Přejít na obsah

Dieselove a benzinove FLAME


creck

Doporučené příspěvky

když stála nafta 16 kč tak bych neřekl že tu jezdili většinou TDi, řekl bych že try doby co tu popisuješ tak to byli pouze D, a neřekl bych že si to lidi v dávných dobách nějak oblíbili, protože co já vím tak se dřív každý ropáků bál, říkalo se jak je drahá ůdržba a jak se kazijou, a každý preferoval benzin, spíš z aposlední dobu se ropáky tak zdokonalily že s tím teď chce jezdit každý, tak trochu opačne ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je zajmavy že se s 81 kw nemůže dostat pod 6, já mám 81 kw a ještě čiplu na 100kw a když jedu normální jízdou tak je to za 5,2, tak kde to bereš

kdybys to docet, psal jsem ze jezdi s bagrem , takze on normalni jizdou nejezdi ani nijak spotrebu nehlida

btw tenhle topic byl o tom ze vam to kouri :D ne o spotrebe !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak když to nebylo o spotřebě ale o kouření tak proč teda sem píšeš příspěvky o spotřebě????? co? lol

A jinak, ja si spotřebu nehlídám, u TDi se hlídá sama. lollol

ja s tim nezacal , procti si to cele , byly to jen reakce na jine prispevky

me slo ciste jen o to ze uz me docela stve kdyz stojim za nejakym TDI zapinat takove to tlacitko s tocici sipkou ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No úplně největší sranda je, jak tady všichni ti raketoví odborníci a nadzvukoví piloti s nulovou spotřebou matlají docela náhodně i - y a s - z , aspoň mi to tak přijde :D

Už jsem tu dokonce viděl i kroužkované u na začátku slova, moc fajne :palec2:

Takže všem kárám s čipem, v metle, na hlínách ale hlavně v tédéíčku zdar, ať nám to táhne vocpodu lol

Já už taky táhnu, jdu brzdit ty benzínové stíhací piloty. Neviděli jste můj klobouk? :kuk:

Editováno: , autor: FruFru
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lol  Benzínová Octavia s pohonem kol lol

post-11835-1208559976_thumb.jpg

Kvalitní benzínová sekačka na trávu se 4-taktním motorem, hospodárná, s velkými silovými rezervami a dlouhou životností. Bezkontaktní zapalování a automatická dekomprese umožňují příjemně tichý chod.

Čtyři lehce se pohybující kola uložená v kuličkových ložiscích a automatický pohon kol usnadní Vaší práci. Plášť z velmi kvalitní umělé hmoty. Přesná doprava posečené trávy umožňuje vysoký stupeň naplnění sběrného koše.

5-ti stupňové nastavení výšky zajišťující vysoký komfort při obsluze. Všechna kola lze pohodlně nastavovat jednou páčkou.Velkoobjemný sběrný koš z odolné textilie umožňuje dostatečně dlouhou dobu sečení.

Díky automatickému pohonu všech kol je vhodná k sečení velkých travnatých ploch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nojo, TDÍčkář se ozval :p

A koho jsi čekal jiného? lol

Včera jsem slyšel v rádiu že až bude málo ropy tak TDI budou jezdit na řepku a pro benzíny se už staví v Německu fabrika na zpracování dřevního odpadu a budou jezdit na dřevoplyn.

Vypadá to pomalu vyrazit do lesa na šišky :t:D:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro Jastra moje katastroficka spotreba :D

stav : ujeto 70km ,4lidi v aute , plny kufr tasek z chaty, mimo mesto prumer rychlost 110 - 120 , mesta 60 - 70 a ver ze podbeskydi je teren hodne razovity , zadna rovinka

post-12489-1208701392_thumb.jpg

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...