Přejít na obsah

Co takhle nějaký spolek na Kolínsku


Doporučené příspěvky

Zdar kluci, bylo to opět velice good, jen nechápu co to tam stojí za čumila v tom hnědým triku a okulárema? :) Jinak cesta domů s Lukasonem byla suprová, vůbec by nebylo špatný to jet v jedný linii...super silnice, svižnější jízda, zkrátka jsem pěkně protáhli kočáry :) tak se zase někdy budu těšit :) Mějte se fajn a čus.

P.S.: fotky pěkný Dóďánku :)

Editováno: , autor: Jendoslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CAJK, CAJK ......... ;):kol-47: :kol-47: prima pokec a o5 vydareny sraz ;)

pan fotograf z kolina se taky cinil :D

jen me stvalo to JENDO ze sem ti nestihal :D si za to vzal a cejtil sem tvuj motor,... a peknou ucinost katiku :D jeste tedka to cejtim :D spaleny vajicka a pekne se vypalujici plech,.... hruza :D fetoval sem svoji jablickovou vonavku v aute :D

ale jinak rovinka z podhoran do vrdu tam mi to i trochu jelo :D

Editováno: , autor: Lukason
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CAJK, CAJK ......... ;):kol-47: :kol-47: prima pokec a o5 vydareny sraz ;)

pan fotograf z kolina se taky cinil :D

jen me stvalo to JENDO ze sem ti nestihal :D si za to vzal a cejtil sem tvuj motor,... a peknou ucinost katiku :D jeste tedka to cejtim :D spaleny vajicka a pekne se vypalujici plech,.... hruza :D fetoval sem svoji jablickovou vonavku v aute :D

ale jinak rovinka z podhoran do vrdu tam mi to i trochu jelo :D

Já jsem prostě musel tu plechovku krapet protáhnout, aby nezlenivěla, ale stíhal si mi pěkně :) Za Podhořanama jsme ho mydlili pěkně, jen co je pravda :) Měj se a zdar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jo o nem vim,... vedel sem to jeste driv nez to bylo tady,... uplne sileny na tuningu sme staly minulej rok vedle sebe ... to jsem mel jenom naraznik svetla a kola POLI takze zadna slava ale nad PISKOTIKEM sme slimtaly oba, jak ja tak i FOBINKA :D

skoda ho,... ale borec si udela novou fabku ;)

za havarijku mu daly tolik ze si uz objednal novou fabku ;)

jen zase ten cas nadtim stravit bude nahovno no :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim vás pánové možná i dámy :D

jestli bude nějakej sraz v červenci tak se mnou na 100% nepočítejte v tento měsíc jedu na 2 dovolený takže nebude na nic jinýho čas.

Jinak piškot byla super kára prostě ten klučina má vkus a to má málo kdo :D

Editováno: , autor: Pepik90
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechcete si udělat výlet do doks u český lípy? budu kousek odtud na dovče,že bych se připojil... třeba výlet do bolky do depozitu ... už jsem tam dlouho nebyl ... :)

edit: doufám že nejste ta banda vyvrhelů z benzinky v sendražicích :D

Editováno: , autor: azriel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...