Přejít na obsah

Co říkáte na stáčení kilometrů?


Kubic

Doporučené příspěvky

Stáčení tachometru je v Česku našimi i evropskými zákonodárci běžně TOLEROVANÝ jev, na rozdíl např. od toho, jakou velikost a poloměr zakřivení mají banány mít.. :doh

Každopádně v Německu je to trestný čin a já bych se nebál jít mnohem dále: auto s prokazatelně stočenými km BY JIŽ NEMĚLO JÍT NIKDE ZAREGISTROVAT a nemohlo by se na pozemních komunikacích vůěbc pohybovat.. Majitelé i prodejci v autobazarech by si to rychle rozmysleli, cokoliv stáčet, protože co s nepřihlásitelným autem?

Otázka je, jestli se dá ryhle a efektivně kontrolovat přeražení čísel. Vzhledem k tomu, že dnešní lasery, rentgeny a jiné pitominky stojí už jen pár tisíc by to mělo jít jednoduše.

No a sazby: za nesplněnou povinnost propadnutí věci (vozu), fixní pokuta 100.000 CZK (nemáš? Exekuce) a ve finále 5 let nepodmíněně bez možnosti předčasného propuštění. Za rok je po problému.. Stačí to nejlehčí a nejdůlěžitější: chtít s tím NĚCO dělat..

Jenže bychom nemohli žít v našem Čunkystánu.. :ble

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bohužel to nefunguje on-line, tedy musíš tam, odkud máš razítko v servisce, není společná databáze

Víš o tom prd!!!!!!!!Elza-Databáze servisovaných aut.škodovka je tam od myslím 11/2006,VW dříve.Kterýkoli salón ti zjistí podle Vinka servisní minulost-pokud samo auto jezdilo do offic.servisu.A nehádej se se mnou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Známý měnil sve služební auto za nové. Stare šlo tedy na protiučet.

Kvuli vyhodné nabidce auto kupoval cca 300km od sidla firmy, s tím že do servisu bude jezdit ve svem rodnem městě.

Po měsici jel k prodejsi na podepsani nějakeho dodatku či tak něco a viděl v bazaru u servisu své stare vozidlo.

Kouknul dovnitř a bylo stočeno z 450 na 280. Dělal si blbeho a šel se optat na to auto že by měl zajem. Po dotazu o stavu km mu bylo řečeno že je snad v autorizovanem servise dane značky a stačení je nesmysl, co si o nich mysli atd. Ukazali mu servisku, vše OK.

Když jim řekl že to auto je jeho a že ho tu nechal před měsicem na protiučet a že tam bylo trochu km navic tak ho poslali doprdele že to neni možné a když nemá zajem tak co otravuje.

jednalo se auto madein japan

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víš o tom prd!!!!!!!!Elza-Databáze servisovaných aut.škodovka je tam od myslím 11/2006,VW dříve.Kterýkoli salón ti zjistí podle Vinka servisní minulost-pokud samo auto jezdilo do offic.servisu.A nehádej se se mnou

já se s tebou nehádám a co vím nebo nevím i bez prdu, zkusil jsem se ptát na pár VW u různých ofiko dealerů a přesně jako píšeš :) - prd!!!!!!, info nemají, nebo nechtěli říct, každopádně výsledek byla nula, jinými slovy, informace jsem nedostal, musíš mít známosti a jak píšu on-line je nezískáš, ona Elsa funguje pro vnitřní potřebu včetně evidence servisních opatření výrobce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Take svine do radu a postrielat. kol100 Ale co uz tak to je a bude. fuck

No ale po com je "poptavka" to sa musi niekde zaistit. Nema zmysel mat plne bazary kar s 300-400 tis.km, keby ich nikto nekupoval NEEE????? :feve:

Známý měnil sve služební auto za nové. Stare šlo tedy na protiučet.

Kvuli vyhodné nabidce auto kupoval cca 300km od sidla firmy, s tím že do servisu bude jezdit ve svem rodnem městě.

Po měsici jel k prodejsi na podepsani nějakeho dodatku či tak něco a viděl v bazaru u servisu své stare vozidlo.

Kouknul dovnitř a bylo stočeno z 450 na 280. Dělal si blbeho a šel se optat na to auto že by měl zajem. Po dotazu o stavu km mu bylo řečeno že je snad v autorizovanem servise dane značky a stačení je nesmysl, co si o nich mysli atd. Ukazali mu servisku, vše OK.

Když jim řekl že to auto je jeho a že ho tu nechal před měsicem na protiučet a že tam bylo trochu km navic tak ho poslali doprdele že to neni možné a když nemá zajem tak co otravuje.

jednalo se auto madein japan

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vaso,

Preto lebo som na takych ludi nasrany. Radsej by som kupil auto s 200 tisicami origo ako so zmotanymi 88 tis.

Podla mna ludia ktori VEDOME predavaju auta so stocenymi kilometrami su SVINE (pardon za vyraz) a kedze

na nich pravne nenasijes nic minimalne by som im prial aby sa os.ali tak ako oni osie-aju inych ludi.

Nemam nic proti tym ktori stacaju. To je jednoducho sluzba. No PREDAJCI ti ma vedia vytocit.

