Přejít na obsah

NOVÝ SRAZ LETIŠTĚ MIMOŇ


Doli

Doporučené příspěvky

Kurnik ty nabroušené ropáky mi pijou krev, to teda opravdu čučím když taková 1.9 TDI dokáže držet krok nebo snad uject chiplé ORS I.

To zas tak uplne neeee, ale se serii je JasteR uplne nastejno.

Editováno: , autor: MichalF
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tak už jsem kontaktoval CIMBU.... Ještě si ji nechám zkontrolovat na servisní prohlídce splaším 20litrů a nechám ji chipnout. Asi budu jedinej magor co chipoval dvakrát, ale tohle je tragédie. :feve::aggressive:

je blbý, že se asi potvrzuje to, co jsme ti už před časem říkali. No aspoň za to někomu nabít držku, což ? Až ti to bude Janda dělat, počítám, že podobných historek, jako je ta tvoje, má v zásobě spoustu a podělí se o ně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martyp: procpak jsi neprijel ve svem voze? stale si hrajes na tajneho? :D

priste urcite doraz ve vlastnim kocaru!

Ne ne,zadne hry na tajnustkareni.. ;) Ostatne,jako vzdy.. ;)

Jen jsem prisel domu v sobotu v 6 rano a kdyz se vyrazelo,tak jsem nadejchal 0,6 promile,tak jsem to nechtel riskovat.. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tak už jsem kontaktoval CIMBU.... Ještě si ji nechám zkontrolovat na servisní prohlídce splaším 20litrů a nechám ji chipnout. Asi budu jedinej magor co chipoval dvakrát, ale tohle je tragédie. :feve::aggressive:

Janda dělá diagnostiku i před úpravou a pak při zkušební jízdě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CIMBU - 2.0 TDI PD 103kW 16.200,- co vsechno je v cene? lepe receno je to jen uprava RJ nebo i neco navic?

Uprava by mela byt popsana na jeho strankach..A pravdepodobne bude spocivat jen v uprave jednotky..Samozreme i s diagnostikou a vsim potrebnym.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je blbý, že se asi potvrzuje to, co jsme ti už před časem říkali. No aspoň za to někomu nabít držku, což ? Až ti to bude Janda dělat, počítám, že podobných historek, jako je ta tvoje, má v zásobě spoustu a podělí se o ně.

Nejvíc mě štve že jsem inzerci na ABC Tuning našel na stránkách Octavia clubu... Řekl jsem si no když je tady tak to asi bude kvalitní firma. Nechodil jsem v té době na fórum. Každý o těch šmejdech ví a nechají je inzerovat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejvíc mě štve že jsem inzerci na ABC Tuning našel na stránkách Octavia clubu... Řekl jsem si no když je tady tak to asi bude kvalitní firma. Nechodil jsem v té době na fórum. Každý o těch šmejdech ví a nechají je inzerovat....

Tak vis jak, ono to je slozity, protoze ty stranky musej byt z neceho placene a to je prave z te reklamy. Takze kdyz ti to nekdo nabidne, tak to neodmitnes :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moveskovi JasteR urcite neujel, pac Movesko malilinko ujel i me - i kdyz jsem mel dojem, ze ho ve vyssich rychlostech malicko dojizdim...

to je jasny ze si em dojizdel protoze v pulce letiste uz sem tocil 6st pres 4000, navic 4x4 hrozne ve vysokejch rychlostech ubira na vykonu, kdysi sem chipoval 1.8T 150k ve 4x4 a jelo to jak 1.6i :), po chipu se to znacne zlepsilo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vis jak, ono to je slozity, protoze ty stranky musej byt z neceho placene a to je prave z te reklamy. Takze kdyz ti to nekdo nabidne, tak to neodmitnes :(

Na jednu stranu to chápu, ale na druhou stranu "placeno od známých podvodníků" nic moc...

ale nemá cenu to dále rozebírat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na jednu stranu to chápu, ale na druhou stranu "placeno od známých podvodníků" nic moc...

ale nemá cenu to dále rozebírat...

V tom mas recht..Ani nevim,jestli tam inzerce jeste je.. ;)

Ale neves hlavu,myslim,ze by se to dalo asi i nejak vyresit a mozna z nich nejaky penize vytriskat..Jen by to nekde chtelo nechat nacist SW z RJ.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je jasny ze si em dojizdel protoze v pulce letiste uz sem tocil 6st pres 4000, navic 4x4 hrozne ve vysokejch rychlostech ubira na vykonu, kdysi sem chipoval 1.8T 150k ve 4x4 a jelo to jak 1.6i :), po chipu se to znacne zlepsilo

dik za vysvetleni. covece, co tam mas za prevodovku ze tolik tocis?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tom mas recht..Ani nevim,jestli tam inzerce jeste je.. ;)

Ale neves hlavu,myslim,ze by se to dalo asi i nejak vyresit a mozna z nich nejaky penize vytriskat..Jen by to nekde chtelo nechat nacist SW z RJ.. ;)

To snad nebude zas tak velký problém - mám známého u Škodovky - vedoucí servisu, tak mu zkusím říc.

Co s tím pak? Uhodit na ABC?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...