Přejít na obsah

Zadní stahovačka


houbos

Doporučené příspěvky

sakryš, já mám ten plsat doma OK, mě se zacuchal lanovod a zrovna tento víkend jsem byl na Moravě, jsme ti to mohl přivést :feve:

Moc díky za ochotu. Hmm, já taky zatím sám nevím, jestli to lanko není KO. U té přední jsem ho měl jako klubíčko. No uvidíme, jak se ještě udělá pěkněji, kouknu na to. Pak by jsme si napsali...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc díky za ochotu. Hmm, já taky zatím sám nevím, jestli to lanko není KO. U té přední jsem ho měl jako klubíčko. No uvidíme, jak se ještě udělá pěkněji, kouknu na to. Pak by jsme si napsali...

Když už tu tak diskutujete, nevíte někdo podle toho čísla jestli mi tam pujde ta jednotka se stahovačkou?Konektro je stejnej co mám v autě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už tu tak diskutujete, nevíte někdo podle toho čísla jestli mi tam pujde ta jednotka se stahovačkou?Konektro je stejnej co mám v autě

bohužel podle toho čísla nejde nic zjistit, pokud je stahovačka nový typ, tak ti tam s největší pravděpodobností nepůjde, RJ bude jiná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bohužel podle toho čísla nejde nic zjistit, pokud je stahovačka nový typ, tak ti tam s největší pravděpodobností nepůjde, RJ bude jiná.

Ne je to starej typ, starý provedení se starým plastem, r.v 98 já to prostě zkusím a uvidím. Když už to budu zkoušet takhle naostro co je nejlepší udělat, píchnout to tam zkusit nejdřív třeba centrál a pak stahování, případně další funkce?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bacha, jak už jsem ti někde psal, tak můžeš přetížit CAN a něco odpálit, když bude ta jednotka blbá, tak ti začne vše blbnout, okna si dělájí, co chtějí, blbne centrál, pokud toto udělá, rychle odpojit jednotku ze dveří

Jo jo jasný, uvidím co to udělá, takže pokud to připojím a nic se dít nebude bude to už poloviční úspěch?:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je právě ten prodlém! Protože vadnou stahovačku mám ještě tu původní r.v. 97. Nu vod... koupím novou za 1370,- a hotovka. :feve:

Dnes jsem koupil novou PZ stahovačku v Autodíly Štúrova 1307, Praha 4 - Krč za 970,- kč , už je to ta s novější kostičkou, bez motorku a měli tam i ty plasty, ale když jsem to viděl, tak jsem šel radši do jistoty za 970,- než do nejistoty za 350,-. Už je namontovaná, tak už si můžu zase hrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem koupil novou PZ stahovačku v Autodíly Štúrova 1307, Praha 4 - Krč za 970,- kč , už je to ta s novější kostičkou, bez motorku a měli tam i ty plasty, ale když jsem to viděl, tak jsem šel radši do jistoty za 970,- než do nejistoty za 350,-. Už je namontovaná, tak už si můžu zase hrát.

jjj talk do nejistoty jsem šel a skončil jsem u jistoty za 970,-Kč , neboť, ty kostičky mají jen na jednu stranu (celou sadu) a pak mají ty náhradní nové kde musíš sehnat i ten držák skla!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • o 5 let později...

Dobrej prosim o radu už mě asi po 4 spadlo zadni okno po rozebrani jsem to musel namotat znovu na ten nahon a když jsem to drzel v ruce tak to jezdilo nahoru a dolu a kdyz jsem to dal do dveri tak to jelo jen dolu a nahoru do pulky a dal nic tak jsem musel zase rozdelat a tak treba 10X tak prosim o radu jak namotat lanko na ten nahon tak aby to jezdilo v pohode dekuji za radu Kubanec  :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...