Přejít na obsah

Aut. dotažení oken po zavření s DO


turepe

Doporučené příspěvky

  • o 6 měsíců později...

nazdarek chlapáci,omlouvám se, že vytahuji staré téma,ale potřeboval bych nahrát přes vag(který nemám) to otevírání x zavírání oken přes DO!!!bohužel tuto funkci od výroby nemám :help: ale potřeboval bych jí,pač jsem hlava děravá a neustále zapomínám zavírat okna nebo šíbr!!docela je zajímavé,že někteří maj holotu holou a jejich supík to umí a já mám plnou výbavu a tato funkce tam není!!různí se tu názory že záleží na komfortce,ale taky je tu hodně názorů že to jde na všechny,tak nevím!!!bylo by to na superb 2.8 V6 r.v.2002!

-kdyby byl někdo z olomouce či okolí, kterej by mi to nahrál, tak budu rád!!!(zadarmo to nechci :palec2: )

- a nebo zda nevíte jestli jsou schopni mi to nahrát ve škodovce a popřípadě za kolik????

děkuji -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...
  • o 4 týdny později...
  • o 5 měsíců později...

Ahoj. Mam supa 2002 ma fabricky alarm a taky Magicar 9000B s dalkovym startem...menil sem ridicuv zamek kvuli mikrospinaci a prehodili se mi funkce pri odemknuti stahne okna a pri zamknuti nic neudela dokonce ani nezamkne dvere musim dalkovim na klici. Magic je zapojen dobre a kabelaz taky ok nevite kde je zrada?? predtim mi to nestahovalo okna.

¨Nema to neco spolecnho s touto zapadkou?? pri novem (pouzitem) zamku tam nebyla tak sem pouzil tu ze sveho poškozeneho.

http://imageshack.us/photo/my-images/802/4b1ed8cbd6bc9.jpg/

Editováno: , autor: JS65
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...