Přejít na obsah

Chlazení plnícího vzduchu


Laras

Doporučené příspěvky

Ahoj, dnes jsem sundal kryt motoru a uvidel jsem tam (viz obrázek) ze ve spoji mirne prolína olej. chtel jsem se zeptat jestli to není náznak neceho?

Zkusim se podivat na ty svorky popripade mam vymenit tu hadici? nebo prosim neco doporucte protoze me to znepokojuje.... diky vsem

post-14021-1207152245_thumb.jpg

Editováno: , autor: Laras
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne to robili hadice na kazdom spoji... kupil som tesniace kruzky / origos, lebo ked som dal nahrazky tak mi to vyrazalo / a je pokoj... sice je tam vyssia cena, ale je to na :palec2: a hned som dal aj nove spony

a nemas cislo dilu? kolik to stalo? diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to já jsem teď nedávno sundal spodní plast a málem mě jeblo.Od oleje bylo téměř vše.A jde to někde seshora.Ale olej mi nijak neubývá.Takže na příští týden se chystám měnit řemen alternátoru a klimatizace takže půjde dolů čelo a snad si něčeho všimnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Za to ze to je jen kousek plisku tak dcl sila,ale kdyby to byli jen tyhle opravy kdyz se neco posere :)

Ten plíšek je za hubičku, ale ten kousek gumky je celkem drahý.

Jinak mi jeden šikula testuje O kroužky na svém voze a zatím co mi hlásil tak dobré.

Jeden vyjde na 25,- kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, dnes jsem sundal kryt motoru a uvidel jsem tam (viz obrázek) ze ve spoji mirne prolína olej. chtel jsem se zeptat jestli to není náznak neceho?

Zkusim se podivat na ty svorky popripade mam vymenit tu hadici? nebo prosim neco doporucte protoze me to znepokojuje.... diky vsem

Jakmile utěsníš hadici, tak ti olej zůstane v intercoleru apd. To těsnění jsem taky měnil, ale časem to začalo zase znovu prolínat. Teď se chystán, že se podívám na intercoler a vyčistím ho.Pokud tam bude větší množství oleje, tak se asi poohlídnu po novém turbu, ale ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakmile utěsníš hadici, tak ti olej zůstane v intercoleru apd. To těsnění jsem taky měnil, ale časem to začalo zase znovu prolínat. Teď se chystán, že se podívám na intercoler a vyčistím ho.Pokud tam bude větší množství oleje, tak se asi poohlídnu po novém turbu, ale ....

no planuju že tu hadici sundam a uvidime- jelikoz je ten bod kde to prolina nejnizsi tak je to ono ale kluci tady psali ze turbo neni potreba menit kdyz tomu nic neni....

Nebo kde se ten olej tam bere?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nepoznam takeho cloveka, ktoremu by turbo na supovi neprepustalo trochu oleja... jedine ze by to bola funglofka s 20 000 km... z tohto by som si hlavu nerobil... toto iste nam robi aj Passat, 2,0 TDI rok 2006 a ma nabehanych 60 000 km

Editováno: , autor: Sebring
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak,každému trochu rosí,já jsem měnil turbo asi při 200000km a cena 9500,-Kč výměnou.Šlo to trochu hůř,ale za odpoledne jsme to zmákli.Pokud vám to jenom rosí,tak bych to neřešil,mě to už tlačilo olej pod sáním,tak jsem musel.

Editováno: , autor: j-novis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera jsem menil krouzek a sponku. vytrel jsem ty nejspodnejsi hadice kam jsem dostal a dle meho nazoru tam toho moc nebylo. Hadr se zaspinil ale ze by to teklo proudem to se rict neda. uvidime co se bude dit dal.... pritom jsem obrousil vsechny svary co jsem nasel rezave a natrel barvou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Ten plíšek je za hubičku, ale ten kousek gumky je celkem drahý.

Jinak mi jeden šikula testuje O kroužky na svém voze a zatím co mi hlásil tak dobré.

Jeden vyjde na 25,- kč

Jj,tak ten šikula jsem já ;) už mám po výměně O kroužků cca 12tis km a sucho,jen ten šikula který mi je měnil,dobře vymyslel,jak udělat aby To ani nerosilo,takže mu děkuji :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci tady to je, je to strasny :feve:

Byl sem u kamarada v servise rikal ze to vypada na Turbo :feve: ale ze by to neresil ze pry vetsina TDI ma nekde unik oleje,jak tam sou ty dve dirky od kud to strika ven,sem zkousel zacpat a auti nejelo vic jak 90km/h takze to je venku a utika to :help:

Tak poradte co s tim :help: jestli novy turbo nebo co....Urcite s tim nechci takle jezdit!!!

post-8971-1210530021_thumb.jpg

post-8971-1210530033_thumb.jpg

post-8971-1210530043_thumb.jpg

post-8971-1210530054_thumb.jpg

post-8971-1210530067_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...