Přejít na obsah

a zase ten ofiko servis....


bubi

Doporučené příspěvky

a je tu zase jedna nemila zkusenost s velmi znamym servisem na uhersko hradistsku...vsem znamy araver...ulozili mi letni pneu (aniz by se zeptali zda to vubec chci) a ted je jaksi nemuzou najit....vzhledem k tomu co uz jsem s nimi zazil mi jaksi dochazi trpelivost

pochubte se i vy se svzmi ykusenosti s timto servisem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

araver no ak to ma toho isteho majitela co araver trencin a ine potom este prvy trenciansky autoservis a ine napr. v novom meste nad vahom teda p. Zavod... tak sa necudujem, nic horsie asi neexistuje. tymto instituciam sa vyhybam, strata casu a hlavne penazi a viac problemov ( poruch ) ako osohu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neochota tak sice nastve ale za chvili to pomine...ale ja mam u nich pneu, ktere nemohou najit a dnes co jsem s nima mluvil po telefonu, tak mi rekli ze ani nemaji fakturu ze mi menili kola a ze sem si to asi vymyslel...takze doma hledam ucet ze mi ty kola menili a doufam ze najdu, jinak jsem asi v prdeli...jsou to proste sfine......resil jsem u nich dost dlouho zavadu...cirka 11 mesicu, uz jsem to chodil casteji jak s kamosema na pivo, takze spousta veci se resila jen slovne bez psani zakazek atd. no a pak kdyz to jakoze opravili, tak mi pekne umyli auto, vsechno nalestili atd. a mimo jine vymenili gumy a letni ulozili u nich, ja teda chtel vymenu gum zaplatit a to mi rekli, ze az dojdu na servisni prohlidku, tak mi to pripoctou, ze si to eviduji a nechteji me obtezovat s dalsimi papiry, a ja kokot jim na to nalitl...ted hledam jak debil tu fakturu z te prohlidky a zacinam si myslet, ze me snad i chteli okrast o gumy aby se zhojili za ty opravy ktere museli delat a ktere jim skodovka asi castecne neproplatila....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neochota tak sice nastve ale za chvili to pomine...ale ja mam u nich pneu, ktere nemohou najit a dnes co jsem s nima mluvil po telefonu, tak mi rekli ze ani nemaji fakturu ze mi menili kola a ze sem si to asi vymyslel...takze doma hledam ucet ze mi ty kola menili a doufam ze najdu, jinak jsem asi v prdeli...jsou to proste sfine......resil jsem u nich dost dlouho zavadu...cirka 11 mesicu, uz jsem to chodil casteji jak s kamosema na pivo, takze spousta veci se resila jen slovne bez psani zakazek atd. no a pak kdyz to jakoze opravili, tak mi pekne umyli auto, vsechno nalestili atd. a mimo jine vymenili gumy a letni ulozili u nich, ja teda chtel vymenu gum zaplatit a to mi rekli, ze az dojdu na servisni prohlidku, tak mi to pripoctou, ze si to eviduji a nechteji me obtezovat s dalsimi papiry, a ja kokot jim na to nalitl...ted hledam jak debil tu fakturu z te prohlidky a zacinam si myslet, ze me snad i chteli okrast o gumy aby se zhojili za ty opravy ktere museli delat a ktere jim skodovka asi castecne neproplatila....

Tak zkušenosti mám různé ale tákováhle ubohost to už je vrchol !!! :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som v stredu menil olej + filter a trvalo to 4 hodiny, neskutocne som nadaval lebo predtym mi to robim byvali mechanik so skodovky taky kecal hodinu kecal ( aky je HTP srac, to nejde ......) ale pri tej vymene filtra som zistil preco je byvali zamestnanec skodo. tak dotiahnuty filter som v zivote nevidel okrem toho ze aj na spodku dovalil tak skrutky ( vruty) ze jeden nesiel povolit a musel som stocit ten plastovy kryt. filter dotiahol tak ze rukou bez sance tak klucom a na filtry povolila matica, tak rychlo zhanat ten pakovy kluc na filtre samo ze som zohnal retazovy a klucovy no bohuzial som ich zohol tak uz zacinam rozoberat zberny kryt motora s konzolou vyfuku ale to neslo len tak vyhodit tak v poslednom zufalstve uz som videl ze auto sa bude nepojazdne som zarval tym klucom ze bud utrhne filter definitivne ale povoli, chvalabohu povolil filter. posledna varianta bola prevalit filter dierou ( prevrtat) vrazit tycku a cez paku povolit. keby sa mi to hovado dostalo do ruky tak ho zabijem amater jeden.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

araver v Uherskem Hradisti ne! Soused tam dal fabii, ze 120 000km, r.v. 2002 - dali mu penize za to auto 90 000kc. Vysledek - fabia, ktera ma najeto 90 000km, r.v. 2002 a prodavaji ji za 130 000kc - hajzli jedni araversti uherskohradissti fucklolfucklolfuckkol8kol100

Editováno: , autor: Vinca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...