Přejít na obsah

L&K svetla


02rk

Doporučené příspěvky

diky za fotky,vapada to fakt skvěle....už se na ně těším mam je objednane v AUTO KELLY po vyplatě si pro ně jdu!! :p

Máš objednané ty světla od Helly (5297 Kč/ks) nebo ty od Depa (1750 Kč/ks)???

Nemáte někdo zkušenosti s těmi světly od DEPA???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím jak sviti HELLA ale oproti starym to je asi jako xenon proti H4 :p .tolik asi ne :) ale rozdil tam je!!sviti to i vic do boku a svetlo je prostě jine!!!!mam stejne žarovky takže ta svitivost se určitě zvětšila!!

Ještě jsem do LK světlometů dak Osram Silverstar +50% a svítí to opravdu dobře. Původní světlomety byly podle toho světlušky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ony při troše snahy pasujou faceilfty i na předface bez mezer apod. viz foto níže.

post-6913-1205100258_thumb.jpg

PS.

Jen moje osobní srovnání - nový facelift lampy s +50% žárovkama H4 je jiná liga, než původní předfacelift,

ale xenony jsou jinej sport. lol

no takhle to nevypada špatně...tam je akorat mezera u masky a světla v rohu jak tak sleduju.....co.to porovnani sedi :) to je jasné :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jsem do LK světlometů dak Osram Silverstar +50% a svítí to opravdu dobře. Původní světlomety byly podle toho světlušky

Dají se koupit taky Osram night breaker, vypadají ještě lépe a píšou až 90% více světla než klasický halogen...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dají se koupit taky Osram night breaker, vypadají ještě lépe a píšou až 90% více světla než klasický halogen...

tie žiarovky niesu až taký zazrak a o tých 90-tich percentach dosť pochybujem.mam ich v octe a sú porovnatelné so silverstar.,len za mokra sa svetlo tak neodráža od vozovky. na druhej strane ma zarazila životnosť- v Sprinteri (H7) išly do hajan po 1mesiaci. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tie žiarovky niesu až taký zazrak a o tých 90-tich percentach dosť pochybujem.mam ich v octe a sú porovnatelné so silverstar.,len za mokra sa svetlo tak neodráža od vozovky. na druhej strane ma zarazila životnosť- v Sprinteri (H7) išly do hajan po 1mesiaci. ;)

Fuuha a odisli obe, alebo len jedna? Ci to nebola nejaka vyrobna vada...

Za kolko si ich kupoval?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Mám originální světla L&K. Řekl bych, že jsou designově včetně blinkrů hezčí než FACE model.

Rozdíl ve svítivosti proti předFACE světlům je opravdu markantní.

Ale už jsem se nějak namlsal a rád bych šel kvůli svítivosti do xenonů. Měnit celý předek se mi nechce a navíc L&K světla se mi vážně líbí.

Takže jsou dvě možnosti: 1) HID sada H4 hi/lo 6000 K. 8000 K bych se bál kvůli policajtům. Těch 6000 K je ještě snesitelné...

2) vyřezat do parabol bixenon čočky....

je mi jasné, že ani jedno řešení nebude mít automatickou regulaci :-(

Ostřikovaše světlometů mám, takže tento problém vyřešen.

Mohl by jste mi někdo prosím sdělit vaše zkušenosti s HID sadami nebo předělávkou na bixenon čočky? Byl bych moc vděčný za jakýkoliv podnět....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...