Přejít na obsah

NOVÝ SRAZ LETIŠTĚ MIMOŇ


Doli

Doporučené příspěvky

Mate v tom nejaky bordel... ;)

Tom RS - Cervena II RS (benzin) - chip ABC (Ale asi bude brzo Cimbu)

Modra II RS (benzin) - Chip Cimbu (ZADNY ABC)!!!! Jela fantasticky.... :palec2: Dekuji Bimbounovo kamosovi. :)

JasteR - cervena OI styl RS - TDI - Zatmavena skla....

Editováno: , autor: Doli
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to JirkaK: to neni ABC tuning, ale AGC Racing Team ;) jinak na prahu mel tu spravnou nalepku a to Cimbu. To byl muj kamarad, neni clenem fora, ani sem nechodi, ale ma takovouhle firemni raketu.

Jinak to auto jezdi fantasticky, jen mu hodne nesly starty, sprinty jel uplne prvne, nikdy s tim takhle nejezdil. To auto jelo temer srovnatelne s tou bilou Cuprou - pujcil jsem si ho na 2 sprinty.

to Doli: neni zac, pujcil jsem si ho na cestu domu a jako fakt to jede neskutecne!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdo tam byl s tou modrou OII RS ? Krom toho posledního videa, kdy byl ve předu, to vypadalo, že mu to moc nejede. No ale jak jsem viděl tu nálepku na LP blatníku, tak se mi to vyjasnilo lol

..no "nejelo" ujizdel i skodikoj ale byl tam jen chvilku..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Červená II nebo červená I?

Cervena 1 TDi RS :) ...Dvojku tam mel ted presne nevim kdo myslim Tom RS, ale mela "chip" od ABC a te jsem ujel i ja coz bylo naky divny, pac vetsinou me ORSII v benzinu ujede...

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..no "nejelo" ujizdel i skodikoj ale byl tam jen chvilku..

"Nejelo" - Jelo nádherně, z těch několika sprintíků jsem mu já nebo brácha ujel jen 2x, jinak byl vždy lepší on, jak píšete - je to i o řidiči. To modré RSko ( CIMBU 175 kW/ 238 PS / 350 Nm ) prostě jelo o něco líp. ALE to se na příště změní. :p

Editováno: , autor: Jakub - škodík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...