Přejít na obsah

(O1) Jak zaslepit díru po zadním stěrači?


Rocky

Doporučené příspěvky

taky chci koupit kufr. vrata komplet z faceliftu ale nelíbí se mě tam ten stěrač,,,,ale líbí semi zase že okno nemá po krajích lišty,zjara půjdou fólie tak bych je dal už na nová vrata :)

asi neexistují vrata bez lišt okolo a bez stěrače že

? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skoro nejtmavší černá od solarstop.cz,kolega má na A4 a dovnitř neuvidíš,jezdil sem sní večer po městě a ven je vidět normálně,v autě si připadáš diskrétně ané jako v akváriu :) cenofka kolem4-5tis za profinalepení+kartička,bezbublinek :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co ja bych zato dal - jenze ja mam ciste bilou barvu :)

No, hlavně ty máš předfacelift a tam jsou ty vrata trochu jinak (alespoň sklo je jinak uchycené - pakliže bys měnil za fecelift)

No zacinam pomalu predelavat na face.Jen me pomalu zacina odrazovat cena toho pac bych vlastne musel vymenit cely vrata jak rikas (a jak jsem se tu nejednou dovedel)

A pokud to bude opravdu az tak narocny tak ten sterac ozelim...

Editováno: , autor: Planeta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky chci koupit kufr. vrata komplet z faceliftu ale nelíbí se mě tam ten stěrač,,,,ale líbí semi zase že okno nemá po krajích lišty,zjara půjdou fólie tak bych je dal už na nová vrata :)

asi neexistují vrata bez lišt okolo a bez stěrače že

? :)

Já mám vrata bez lišt a bez stěrače. Mám 7/2000. A líbí se mi to víc, než s tím stěračem. U okty se za jízdy po mokré cestě nezastříkává zadní okno, jako třeba u Fabie. Takže no problem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a to si dával nové okno do dveří že je bez lišt a bez stěrače nebo to je origo

? :)

ty okna na starým aj hodně praskají,znám min.2připady,

ty z faceliftu už prý né,

potřebuju nalakovat komplet vrata tak jestli mě nevyjde líp koupit kompletní z face.

T. B)

Editováno: , autor: toncek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a to si dával nové okno do dveří že je bez lišt a bez stěrače nebo to je origo

? :)

ty okna na starým aj hodně praskají,znám min.2připady,

ty z faceliftu už prý né,

potřebuju nalakovat komplet vrata tak jestli mě nevyjde líp koupit kompletní z face.

T. B)

Když už budeš dávat vrata z faceliftu,dej tam i plato a plasty na kterých leží.Je kratší a vypadá lépe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám OI r.v. 2001 s měněným sklem - teď mám s dírou, ta je ale zaslepená origo záslepkou (pro sichr jsem ji ještě podmáznul silikonem) - poptej se někde ve Škoda shopech - snad nebude stát 500,-Kč .. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám OI r.v. 2001 s měněným sklem - teď mám s dírou, ta je ale zaslepená origo záslepkou (pro sichr jsem ji ještě podmáznul silikonem) - poptej se někde ve Škoda shopech - snad nebude stát 500,-Kč .. ;)

a preco si si dal dat okno s "dirou" ked nemas stierac. to teda nechapem :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jde sklo po faceliftu dát na staré vrata kde je okno s lištama

? ;)

vypada to luxusně,bez těch lišt

ja som mal auto s listami MR98 a bez list ked mi menili sklo a bolo mi za tymi listami luto, lebo ked prsi tak tie listy zabranili tomu aby pri otvorenom kufry tiekla voda zo skla po stranach do kufra. mne listy opticky nevadili a aj na MR07 co mam teraz by som ich bral.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám OI r.v. 2001 s měněným sklem - teď mám s dírou, ta je ale zaslepená origo záslepkou (pro sichr jsem ji ještě podmáznul silikonem) - poptej se někde ve Škoda shopech - snad nebude stát 500,-Kč ..  ;)

a preco si si dal dat okno s "dirou" ked nemas stierac. to teda nechapem :unsure:

protoze jiny rychle nebylo a ja potreboval jezdit .. :p

jho a mam okno samozrejme bez list a zadna voda mi do kufru po otevreni dveri netece ??!! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...