Přejít na obsah

Žhavící svíčky


Pavel Čížek

Doporučené příspěvky

Ahoj chtěl bych Vás poprosit o radu ohledně žhavících svíček na O1 rv 2000 81kW . Odešly mi tři , motor se při startu mlátí a modře kouří.Mohu se zeptat jaké používáte a kolik stojí ?A co výměna je nejaký problém , slyšel jsem o zalamování , stává se to i octávek? Děkuji

Origo tam bývají Bosch C 250 202 022 nebo BERU 0 100 226 227

Myslím, že za slušnou cenu se dají koupit tady:

http://www.mjauto.cz/akce.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kupoval jsem NGK,stály 1200 kč,jen o kousek dražší než Bosch za to kvalitnější.

na výměnu jsem použil trubkový klíč 10 mm a protože i to bylo krátké abych to protočil přes tyčku,tak jsem na to ještě nasidil 13 mm gola ořech a vytočil jsem je ven.problém byl akorát na 4 svíčce(ta nad převodovkou) šla pěkne ztuha,ale bral jsem to systémem povolit utáhnout povolit utáhnout a za chvilku byla venku,při nasazování trochu kladla odpor ale nakonec jsem jí tam dostal v pohodě,nesmíš ale moc dotahovat,jen citovka!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kupoval jsem NGK,stály 1200 kč,jen o kousek dražší než Bosch za to kvalitnější.

na výměnu jsem použil trubkový klíč 10 mm a protože i to bylo krátké abych to protočil přes tyčku,tak jsem na to ještě nasidil 13 mm gola ořech a vytočil jsem je ven.problém byl akorát na 4 svíčce(ta nad převodovkou) šla pěkne ztuha,ale bral jsem to systémem povolit utáhnout povolit utáhnout a za chvilku byla venku,při nasazování trochu kladla odpor ale nakonec jsem jí tam dostal v pohodě,nesmíš ale moc dotahovat,jen citovka!

Podle čeho usuzuješ že žhavicí NGK jsou kvalitnější? Vždyť je to jedno. U zapalovacích svíček bych ti rozuměl, ale u žhavicích? Ta buď žhaví nebo ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj chtěl bych Vás poprosit o radu ohledně žhavících svíček na O1 rv 2000 81kW . Odešly mi tři , motor se při startu mlátí a modře kouří.Mohu se zeptat jaké používáte a kolik stojí ?A co výměna je nejaký problém , slyšel jsem o zalamování , stává se to i octávek? Děkuji

Podívej se na AUKRO. Prodávají tam BOSCH za 100-150 Kč -ks.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud by byly použité tav to neber. Dej nové.

Našel jsem na diesel power foru prodejce prodává bosh duratherm za 640 4 kusy označení 0250202022 tak sem je vzal.Mám z té výměny docela strach u firemního forda transit nám v servise jednu zalomili a dobejvali jí asi týden a švárovi na se to taky povedlo tak mám lufta ale trochu jste mě uklidnili dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle čeho usuzuješ že žhavicí NGK jsou kvalitnější? Vždyť je to jedno. U zapalovacích svíček bych ti rozuměl, ale u žhavicích? Ta buď žhaví nebo ne.

určitě žhavý rychleji a vydrží déle!říkal prodejce že na bosch mají i dost reklamace,rychleji odchází,no nevím,zkušenost nemám měl jsem tam bosche ale jak dlouho tam byly netuším,já to mám něco přes 2 roky,necelých 20000 km a jsou v čudu,pochybuju že tam byly od nova

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...