Přejít na obsah

škubání 1.8T


Vlasatec

Doporučené příspěvky

nevynechává ti válec že by to běhalo na 3 válce co svíčky kolik maj najetu+stav můžou to být cívky,pal.filter atd co VAG ;)

bylo to na garancce srpnu/07. Menili svicky a civku, palivovej filtr si nejsem jistej... na VAGu jsem to ted nemel a v aute mi zadna "spatna" kontrolka nesviti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bylo to na garancce srpnu/07. Menili svicky a civku, palivovej filtr si nejsem jistej... na VAGu jsem to ted nemel a v aute mi zadna "spatna" kontrolka nesviti...

svítit nemusí a si si jist že to nevynechává pokud se motor houpe a vybruje to když sedíš uvnitř tak určo vynechává a na klapku se můžeš mrknout jak vypadá stačí sundat 1 pásku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

svítit nemusí a si si jist že to nevynechává pokud se motor houpe a vybruje to když sedíš uvnitř tak určo vynechává a na klapku se můžeš mrknout jak vypadá stačí sundat 1 pásku

uf, nejak se v te tve odpovedi bez carek neorientuju :) Na co se mam teda mrknout? Abych zbytecne nenavstevoval servis?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jestli mas 1.8T tak tam je zapalovaci modul od neho to vedou draty k zap. vedeni... ten by mohl byt spatny.. ja ho taky menil... a servisak nez prisel na to ze to jen modul tak mu to dalo... protoze to jiny motory prej nemaji....

tak zkus ten

diky za tip, tak mu to kdyztak poradim :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jestli mas 1.8T tak tam je zapalovaci modul od neho to vedou draty k zap. vedeni... ten by mohl byt spatny.. ja ho taky menil... a servisak nez prisel na to ze to jen modul tak mu to dalo... protoze to jiny motory prej nemaji....

tak zkus ten

tak prace to dalo taky hodne.. nakonec to prej ten modul byl a ten odpalil civku.. kolik jsi prosimte daval za opravu.. chtej po me 7tis.. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

modul se da sehnat za 2600 novej... a jestli je v spatna i civka tak okolo 1200 a tu taky zvladnes sam... kdyz uz vis cim to je..:)

takze cca 3800 kdybych bral v potaz praci tak maximalne 4500

Jinak okig modul stoji okolo 10 000 a civka cca 1200 v kelly jsem videl modul za 3800 a civku taky nejak tak.. ale da se sehnat levnej bral jsem to pres znameho nevim odkud to bral... ale vysel me ten modul na 2600 a jede to po masle...

Editováno: , autor: Ondřej Pecina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

modul se da sehnat za 2600 novej... a jestli je v spatna i civka tak okolo 1200 a tu taky zvladnes sam... kdyz uz vis cim to je..:)

takze cca 3800 kdybych bral v potaz praci tak maximalne 4500

Jinak okig modul stoji okolo 10 000 a civka cca 1200 v kelly jsem videl modul za 3800 a civku taky nejak tak.. ale da se sehnat levnej bral jsem to pres znameho nevim odkud to bral... ale vysel me ten modul na 2600 a jede to po masle...

tak teď se neorientuju, myslel jsem, že zapalovací modul u 1.8T je to samé co zapalovací cívka??? nebo je to u RS jinak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar , neměnil jste někdo zapalovací modul na starém 1.8T AGU. Objednal jsem si ho a přišel mi jen ten vršek modulu kam se připojuje ten konektor, ale bez té spojovací trubky ke svíčce takže teď nevím zda se ta část dá demontovat z té původní. Nemáte někdo zkušennost, nechtěl jsem nic ulomit tak se informuji, díkes ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...