Moja mensia skusenost. Menil som budiky a chlapik ked sa ma opytal kolko chcem km na novych budikoch

a povedal som mu ze chcem origo kolko bolo aj na starych tak po mne pozeral, ci som zdravy.

Kupil som auto so skoro 170 tis. KM a verim ze ho predam aj s original km. Radsej budem predavat dlhi cas

ale s cistym svedomim, ze som nikoho na rovinu povedane neo.ebal.

Ospravedlnujem sa za hrubsie vyrazy. Ak to nie je vhodne tak mi to tu zmazte.

takže až mě uvidíš tak mě zastřelíš ?????????

nebo seš jen obrovskej KING u klávesnice ????????

nebo proč to píšeš ??????????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě jen zarazily ty slova - někoho zastřelit - chápeš význam slova zastřelit ???

ale zas z druhé strany - jestli budeš mít na tachu 250 t myslíš že to prodáš stejně jako někdo kdo má 250 stočených na 125 ?

rozdíl v ceně aby to bylo real je dejme tomu 150 t : 200t

nevím jestli máš rodinu ale jestli máš tak řekneš své ženě do očí že kvůli tomu že chceš být poctivej přijde tvoje rodina o 50000kč ???

když dojde na věc tak sklopíš oči a necháš stočit - sny jsou jedna věc a realita druhá - v první řadě jde vždy o prachy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem byl vyzvedávat auto které jsem měl na ručnim mytí a byla tam bývalá taxikářská Octávka(terminátor)...sundávali z ní nálepky taxi a leštili do hezké podoby.Dal jsem se do řeči s chlápkem co ji měl na starosti vyčistit...řikal že z ní udělaji panenku a zitra že jde na stočeni tachometrů...humus!!! Představa že kupuju takové auto co má najeto 400 tisic je děsivá! A proto raději dám o sto tisic vic a koupím jasný původ a stav než se strachovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozno som pouzil ten nepravy vyraz - mas pravdu.

No radsej o 50 menej s cistym svedomim ako o 50 viac s tym ze som niekoho vedome podviedol. Pravdu mas ide o prachy,

ale radsej take prachy nechcem.

Verim ze este existuju mormalni poctivi ludia.

tak to ti teda závidím tvou životní situaci, myslím neznám nikoho kdo normálně dělá rukama za 12 t. měsíčně kdo by dal 50 t. kč za pouze svůj dobrej pocit za svoje čistý svědomí, když 99% lidí okolo to tak neudělá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak k tomuto co tady ctu toho nemam moc co rici... Deje se to ano, delaji to vsichni , skoro vsichni tak proc bych to neudelal take, ze? Me je to jedno, tocte si kdo co chcete, jeden clovek v tomto stadoidnim state udela HOV*O!!! Kazdopadne je to humus, ze jsou na 1. miste prachy. Kazdej se za nima honi hlava nehlava, bohuzel, je to tak! Kazdy je potrebujeme, ale nektere veci vazne hranici (tim nemyslim v zadnem pripade nejake stoceni km) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já se s tebou nehádám a co vím nebo nevím i bez prdu, zkusil jsem se ptát na pár VW u různých ofiko dealerů a přesně jako píšeš :) - prd!!!!!!, info nemají, nebo nechtěli říct, každopádně výsledek byla nula, jinými slovy, informace jsem nedostal, musíš mít známosti a jak píšu on-line je nezískáš, ona Elsa funguje pro vnitřní potřebu včetně evidence servisních opatření výrobce

Není pravda.přišel jsem do Auto Heller Ostrava-nemám známé,neznají mě.Chtěl jsem vyjet servisní minulost Passata a nebyl problém.To samé u RT Torax Ostrava,taky bez známostí.Jde pouze o lidi a slušně poprosit.Ve škodovce to samé.Slušně poprosit a jde to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já mám na autě stočený kilometry o 100tis a to z jednoho prostýho důvodu. Mám celkem pěkný auto,udržovaný atd..pak přijde nákej k...t,naboří mě to a pojištovna řekne,má to 180tis...buch 50% amortizace. Ale 80tis..tak to je dá se říct skoro nejetý auto. Takže to je taky jeden pozitivní důvod,proč stáčet ty km. Kdybych auto prodával,tak to samozřejmě nezapřu a odůvodním přoč to je stočené a každý normální člověk to pochopí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rozdíl v ceně aby to bylo real je dejme tomu 150 t : 200t

nevím jestli máš rodinu ale jestli máš tak řekneš své ženě do očí že kvůli tomu že chceš být poctivej přijde tvoje rodina o 50000kč ???

když dojde na věc tak sklopíš oči a necháš stočit - sny jsou jedna věc a realita druhá - v první řadě jde vždy o prachy

To je jak za socáče - kdo nekrade, okrádá svoji rodinu. Doufal jsem, že tohle zelinářský motto je už pasé :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tchán bude na podzim prodávat OI 2003, první majitel, s každou kravinou v servisu, najezdí cca poctivě 5-7 tis za rok, tzn. že až mu to tady vyinzeruji s nějakými 30-40 tis. najetými KM, roznesete mě tu na cucky ale ono to prostě bude pravda...!!!!

Tím chci říci že nemusí bejt nutně všechno stočený jak tady každý tvrdí, prostě se najdou i vyjímky ale nééé v bazarech :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...