Přejít na obsah

STREAM


Doporučené příspěvky

Ahoj vsem, dostal jsem sluzebni auto - Octavii II s originalnim audiosystemem Stream s CD prehravacem. Nechce se mi do toho vrazet penize na predelani neceho, co neni moje, ale co mi sakra chybi, je prehravani mp3. Misto na dalsi autoradio tam neni, to by bylo reseni :-(. Nevite nekdo, jak na to ??? Ze bych si tam jeste neco namontoval a pro pripad vraceni auta pomerne jednoduse odmontoval ??? Ma Stream vstup na externi zarizeni - to by mohlo byt reseni ?

BTW: v soukromem aute mam Panasonic, zesik, 4x HSK165, sw a je to mnohem, mnohem lepsi nez ten original od Skodovky - ale to jsem cekal. skoda :-((

Ahoj,

já jsem koupil taky OII s tímto autorádiem a řešil jsem to. Koupil jsem následující zařízení, které umožní přehrávání MP3 souborů a jeho montáž je velice jednoduchá. Do kaslíku pod volantem jsem si vyvedl dva kabely, na které se dá připojit USB flash paměťové médium (USB vstup) nebo jakákoliv mptrojka (3,5mm jack vstup). Připojí se akorát konektor zezadu do rádia do zdířky pro CD changer a jako CD changer se také zařízení chová a ovládá.

Je to toto: http://www.stualarm.cz/produkt/55usbvw009-...most/aux-vstup/

Můžu doporučit. Jsem s tím spokojenej a už téměř nepoužívám CD.

post-30960-1234801784_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikde jsem to tu nenašel ...

Od kterýho modelovýho roku umí Stream tovární Sound System?!? Až od MR2008 nebo už dřív?!?

Díky.

no ja mam stream MR 2006 a ten uz to teda take umi myslim Sound system . jde to i nastavit v VagComu . takze to as umi i starsi verze . :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

já jsem koupil taky OII s tímto autorádiem a řešil jsem to. Koupil jsem následující zařízení, které umožní přehrávání MP3 souborů a jeho montáž je velice jednoduchá. Do kaslíku pod volantem jsem si vyvedl dva kabely, na které se dá připojit USB flash paměťové médium (USB vstup) nebo jakákoliv mptrojka (3,5mm jack vstup). Připojí se akorát konektor zezadu do rádia do zdířky pro CD changer a jako CD changer se také zařízení chová a ovládá.

Je to toto: http://www.stualarm.cz/produkt/55usbvw009-...most/aux-vstup/

Můžu doporučit. Jsem s tím spokojenej a už téměř nepoužívám CD.

Já mám už druhy a půjdu ho zase vrátit!Kvalita zvuku za ty prachy je mizerná!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zdravim

Mám taký problém,že z času na čas vypadne(zhasne) display. Okolnosi pri ktorých sa to

stane sú :

Prehriatie - cca po 2-3hod od zapnutia,alebo ak stoji auto na slnku,tak nejde dispaly

hneď po zapnutí

A najprv pred tým zhasnutím začnú na displaji pobehovať len čierne tenké vodorovné pásiky.

Dajte radu ako na to. Dikes

OII,1.9TDI,r.v.:11.2005,radio Stream bez mp3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj,

mam OII MR2006 a namontovane radio STREAM so 4 tovarenskymi repro vpredu. V orig. navode radia je ako volitelne prislusenstvo uvedeny ext.zosilnovac. Niekde vo fore sa spominalo, ze to stream dokaze, potom zase nie. Chcem sa pozriet na radio zozadu, ake ma konektory. Mam namontovanu aj originalnu autosadu, ktora zasahuje do ramika okolo radia. Neviem ci nebudem musiet zhadzovat aj drziak na mobil, aby som sa dostal k radiu.

Vie niekto, ci to dokazem rozobrat aj bez demontaze mobilnej sady alebo aka verzia radia sa vlastne montovala do tohoto modeloveho radu???

Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Keby si si prečítal vlákno o Streame vedel by si aj sám že do MR07 stream externý zosilovač nevie, ani nemá externý výstup. Toto všetko až od MR07. vyberať to ani nemusíš fotky tu sú...

Tak potom preco je to uvedene v navode k radiu? To by v tych navodoch bolo popisane ine kvantum blbosti. Urcite nemam navod 07+.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vzadu to bude zmena určite, ja som STREAM s repro len vpredu nepočul, ale v svojom aute subjektívne vnímam viac zadné repro...

No vlastne si o nic neprisiel, vo Fieste '96 som mal 4 tovarenske repro v predu a radio Pioneer za 3k a hralo brutaaaalne. Aj Fabia pred 10 rokmi bola lepsia ako tento div sveta. Idem sa s tym dnes trochu pobavit, tak uvidime.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Ahoj, všem co se stane, že cd nehraje, na dysleji se píše cd error a rádiový stanice se normálně zobrazují, ale rádio je úplně tiché, tak jiměnte pojistku F8 v motorovém prostoru tak na 15 minut a rádio se vzpamatuje. Mě to teda tak zapůsobylo a už jsem se viděl, jak kupuju nový rádio...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...