Přejít na obsah

Co takhle nějaký spolek na Kolínsku


Doporučené příspěvky

Lukáši kdyby jsi nebyl zafóbiovanej a občas poslouchal tak víš, že tam hraju s kámošema hokej (přes zimu lední teď in-line) woe :kol-46:

azriel: Tak námět na výlet to není špatný-jet se podívat do Škody muzea. Nebyl jsem tam tak 8 let. Dobrej je tam ten upír z Feratu :kol-47:

Kolínská verbeš ze sendražický benzínky jezdí na motorkách-to by jsi měl vědět :kol-23:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

ja mel namysli teda tuto nedeli ale kvuli miklikovi to nechame teda na pristi tyden :D

za me bych byl pro teda v nedeli pristi tyden v sobotu teda zatim nic nemam ale jelikoz obcas ridim a jezdim domu nekdy i v 7 rano tak nevim nevim :D

pro me kdyz sobat tak ale vecerni hodiny :D;)

v koline neco vymyslete ;) hosi napadlo me co treba exkurze TPCA :D vzaly by nas v 5 lidech ? :D;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mel namysli teda tuto nedeli ale kvuli miklikovi to nechame teda na pristi tyden :D

za me bych byl pro teda v nedeli pristi tyden v sobotu teda zatim nic nemam ale jelikoz obcas ridim a jezdim domu nekdy i v 7 rano tak nevim nevim :D

pro me kdyz sobat tak ale vecerni hodiny :D;)

v koline neco vymyslete ;) hosi napadlo me co treba exkurze TPCA :D vzaly by nas v 5 lidech ? :D;)

Týjo na exkurzi do TPCA bych šel :) Jinak já určitě nemůžu v sobotu 7.7. ... jsem na oslavě 50 tin a budu jak cep, ale ta neděle po obědě by možná šla anebo další týden v neděli 15.7.by taky nemusel být problém. Hoj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TPCA me sere ..... mam za sebou dve skoly a ani s jednou sem tam nebyl protoze sem byl vzdycky v prdely a ani ve skodovce sem nebyl to jsem nastesti stihnul kdyz byl minulej rok den otevrenych dveri ale za celej den se to nedalo stihnout takze treba takopva lakovna a podobne to nevim jak vypada :D

ale to TPCA bych chtel uz proto ze to je v okruhu meho bydliste a jeste sem tam nebyl ! to je na kekel

a co dalsiho vymyslet to taky nevim :D nejaka dalsi fabrika na autodily tady v okoli neni co ? ;)

Editováno: , autor: Lukason
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...