zjistili, že celý areál patří Libereckému kraji a taky by Vás někoho mohlo napadnout, zeptat se toho týpka, co MV pořádá.. že jo..

a pak by se tu nemuselo dlouhosáhle rozebírat jestli tam bude přítomné někdo buzerovat... lol resp. pokud by se získalo povolení, tak si s každým remcajícím důchodcem můžeš vytřít prd.. :palec2:

a protože ty jsi lempl určitě nebyl, tak už ses někoho zeptal, he !?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

průhlednej snad ne, ale děsně spolehlivej, tak je mi jasný, žes včera celej den nedělal nic jinýho. Tak cos vyřídil, synu ? lol

včera jsem nedělal nic, ráno jsem si pročetl fórum a zatim jsem poslal emila tomu pořadateli, ehm pardon VŮDCI :smich:, válek v Mimoni a čekám na vodpověď. A když se neozve do pindělí, zavolám mu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud dobře vim, tak Mimoňsko nemá s Prahou nic společného a besídky SkodaHome se konaj někde v prd.. na jihu nebo kde.. lol

Dovolím si opravit. Mimoňsko se nerovná Praha, to je OK, ale besídky škodahome žádné nemá. Škodahome má sraz v květnu právě v Praze a ty besídky o nichž píšeš to je Octavia club, tedy něco úplně jiného než škodahome (podobně jako Fabia či Roomster cluby) a ty se konají 2x ročně ve Žďáře nad Sázavou, což zdaleka není na jihu :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...