Přejít na obsah

Sraz RS / TDi / atd.


Doporučené příspěvky

No ale Mimon ma nejlepsi povrch..

Mimoň je pravděpodobně jedinej dostupnej plac, kde jsou dlouhý runways. Ty další možnosti jsou agro letiště a takový letadýlka startujou a přistávaj na pár metrech. Dost dlouho tu byla možnost na žateckým vojenským letišti, ale to pak začali richtovat na průmyslovou zónu a dneska už tam stojí Hitachi corp..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MichalF: Jo, presne tady o nich vim. Ceny dost spadly o proti minulymu roku. (za tenhle model)

JasteR: Klidne bych je zkusil?! Co si o nich cetl v testu? Kdyz pises na TDI, tak se asi nebudou tolik sjizdet. Mne ty Conti vydrzely asi 25tis km!! :feve: Ty predni jdou do prdele kazdym rozjezdem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já na to koukám asi moc vyplašeně, ale vzhledem k tomu, že mám rozlítanej ULL tak se na to dívám i z pohledu pilota takže mi jde spíš o to, aby se nestalo něco ve smyslu nouzovýho přistání nebo tak něco na Mimoni...

Hold se musí sledovat co se děje okolo.Popřípadě se tam na letišti optat jestli budou či nebudou lítat.Oni tam něco málo maj v hangáru.Jsme tam jednou při čundru šli přes dráhu a najednou koukáme že seda nějaký větroplach.Tak utíkame ke kraji a on jak kdyby nás sledoval.No pak to šoupnul pěkně na trávu vedle dráhy.Maj tam udělanou výseč.Jinak moc příjemné to není :) :)

Držím palce ať dobře zvládneš!

A pak kolik startů tolik přistaní!

Je jsem teď na typovce na 737NG.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co je typovka 737NG?

jinak dík, zatím kdykoliv jsem odstartoval tak jsem i přistál (samozřejmě v rámci postupu lekcí) i když někdy to moc hladký nebylo lol

školeni pro letecké mechaniky na letoun Boeing 737/600,700,800 tak zvaná NEW GENERETION

Já lítám občas simulator a to stačí:)

Editováno: , autor: triplseven
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MichalF: Jo, presne tady o nich vim. Ceny dost spadly o proti minulymu roku. (za tenhle model)

JasteR: Klidne bych je zkusil?! Co si o nich cetl v testu? Kdyz pises na TDI, tak se asi nebudou tolik sjizdet. Mne ty Conti vydrzely asi 25tis km!! :feve: Ty predni jdou do prdele kazdym rozjezdem...

Myslel sem to tak ze budou lepe lepit, co do vydrze tezko rict, (me vydrzeli Nera 15tkm na predek, ale mam vyssi kroutak) no v testech byly minule leto na prvnim miste pak na 2-hem PirelliPZero Nero, Contiky az nekde na 5tem a to novejsi Conti3...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já na to koukám asi moc vyplašeně, ale vzhledem k tomu, že mám rozlítanej ULL tak se na to dívám i z pohledu pilota takže mi jde spíš o to, aby se nestalo něco ve smyslu nouzovýho přistání nebo tak něco na Mimoni...

Tak ty mala letadelka tam obcas litaj, ale to neni prob. Kdyz vidime, ze leti tak proste nejedem a cekame. Posledne sme byli az na konci runwaye a absolutne bez problemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ty mala letadelka tam obcas litaj, ale to neni prob. Kdyz vidime, ze leti tak proste nejedem a cekame. Posledne sme byli az na konci runwaye a absolutne bez problemu.

to je právě ten pohled ze země...ono když probíhá třeba instruktáž, tak pro toho žáka může bejt i ruzyně malá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HELE tak ke srazu v Mimoni.. povolení prostě nebude protože by jsme museli pozvat i hasiče atd...

takže to asi riskneme ne?

A třeba dorazí s Fabčou nebo OCtou i PČRáci lol

to aby nám mohli POMÁHAT s případnými problémy A CHRÁNIT před rozzuřenýma důchodcema.. :smich:

Editováno: , autor: superfatty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HELE tak ke srazu v Mimoni.. povolení prostě nebude protože by jsme museli pozvat i hasiče atd...

takže to asi riskneme ne?

A třeba dorazí s Fabčou nebo OCtou i PČRáci lol

to aby nám mohli POMÁHAT s případnými problémy A CHRÁNIT před rozzuřenýma důchodcema.. :smich:

No a muzou vzit rovnou radar a stopky a merit nam to tam ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...