Přejít na obsah

(O1) Jak zaslepit díru po zadním stěrači?


Rocky

Doporučené příspěvky

  • o 1 rok později...

Já mám sice kombíka, ale stěrač bych rozhodně dolů nedával. Není to sice na krátký žádná hitparáda, ale Brychtis už má druhou krátkou a obě bez stěrače a v dešti nebo sněžení nejde skoro nic vidět ven. Zkusil bych jezdit chvilku bez něj a pak uvidíš jestli by Ti tam chyběl nebo ne. Toť můj názor. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám sice kombíka, ale stěrač bych rozhodně dolů nedával. Není to sice na krátký žádná hitparáda, ale Brychtis už má druhou krátkou a obě bez stěrače a v dešti nebo sněžení nejde skoro nic vidět ven. Zkusil bych jezdit chvilku bez něj a pak uvidíš jestli by Ti tam chyběl nebo ne. Toť můj názor. ;)

jj, to už je za mnou.Před tímhle jsem měl octu a tam stěrač nebyl a vůbec mi nechyběl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to potom jo. No jinak mě nenapadá nic než zavařit, zakytovat, brousit a nalakovat, ale snad Ti tady poradí někdo něco lepčího ;) Já bych bez něj asi umřel. A co třeba dát z OII nebo FII. Měnil sem to taky a je to mnohem hezčí...

zkoušel sem tam z fabie I, ale moc tam neseděl...myslel sem nákou záslepku, do toho skla nebo tak něco

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím s Tebou,ten stěrač bych taky dal pryč a pokud se toho zaslepení týká,buď plastovou záslepku,která se používá na zaslepení díry pro antenu.Před montáží podmáznout lepidlem na skla.Nebo bych se mrknul do sklenářství.Myslím,že by se tam mohlo něco vhodného sehnat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 7 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...