Přejít na obsah

Přední ramena


j-novis

Doporučené příspěvky

Jo jinak Chomutov....

To Vick: Jo + - za dvojku, dva a půl (sorry nevšimnul jsem si) dejme tomu bez geometrie. Zadek je za chvíli  a předek je dafakto skoro v ceně těch ramen. Vytlouct kineťák a nacpat tam novou manžetu je akce na chvíli, když je to stejně demontováno. Stáhnout pružiny a nové je max hoďka obě strany...

Opravdu by si mechošové měli sáhnout na svědomí (vyjímaje těch pražských, kde jsou drahé provozní náklady). Prostě brát si nehorázné sumy, vymýšlet si, jaká je to pakárna na celý den a podobné hovadiny už dnes nefrčí, stará škola je in

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

mrkvo:

Je to Originál,ono CC-autodíly jsou jedny z nejlevnějších,hold to nesmíš srovnávat s AutoKelly atd... tam jsou ceny vysoko nadsazené.

Jinak tam mají ještě ramena od Delphi,to jsou taky němci a kvalita je srovnatelná s originálem a vyjde tě to ještě skoro o 1000kč levněji.

http://www.cc-autodily.cz/ramena-superb-sada-abs-1-1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj, mám Supa asi měsíc 2,5 tdi r.v. 2002 a při jakýkoliv nerovnosti auto vrže od nápravy jak cigánskej kočár. Mohou to být pouze silentbloky? Nebo stabilizátory? Jaký máte zkušenosti? A Ještě zda, když jsou špatný silentbolky, tak musím měnit celý ramena nebo se to dá přelisovat? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, mění se celý ramena a nejlépe vzít celou sadu. Silentbloky vylisovat jdou, čepy ale ne, proto se doporučuje měnit vždy celé rameno. Ohledně vrzání ještě prokontroluj horní uložení tlumičů, ale na Supovi to moc neodchází. Dále by to mohl být třeba stabilizátor. Chce to zkoušet, ať Ti někdo hýbe s autem a hledej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

jo diky, taky jsem zvedav, v kazdem pripade ti kluci maji za sebou stovky udelanych ramen tohoto typu, sami maji zkusennosti s rameny moog a ty mi taky doporucovali. Ono vybrat slusny ramena za slusny kacky je celkem veda....Tim bych chtel i tem klukum podekovat za slusne odvedenou praci

Nazdar, prosím Tě, jak se Ti osvědčili ty Zinngery? Chci je koupit taky. Mám supa 2,8. Díky, Jura

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten ti tady asi jen tak neodpoví, je to fakt dávno co to psal, ale nedávno jsem měnil ramena, tak jsem mu psal sz, a řikal, že po nájezdu 30 tis zatim pohoda, řikal lehce volnější vrchní dle jeho mechanika, ale jízdně že nic nepociťuje, tak jsem do nich šel taky, je to německá firma, takže by neměli bejt špatný ,a hlavně bacha na napodobeniny z polska, jsou za supr cenu, tak díky hlavně levnýmu mechanikovi jsem do nich šel, jelikož když jsem to tady pročet a zjistil, že ramena i za 10 tis se můžej po roce oddělat, tak při součtu ceny ramen a práce, kdybych koupil za 12 tis a vydrželi dva roky a nebo ramen za 3900(zinnger) je můžu vyměnit 3x a budu na stejný ceně za mnohem víc let, nepředpokládám že by to bylo třeba po roce, ale určitě záleží na nájezdu a řidiči, takže tak, mám na nich najeto cca 5 tis a paráda, oproti tamtěm, ty už byly na srač... když jsem je pak viděl, je to nepopsatelná změna, ty starý mě ale zase na dálnici lehkou vibrací upozornili že jedu 160 a už jsem pak nepřidával, ale první jízda s novejma a několikrát jsem se přistich, že jedu 180-190 a žádný vibrace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim vsechny, takze zhruba po roce a cca 50 000 km superb na zvedaku u kluku a horni kousky uvolnene a u silenbloku poskozene nebo urvane, jen cituji, Auto pri 180 km/h zacina vibrovat, ale gumy jsou uplne v pohode a volant nevibruje vubec a to vse po jedne geometrii po montazi (kdyz jsem mel petku 2006 tak jsem vyvazoval kola kazde dva mesice). Nicmene musim ramena resit znova a bud pujdu opet do tech zinngeru nebo zkusim zde slusne recenzovane HD Meyle, ktere jsem nasel za cca 8,500 bez DPH. Jakmile ramena zdemontujou, zkusim udelat nejake fotky a hodit je sem at je to videt....Zatim ZDAR

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim, ze bych jezdil jeste dal, ale jak jsem videl ty vule zespod tak prece jen je to jedna z nejzasadnejsich casti auta ovlivnujicich jizdu, ale ted jsem cetl recenzi Mazdy 6 po deseti letech a tam ta cela sranda v originalu stoji 35 000 Kc, to by me asi sralo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ahoj,

tak mám do pondělí 30.9.2013 akci na sady ramen  MEYLE HD :

 


ø 21 mm : 6949Kč
ø 16 mm : 9599Kč


To vše při zachování plné záruky 4 roky (zboží je ze zastoupení MEYLE pro ČR = žádné Polsko, Čína atd.), daňového dokladu a Checklistu.

 

Škoda Superb I. (Superb 3U - do VIN : 3U-3-021 397  - do r.v. 6/2002) = 21mm a potom již 16mm.

 

Tel.č. 607 207 607, e-mail : sadaramen@email.cz

 

 

post-3116-0-81608800-1380119129_thumb.jp

post-3116-0-73515600-1380119146_thumb.jp

post-3116-0-23974000-1380119227_thumb.jp

post-3116-0-77468700-1380119355_thumb.jp

post-3116-0-14511800-1380119364_thumb.jp

post-3116-0-69961700-1380119379_thumb.jp

post-3116-0-67626900-1380119423_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...