Přejít na obsah

Poskozene ALU


honzik

Doporučené příspěvky

Tak jsem pri priprave kol na nandani na auto zjistil ze jsou poskozene.

pred zimou jsem je klasicky umyl,ususil a povesil na zed jako kazdy jiny rok,ale asi tam nekde zustalo zrnicko soli a ted se nestacim divit.

nezkouseli jste nekdo toto opravit ??nebo rovnou nove ?

jsou to dezent V stark,problem vidim v prechodu mezi chromem a cernou barvou,coz je v hrane a tam to asi stejne nema sanci vydrzet,koupil jsem je sice v akci,ale i tak to neni zadarmo...

post-100-1208153018_thumb.jpg

post-100-1208153265_thumb.jpg

post-100-1208153288_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dik za reakce,reklamace neuznaji ,kola jsou 1 rok stara a zaruka je 1/2 roku.....nepomohlo ani ze jsem na nich prokazatelne 1/2 roku nejezdil... no nic,moje blbost ze v zime nekontroluju kazdy mesic kola ze se jim nic nedeje :-(

protoze je to trosku do hloubky (odhaduju tak 0,1mm- jedno jsem zkusil v tom miste vylestit) tak se to bude dost spatne opravovat, pro me je nejschudnejsi sehnat ted jine a tady ty bud dat na pickapa ( udelat podlozky se zmenou roztece 4x100-5x100) nebo je nekomu venovat. nechcete je nekdo na pokusy s lestenim ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neni to jen pod lakem ! je to do hloubky,zkratka jakoby to narusilo strukturu hliniku...

lak jsem z toho uz zbrousil ale je nutno jeste cca 0.1mm zbrousit aby byl hlinik OK.resit to nebudu,tohle na aute nechci hold pouceni do budoucna ze nemam kupovat levne veci...

takze jestli je nekdo chce si spravit ma moznost ,daruji za odvoz,jsou rok stare najeto 5tkm,5x100,ET 38,6,5"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neni to jen pod lakem ! je to do hloubky,zkratka jakoby to narusilo strukturu hliniku...

lak jsem z toho uz zbrousil ale je nutno jeste cca 0.1mm zbrousit aby byl hlinik OK.resit to nebudu,tohle na aute nechci hold pouceni do budoucna ze nemam kupovat levne veci...

takze jestli je nekdo chce si spravit ma moznost ,daruji za odvoz,jsou rok stare najeto 5tkm,5x100,ET 38,6,5"

darujes za odvoz? já si je klidně opravím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rád bych věděl co jsem řekl špatně, nebo vulgárního? Reagoval jsem pouze na výše uvedený příspěvěk kde se autor zabývá banálním oděrem kol a chce je vyměnit. jak chceš na tak blbou otázku reagovat? jen a pouze mým uvedeným / smazaným/ příspěvkem. pokud je to pro něho tak těžká závada tak ať je vymění a koupí nové. Žádnou vulgaritu v tom nevidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

mi ta poznámka nepřipadala vtipná. a co tydy plantáš, že můj příspěvěk nekorespondoval s pomocí. radil jsem mu at ty kola prodá.Nakonec se na to sám autor ptá "opravit, nebo rovnou nové? ".První si něco pořádně přečtí než něco smažeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...