Přejít na obsah

Octavia III


gigi

Doporučené příspěvky

Jsem zvedavej kdy zmeni ceny Octavie u TDI hlavne 2.0TDI ..na to ze nema viceprvek je cena 540 000,- nehorazna

vs 503 000,- Golf7 s viceprvkem a peknou vybavou

Jsem zvedavej na kolika bude startovat 4x4 TDI ..Golf je od 509tis se slabym TDI

post-1286-0-65320800-1358174971_thumb.jp

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli se nepletu, má přijít nejdřív 2014.

To by nebyla dobra zprava, potreboval bych letos prezbrojit, konci me prodlouzena záruka...

Mam ale takovy pocit, ze RS verze prichazela naposledy (u FL, kterou mam i ja) az po LK verzi. Snad to nebude tak dlouho trvat.

Editováno: , autor: omicron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kez by byl takovy sef skodovky .. ten by si to vydupal u VW :kol-46:

Jistě - poslal by pár soudruhů z Vlkohradu pro výstrahu ostatním na Východní frontu - a kdyby ani to nepomohlo, tak u zdi před popravčí četou bylo vždycky místa dost... někdy si říkám, jaká je škoda že některý jeho metody nejdou uplatnit i dneska.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pujde ten "Individual" rezim napr. spojit s naparovanim klicku tak, aby jako dnes, když si otevřu auto svými klici, tak se me prestavi el. sedacka u ridice dle mého profilu ? Tady bych tedy predpokladal, ze se me nastavi i tento jizdni profil, pokud nekde předem nastavim, ze se ma nastavit dle příslušného klicku....

Také by me zajímalo, zda-li toto sparovani a rozeznavani ridice bude prepinat automaticky (dle toho jaky ridic prijde do auta) i pripojeni toho spravneho sparovaneho telefonu k autotelefonu (mam dnes GSM III, a vždy se to při prichodu k autu ve 2 lidech paruje nahodne k tomu, který to objevi drive), a nastaveni audio systemu do posledního rezimu (ja posloucham napr. z pevneho disku, 2. ridic napr. nejakou rozhlas. stanici) ?

Tyto věci me v soucasne době dost chybeji při existenci a moznostech auta pro rozeznavani prichoziho ridice dle jeho klicku ci karty...

Ma to vobec Bentley?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tezko rict jestli to vubec neco ma, ale to neznamena ze by nemohlo mit. Je to otazka male upravy softwaru, kterou schopny programator zvladne za par hodin max. A urcite by to byla hodne dobra vec, pokud clovek sharuje auto byt treba jen s jednim dalsim clovekem. I samotne nastaveni sedadel a zrcatek dle klicku je hodne dobra vec, ale je fakt skoda ze to zatim nikdo nerozsiril dal.

Editováno: , autor: mike_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak běžně bývá paměť sedačky, že je možnost nastavit třeba 10 pamětí a pak si každý jen překlikne na tu svojí. Ale podle klíčku? Běžně se k autu dávají 2 klíčky. Takže s tím budou moct jezdit pouze 2 lidi? Já osobně tedy jeden mám jako náhradním a s jedním klíčkem jezdí všichni :D takže by se to každýmu nastavilo na mě :D to by mi přítelkyně poděkovala, když by nedosáhla ani na volant :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A je to určitě na klíček? Není to náhodou, že si sedneš a zmáčkneš číslo, na kterém má uloženou svoji pozici sedačky a ono se to nastaví? :) To by mi pro škodovku přišlo logičtější, než sofistikovanější systém paměti klíčku :) za prvé to má v podstatě stejnou funkci a za druhé mi to přijde tedy mnohem levnější :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...